Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları

945
Otomatik Garaj Kapısı
Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik garaj kapısı modelleri ile Korkutlar Kepenk güvencesindeOtomatik garaj kapısı fiyatları indirim ve en ucuz fiyat avantajı seçeneğiyle bizde.

Otomatik garaj kapısı sistemleri, kaliteli garaj kapısı sistemleri, güvenli kapı sistemlerimiz ile iş yerlerinizin, evlerinizin garajlarını güvenceye alın.

Tüm otomatik garaj kapısı çözümleri için bizi arayabilirsiniz. İletişim numaramız 0551 147 0810

Garaj kapıları galvaniz çelik sistemler ve alüminyum kapı sistemleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Galvaniz çelik sistemler güvenliğin ön planda olduğu yerlerde tercih edilirken, alüminyum kapılar estetik görüntünün ön planda olduğu yerlerde tercih edilmektedir.

Not: Garaj kapıları için tekli kumanda satışımız bulunmamakta ama dilerseniz tekli alımlar için trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Otomatik Garaj Kapısı

İki temel otomatik garaj kapısı tipi vardır: tekerlekli kapılar ve seksiyonel kapılar. Doğru seçim tarz ve işlevi dengelemeye ihtiyaç duyar. Stil, korunma. Bizi tercih ettiğinizde hangi modeli alacak ya da yaptıracak olursanız olun uzun ömürlü ve uzaktan kumandalı gibi özelliklere sahip bir sistem ile hizmet vereceğimizden şüpheniz olmasın.

İşin püf noktası ihtiyaçlarınıza uygun bir Korkutlar Kepenk garaj kapısı seçmektir. Komşularınıza açıklamalı kapılarımızla bir gösteri yapın ya da ticari çözümlerimizle işinize hız kazandırın.

Göz alıcı kapılar dahil ürün yelpazemize göz atın veya  sizin için en uygun kapı tipini bulmanıza yardımcı olmak için garaj kapısı seçicimizi deneyin. Seksiyonel garaj kapısı modellerimiz de dahil olmak üzere hepsinde emniyet fotoseli bulunmaktadır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

Otomatik garaj kapısı
Otomatik Garaj Kapısı

Garaj kapınız için farklı bir renk mi arıyorsunuz? Kapınızın rengi çok önemlidir. Çağdaş, modern tarzdan federasyon görünümüne kadar her cepheye uyacak geniş bir renk şeması mevcuttur.

Yeni garaj kapınızla evinize veya işyerinize güvenlik ve stil kattığınız konusunda güven duyacağınız konusunda sizi temin edebiliriz.

Otomatik kepenk tamiri ihtiyacınız mı var? Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da hizmetimizi incelemek için otomatik kepenk tamiri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Garaj Kapısı Kapısı Tamiri

Arabanız gibi, garaj kapınızı tamir etmek, değiştirmek veya bakım yapmak için elinizde güvendiğiniz birinin olması önemlidir.

Bir şeyin tamir edilmesi veya değiştirilmesi gerektiğine dair kapalı şansta neyin yanlış olduğunu ve onu nasıl düzelteceğimizi bulmak sadece bir saniye alır. Tüm bileşenlerimizi burada Korkutlar Kepenk’de tasarlıyoruz, bu yüzden onları dışarıda tanıyoruz. Ayrıca, sadece bizimle birlikte, düz ve basit çalışacaksınız.

Zaten Korkutlar Kepenk sistemlerini kullanıyor olsanız da olmasanız da, bizi her yıl aramaya değer. Profesyonel servisimiz kapınızı mükemmel bir sırada onarır, garantisini korur ve pahalı onarımları önler.

Otomatik garaj kapısı tamiri
Otomatik Garaj Kapısı Tamiri

Yanınızda dolaşmanız ve her şeyin mükemmel durumda olduğundan emin olmanız için bizi aramanız halinde ekip arkadaşlarımızı yönlendirmiş olacağız.

20 yılı aşkın tecrübesiyle hiçbir işin çok büyük veya çok küçük olmadığı, garaj kapıları ve garaj kapısı açıcılarının tüm marka ve stillerini servis eder ve onarırız.

Garaj kapınızla ilgili bir sorun yaşarsanız Korkutlar Kepenk‘e güvenebilirsiniz, çünkü düzeltilip düzeltilmeyeceğini veya değiştirilmesi gerekebileceğini dürüstçe tavsiye ederiz. 

Tüm büyük markalara servis ve onarım yapıyoruz. Ne yaparız

  • Yedek kapı rayları ve braketleri.
  • Yedek kapı hava keçeleri, kabloları ve yayları.
  • Yedek motorlar, motor elektroniği ve parçaları.
  • Yağlama, bakım ve hizalama kontrolleri.
  • Servis ve gürültülü kapıların onarımı.
  • Kırık kapı yaylarını yeniden gerdirin veya değiştirin.
  • Yeni veya mevcut uzaktan kumandaları programlayın.
  • Yeni ve mevcut otomatik garaj kapılar, seksiyonel kapılar ve tilt kapılar için yedek parçalar ve onarımlar.
  • Manuel ve otomatik kayar ve sürgülü kapı tesisatı ve onarımı.
  • Kapı kilitlerini ve anahtarlarını onarın veya değiştirin.

Herhangi bir otomatik garaj kapısı tamirine ihtiyaç duyduğunuzda, arayacağınız şirket biziz. Ticari ve konut garaj kapılarına her türlü acil onarımı gerçekleştirecek beceri, deneyim ve kaynaklara sahibiz.

Güvenilir, deneyimli ve hızlı teknisyenlerimiz mümkün olan en kısa sürede bulunduğunuz yerde olacak ve problemi ustaca ve verimli bir şekilde çözecektir.

Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları

Otomatik garaj kapısı fiyatları yapılacak olan yerin ve kullanılacak olan malzemenin kalitesine göre 5 ila 20 bin arasında değişiklik göstermektedir.

Korkutlar Kepenk geleneksel ev kapıları, modern seksiyonel kapılar, ahşap görünümlü kapılar ve hatta yeni ev cephenize mükemmel bir katkı sağlamak için özel yapılmış kapılar gibi bir dizi garaj kapısı çözümü sunar.

Biz garaj kapısı konusunda uzmanlaşmış bir ekibiz. Teknik ekibimizde ki arkadaşlarımız, olası her türlü ihtiyacında müşterilere yardımcı olabilecek özel bir garaj kapısı montajcıları, satış ve destek ekibinden oluşan bir ekipten oluşmaktadır.

Korkutlar Kepenk otomatik garaj kapıları Türkiye’de üretilmiştir ve dayanıklı çelikten ya da alüminyumdan ürettiği kapıları tüm İstanbul’da ki tüm ilçelere hizmet vermekte ve Türkiye hava şartları yanı sıra TSE kodları ve standartları için özel olarak uyarlanmıştır.

Otomatik garaj kapısı fiyatları için kesin bir şey söylemek güç bize ölçüleri bildirmeniz halinde ya da bizim ücretsiz keşif yapmak için gönderdiğimiz arkadaşlar sayesinde size fiyat konusunda bilgi verebiliriz.

Konut, ticari veya mülk tasarımınıza mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmış özel bir garaj kapısına sahip olmak istiyorsanız, bugün bizimle ile irtibata geçin.

Deneyimli ve güler yüzlü profesyonellerimiz, tasarım seçeneklerini, kapı seçeneklerini, motor seçeneklerini ve garaj kapısı aksesuarlarını tartışmak için hazırdır.

Bunun için yapmanız gereken tek şey bizi iletişim numaramız olan 0551 147 0810 numaradan aramak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz