7/24 Otomatik Kepenk Servis Hizmeti

Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri adına 7/24 olası acil durumlarda yani otomatik kepenk arıza durumlarında bizleri arayarak sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim 0532 648 8128

7/24 TEKNİK DESTEK

Teknik birimimiz haftanın her günü ve günün her saati olası bir arızada hemen destek sağlamak adına beklemektedir. Otomatik kepenk sisteminizin arıza çıkarması durumunda daha önce kepenğinizi yapmış olmasak bile hizmet sağlayabiliriz.

OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ GELİŞTİRME

Gelişen teknolojilere ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda otomatik kepenk, otomatik kapı veya panjur sistemlerini sürekli geliştirmekteyiz.

TAM DUYARLI

Teknik desteğini sağlamış olduğumuz ve montajını yapmış olduğumuz otomatik kepenk,otomatik kapı ya da otomatik panjur sistemleri tüm olumlu/olumsuz hava şartlarına ya da olası bir darbeye karşı dayanıklı olup bu tür durumlara karşı tam duyarlıdır.

EŞSİZ TASARIM

Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri olarak müşterilerimizin talep ettiği otomatik kepenk,otomatik kapı ya da otomatik panjur sistemlerini eşsiz bir dizayn ve tasarım ile üretip müşterilerimize iletmekteyiz.

BÜYÜK DESTEK

Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri olarak temin ettiğimiz ya da montajını yaptığımız ürünlerin sonrasında olası problemlerde desteğimiz ve garantimiz devam etmektedir.

Yorumlar

yorumlar