Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri
Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri, Otomatik Garaj Kapısı, Otomatik panjur sistemlerini güvenilir sağlam bir firmaya yaptırmak istemez misiniz?

Otomatik Kepenk Sistemleri

Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri‘nin yapmış olduğu güvenli kepenk sistemlerimiz ile iş yerlerinizi, evlerinizi güvence altına alın.

Her kapı boyutuna ve gereksinimine en son teknolojiyi kullanan en yüksek kalitedeki yüksek hızlı kapı sistemlerinden oluşan bir çözüme sahibiz.

Otomatik Kepenk Sistemleri için fiyat almak için bizi arayabilirsiniz. iletişim numaramız 0551 147 0810

Yüksek Hızlı veya ‘Hızlı Hareket’ eden kepenkler, yüksek trafik hacimlerinin bir binanın ortamını ve sıcaklığını mümkün olduğu kadar sabit tutmak için bir kapı gerektirdiği birçok uygulama için kullanılır. Yüksek hızlı kepenkler 2 saniye kadar kısa bir sürede gidebilir ve maksimum verim için çabuk kapanabilir.

Bazı kepenk modelleri, özellikle soğutulmuş odalar, depolar, vb. İçin soğuk tutmak için tasarlanmıştır. kapalı kapının diğer tarafında oluyor olabilir. Korkutlar Kepenk ayrıca, bir dizi yüksek hızlı alüminyum kepenk, çelik kepenk, panjur ve seksiyonel kapıya “spiral” kapılar adapte ediyor ancak yüksek hızda çalışıyor.

Ayrıca bir binada toz, yağmur ve rüzgar seviyelerini düşük tutmaya yardımcı olurlar.

Bir binanın dış çevresinde kullanılacaklarsa, çalışma dışı zamanlarda kapalı olduklarında binaları sabitlemek için genellikle çelik kepenk sistemleri veya seksiyonel kapı gibi başka bir kapıyla birleştirilirler.

Bu senaryonun alternatif bir çözümü , alüminyum bölümlerdeki delikli ve camlı görüş panelleri ile sınırlı bir şartname yalıtımlı yüksek hızlı silindir kapılarından sadece biri olan hızlı tekerlekli kapıyı belirtmektir. Bu tekerlekli kapı, yüksek hızlı açma ve kapama ile birleştirilen güvenli bir elektrikli motor kullanılan gerçek bir mühendislik şaheseridir.

Hızlı kepenkler, binanın içindeki sıcaklığı mümkün olduğunca sabit tutarken, trafik bütün gün boyunca girer ve çıkar. Kış aylarında, içerisindeki personel için hoş bir atmosfer sağlarken, ısıtma maliyetlerinde tasarruf muazzam olabilir.

Bahçe merkezi sadece fabrikalar için değil müşteriler için de iç sıcaklıkların sabit tutulması gereken iyi bir örnektir. Büyük bahçe merkezleri, yıl boyunca düzenli olarak malların ve insanların içerden dışarıya doğru hareketini sağlayacak. Soğuk hava deposu bir başka güzel örnektir.

Bir binadaki iç alanların ve odaların bölünmesi için, yüksek hızlı kapı, çeşitli boyutlardaki görüş bölümleriyle birçok renkte mükemmel ve kullanılabilir.

Çalışma, radar algılama, manyetik endüksiyon döngüleri, radyo kontrolü, duvara monte basma butonları ile trafiğin türüne ve sıklığına uyacak şekilde tasarlanabilir. Güvenlik seviyesi ayrıca alt kenar sensörü ve asgari olarak kızıl ötesi ışınlarla oldukça yüksektir.

Korkutlar Kepenk, tüm yüksek hızlı kepenkler için kapınıza uygun otomatik kepenk servis, onarım ve bakım paketleri ile birlikte eksiksiz bir anket, tedarik ve kurulum hizmeti sunar.

Korkutlar Kepenk Sistemleri’nin yapmış olduğu güvenli Garaj Kapısı sistemlerimiz ile iş yerlerinizin, evlerinizin garajlarını güvence altına alın.

Yüksek hızlı kepenkler, maliyet bilinciyle çevreye duyarlı dünyamızda sürekli artan bir gereksinimdir. Binanın içindeki ısı kaybı, özellikle büyük bir binada, bir binayı yazın serinletmek için de yılda binlerce kişiye mal olabilir.

Son 10 yıldaki yüksek hızlı kepenklerin gelişimi, yoğun bir depo veya fabrikanın, belki de bir kapıya çarptıktan sonra bile çalışır durumda kalmasını sağlamak için gündemde en yüksek güvenlik ve güvenilirlikle son derece büyük olmuştur.

Personel veya araçlarda herhangi bir yaralanma olasılığını önleme güvenliği ile ön plana çıkar.

Modern yüksek hızlı kepenk, elektronik ve motor tahrik ünitelerinde modern malzemeler ve teknolojiyle kullanılandan çok daha fazlasını sunuyor.

Korkutlar Kepenk, işinizi daha sorunsuz ve daha verimli bir şekilde yürütmesini sağlayacak yüksek kaliteli kapılar sağlayabilir.

Artık Tüm Yüksek Hızlı Kepenkler için Seçenekler:

Güvenlik ve alanlara doğal ışığın girmesini sağlayan vizyon panelleri

Alt ray bölümleri için hızlı sabitleme prosedürleri yanlışlıkla bir çarpışmada çarptı

  • Binadaki dış açıklıklarda ekstra verimlilik ve güvenlik için yalıtımlı modeller
  • Kapının ve elektrik motorunun ömrünü korumak için Frekans İnvertörleri
  • Kapının yakından veya emniyet kontrollerine uygun olması için gerektiği kadar uzak bir şekilde toplam kontrolü için her zamankinden daha fazla erişim kontrolü.

Yüksek hızlı kepenkler normalde oldukça yüksek maliyetli bir yatırımdır ve kötü bir şekilde belirtilen tüm ürünler gibi, tedarik sürecinde köşelerin kesildiği bir dönem boyunca size çok paraya mal olabilir.

Otomatik Kepenk Sistemleri Fiyatları

Otomatik kepenk sistemlerinde fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bunun için ücretsiz keşif sağlayabiliriz yapmanız gereken bizi aramanız olacaktır.

En düşük maliyetler 1000 TL ile 5000 TL arasında değişiklik gösterebilir.

Korkutlar Kepenk Sistemlerinin yapmış olduğu otomatik kepenk ve panjur sistemleri ile iş yerlerinize, evlerinizde, yazlıklarınıza güzel görünümler kazandırmak istemez misiniz?

Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemlerine  bu saydıklarımıza yaptırmanız çok kolay ucuz ve güvenilir. Hemen iletişim sayfamızdan Korkutlar Kepenk Sistemlerine ulaşın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz