Otomatik Kepenk Tamiri

578794
Otomatik Kepenk Tamiri | Otomatik Kepenk Servis Bakım Onarım
Otomatik Kepenk Tamiri | Otomatik Kepenk Servis Bakım Onarım

Otomatik kepenk tamiri hizmeti sunabiliriz. İstanbul otomatik kepenk tamircisi olarak günün her saati 7/24 hazırız. Yapmanız gereken bizi aramak!

7/24 otomatik kepenk tamir bakım onarım hizmeti almak için 0551-147-0810 telefon numarasını arayabilirsiniz. Eski tip kepenk sistemlerine destek vermemekteyiz.

Motorlu kepenk sistemleri ülkemizde artık hızlıca yayılan bir sistem oldu. Bu sebepten otomatik kepenk tamiri ihtiyacı doğdu.

Eski kepenkler hem kirli hem de kullanımı güç olan bir sistemdi. Motorlu panjur kepenk sistemlerinin ülkemize gelmesiyle birlikte bu sektörde bir çok firma hizmet vermeye başladı.

Kimi otomatik kepenk firması bu işi hakkıyla yapmasa da bu işi hakkıyla yapan motorlu kepenk firmaları var. Bizler bu işi hakkıyla yapan firmaların arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Otomatik Kepenk Tamiri 7/24

Çoğu elektrikli kepenk firmaları kepenkleri monte ettikten sonra sizlere 7/24 kepenk tamiri servis hizmeti vermezler, ararsınız gelmezler. Gelseler bile sizden isteyecekleri servis ücretleri neredeyse yaptırdığınız motorlu kepenklerin yarı fiyatı olur.

Ancak sizlere önereceğim uzman ekibi ile 7/24 kepenk servisi Korkutlar Kepenk firması bu sektörde en iyisi diyebiliriz.

Otomatik kepenk tamiri | otomatik kepenk servis bakım onarım
Otomatik Kepenk Tamiri | Otomatik Kepenk Servis Bakım Onarım

Korkutlar Kepenk Sistemleri bu kepenk, elektrikli panjur sektöründe deneyimli ustaları kaliteli işçiliği ile ön planda olan nadir firmalardan birisi.

Eğer elektrikli kepenkleriniz de herhangi bir arıza var ise veyahut yeni motorlu panjur yaptırmak istiyorsanız Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri sizin için en iyi firma olacaktır.

Profesyonel teknik servis yetkilileri ile Otomatik kepenk servis, otomatik kepenklerinizin tamiri, bakımı ve onarımı işlemleri yapılmaktadırlar.

Kepenk tamiri hizmeti için yapmanız gereken sadece Korkutlar Kepenk Sistemleri’ni arayarak servis kaydı yaptırmanız olacaktır.

En kısa sürede Korkutlar Motorlu Kepenk servis yetkilileri belirttiğiniz adrese ulaşacak ve isteklerinizi yerine getirmek için çalışacaktır.

Otomatik kepenk fiyatı ve tercih ettiğiniz otomatik kepenk motorları hakkında bilgi almak için bizi arayabilir fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Sunulan Motorlu Kepenk Tamir hizmetleri, kepenklerin tam onarımını almak ve ayrıca kurulum gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Deneyimli sektör profesyonellerinin desteklediği hizmetler ve gelişmiş üretim desteğiyle, sunulan onarım hizmetlerinin, müşterilerin özel talepleriyle eşleşmesini sağlayabiliyoruz.

Ayrıca, bu onarım servislerinin müşterilerin özelleştirilmiş servis gereksinimlerine uymasını sağlıyoruz.

Özellikleri:

 • Kalite güvencesi sağlayan kepenk tamir hizmetleri
 • Pazar lideri fiyatla sunulan hizmetler
 • Müşterinin özel taleplerine uygun olarak sunulan hizmetler
 • Kepenklerin tam onarımını sağlamak için en son teknoloji desteğini kullanmak 

Otomatik Kepenk Tamiri Fiyat Ne Kadardır?

Yapılacak kepenk tamiri işlemine göre fiyatlandırma değişmektedir. Fiyatlar 500 TL ile 7500 TL arasında değişim göstermektedir. Motor, alıcı kart, palet değişimi vb. malzemeye göre fiyatlandırma değiştiği için arayıp bilgi almanız gerekmektedir.

Elektrikli Kepenk Tamirinde Sıklıkla Yapılan Servis İşlemleri;

Korkutlar kepenk tarafından sıklıkla yapılan tamir bakım onarım servisi işlemleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Panjur askı sistemlerinin değiştirilmesi
 • Motorlu kepenk profillerinin değişimi-ilavesi
 • Elektrikli kepenk Motor değişimi. Santaral motor veya tüp motor değişimi
 • Kepenk Uzaktan Kumanda ilavesi ve değişimi
 • Kepengin aç kapa butonu değişimi
 • Kepengin motorunun yay mekanizmasının kurulumu ve değişimi
 • Otomatik Kepenk Güç Kaynağı (ups) sistemi takılması
 • Kilit Sistemlerinin değişimi veya ilavesi
 • Genel bakım
 • Anlaşmalı Periyodik Bakımlar
 • 7/24 acil onarım.
 • Kepenk genel onarımlar.
 • Otomatik kepenk motoru değişimi.
 • Servis, tamir, onarım ve bakım.
 • Yeni panjur sistemlerinin kurulumu.
 • Otomatik kepenk güç kaynağı kurulumu
 • Otomatik kepenk alıcı kart değişimi ve satışı.

Acil bir motorlu kepenk, tamiri ya da onarımı için Korkutlar Kepenk ile iletişime geçtiğinizde, yaşadığınız sorunu ve sahip olduğunuz kapı tipini sizinle görüşecek olan ekibimizden biriyle konuşacaksınız. 

Servis araçlarımız her zaman kepenk tamiri için motorlar dahil olmak üzere kapsamlı bir yedek parça yelpazesine sahiptir. Tesisinizde, çok sık olmasa da olur da tamiratı tamamlayamazsak, elektrikli panjur sistemlerinin her zaman güvenli durumda kaldığından ve mülkünüzün bir gece güvenli olduğundan emin oluruz.

Elektrikli kepenk tamiri hizmetimizde eğer geri dönmek zorunda kalırsak, çoğu zaman özel bir parça sipariş edilmesi gerekmedikçe onarımı ertesi gün tamamlayabiliriz.

İstanbul’un tüm ilçelerine ve Marmara Bölgesi genelinde motorlu kepenk, otomatik kapı ve otomatik panjurlar, seksiyonel kapılar, garaj kapıları kurar ve garantili yedek parçayla tamiri ile bakımını yaparız.

Korkutlar motorlu kepenk sistemleri tarafından kurulan tüm ürünlerin 2 yıl garantisi vardır.

Diğer kepenk tamiri firmalarının verdiği fiyatlar ile bizim servis fiyatlarımızı kıyaslayabilirsiniz. İstanbul da hizmet veren kepenk tamiri firmalarına bakmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Kıyaslama sayfasından herhangi bir firmadan fiyat alabilirsiniz.

Otomatik kapı tamiri konusunda da hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz tabii ki müşteri memnuniyeti bundan kuşkunuz olmasın.

Otomatik Kepenk Servisi Dışında Neler Yapıyoruz?

Otomatik Kepenklerin ve otomatik panjur kapılarının montajı ve onarımı, işimizin büyük bölümünü oluştursa da, Korkutlar Kepenk Sistemlerinde, ürün yelpazemizi kepenk tamircisi ve kepenk servisi dışında aşağıdakileri içerecek şekilde genişlettik:

 • Otomatik Kepenk Sistemleri
 • Otomatik Kepenk Güç Kaynağı
 • Otomatik Garaj Kapı Sistemleri
 • Otomatik Seksiyonel Garaj Kapıları
 • Çelik Kepenk Sistemleri
 • Galvaniz Kepenk Sistemleri
 • Otomatik Kapı Sistemleri
 • Panjur Otomatik Sistemler

yukarıda sıraladıklarımızın dışında otomatik kepenk tamir servisi hizmeti de veriyoruz.

Yeni motorlu kepenk montajı için bizi arayabilir ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Yapılacak keşif sonunda fiyatlandırma da anlaşma sağlanırsa kepenk montajı hizmetimiz 3 gün içersin de tamamlanmış olacaktır.

Korkutlar Kepenk olarak İstanbul ilinde bulunan tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Sadece İstanbul kepenk servisi için bizi arayıp fiyatlar hakkında bilgi almanız yeterli olacaktır.

Ev ve iş yeri için 7/24 otomatik panjur tamiri hizmetimiz de sağlanmaktadır. Tüm hizmetlerimiz gibi bu hizmetimiz için de bizi arayıp fiyatlandırma konusunda bilgi alabilirsiniz.

Korkutlar kepenk tamir servisi olarak elektrikli kapı otomasyon kurulumu içinde dilenirse fikir alışverişi yapılarak sizlere özel seçenekler sunabiliriz. Fotoselli kapı, bas-geç kapı gibi bunlara benzeyen bir çok kapı sistemlerimiz mevcuttur.

Elektrikli kepenk tamiri için tam donanımlı ekibimiz ile birlikte tüm hizmetlerimizde kullanılan ürünlerimiz de ürün garantisi ile hizmet sağlamaktayız.

Kepenk servisi konusunda Anadolu yakası kepenk tamiri ya da Avrupa yakası kepenk tamiri için kepenk tamircisi arayışlarınızda sizlere profesyonel hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Acil bir motorlu kepenk tamircisi ya da elektrikli kepenk bakımı için servis ihtiyacınız olur ise bizimle 0551-147-0810 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik garaj kapısı ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Tercih ve ihtiyaçlarınıza uygun garaj kapısı imalatı ve montajı yapabiliriz.

Otomatik Kepenk Servisi

Korkutlar Kepenk firması olarak İstanbul’un ağırlıklı olarak Avrupa yakasında ki ilçelerine otomatik kepenk servisi hizmeti sağlıyoruz.

Kepenk servisi hizmetimiz 7/24 esasına göre çalışmakta olup bizlere whatsapp ya da telefon üzerinden arızanın ne olduğu konusunda bilgi verilmesi üzerine fiyatlandırma yapıyoruz. Fiyatlandırmayı kabul ederseniz en geç 1 saat içerisinde bir ekip sizlerin belirttiği adrese gelip kepenk onarım servis hizmetini vermiş olacaktır.

Kepenk Tamiri İstanbul ilinde başlıca hizmet verdiğimiz sektördür. Kepenk arıza tespiti uzaktan yapılıp fiyat bilgisi verilmektedir.

Otomatik Kepenk Tamircisi

Korkutlar Kepenk olarak 2012 yılından bu yana otomatik kepenk tamircisi olarak İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz kepenk, garaj kapısı, panjur gibi sistemlerin tamirini kapsar.

Yaptığımız onarım hizmetlerine hizmetin duruma göre 6 ay ile 2 yıl arasında garanti vermekteyiz. Yeni parça kullandığımız taktirde garanti süremiz 2 senedir. Şunu belirtmek isteriz ki kepenk arızalarında ya da montajlarda kullandığınız parçaları 10 yılın üzerinde kullanacağınızdan hiç şüphe yok.

Elektrik Kesildiğinde Otomatik Kepenk Nasıl Açılır?

Otomatik kepenkiniz elektrikler kesildiğinde manuel olarak açılabilir. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Otomatik kepenk motorunun yanındaki manuel açma kolunu bulun.
2. Manuel açma kolunu aşağı doğru çekin.
3. Kepenk açılacak şekilde itin.
4. Kepenk açıldıktan sonra manuel açma kolunu bırakın.

Elektrikler geldiğinde otomatik kepenkiniz tekrar normal şekilde açılacak ve kapanacaktır.

Manuel açma kolu otomatik kepenk motorunun yanında olmayabilir. Bu durumda otomatik kepenk motorunun yanındaki açma-kapama kutusuna bakın. Açma-kapama kutusu genellikle otomatik kepenk motorunun yanında veya yakınında bulunur. Açma-kapama kutusundaki açma düğmesine basarak otomatik kepenkinizi manuel olarak açabilirsiniz.

Otomatik kepenkinizi manuel olarak açarken dikkatli olun. Kepenk ağır ve sert olabilir ve yaralanmalara neden olabilir.

5 Yaygın Kepenk Sorunları ve Nasıl Onarılır

Panjurlar, şirketinizin güvenlik kurulumunda çok önemli bir rol oynar. Panjurlarınız hasar görürse, bu hem iş yerinizi hem de stoğunuzu savunmasız bırakabilir.

Panjurların birkaç mekanik yönü olduğu için bazen işler ters gidebilir. Neyse ki sizin için, en yaygın 5 panjur problemini ve bunları nasıl düzeltebileceğinizi paylaşacağız.

Kepenkler Açılmıyor veya Kapanmıyor

Elektikli kepenk tamiri hizmetimizde en yaygın sorunlardan biri, panjurların tamamen açılmaması veya kapanmamasıdır. İlk adım olarak, güç kaynağının gerçekten açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bunu belirtmeye yardımcı olacak ışıkları arayın ve bunun sorunu çözüp çözmediğini görmek için açıp kapatmayı tekrar deneyin. Bunu kontrol ettikten sonra hala sorun yaşıyorsanız, başka bir çözüm arayabilirsiniz.

Aşırı Isınma

Otomatik panjur tamiri konusunda servis hizmeti verdiğimiz de sık karşılaştığımız sorunlardan biri. Bu, kepenklerle ilgili başka bir sorun olabilir. Kepenk motoru bir süre boyunca sürekli kullanımda kalırsa ısınır ve sonunda aşırı ısınmaya yol açabilir. Sorunlarınızın sebebinin bu olabileceğinden şüpheleniyorsanız, panjurlarınızı tekrar çalıştırmadan önce soğumaları için biraz zaman tanımanız akıllıca olabilir.

Kepenkler Sıkışıyor

Kepenkleriniz giderek daha yapışkan hale geliyorsa veya sıkışıyorsa, bu bir yağlama sorununa işaret edebilir. Burada WD40 en iyi arkadaşınız olacak. Sisteminizin raylarını WD40 ile hizalarsanız, bu sorunu çözebilir. Bu teknik aynı zamanda kepenk tamiri konusunda panjurlarınızın da çıkardığı hoş olmayan cırtlak seslerine son verir.

Kepenkler Sadece Yarısında Kapanıyor

Otomatik panjurlar, yakınlık sensörlerine bağlı olarak çalışır ve bu sensörler kirlendiğinde veya düzensiz hale geldiğinde, yalnızca yarı yolda kapanmalarına neden olabilir. Bunu düzeltmek için sensörlerinizin hizalandığından, kirden arındırıldığından ve yapısal olarak hasar görmediğinden emin olmanız gerekir. Onlara temiz bir kontrol yaptıktan sonra bunun sorunu çözüp çözmediğini kontrol edin.

Deklanşör (Motor) Durumu

Bazen size sorunlara neden olan, panjurlarınızın genel durumunu bozabilir. Ticari ortamlarda, panjurunuz diğer araçlardan gelen ezik ve eziklerin alıcı tarafında olabilir. Küçük sorunlar, kapının genel işlevselliğini etkilememelidir, ancak daha büyük çatlakları veya ezikleri değerlendirmek için bir uzmanla iletişime geçmenizi öneririz.

Sarmal kapıların bakımı iyi yapılırsa, işletmeniz için otomatik kepenk servisi konusunda yıllarca gerçek bir yardımcı olabilirler. Panjurlarınız zorluk yaşıyorsa, bizimle temasa geçmekten çekinmeyin. Panjurlar önemli bir rol oynamaktadır, ancak birçoğumuzun hafife aldığı iş öğelerinden biridir. Kepenk güvenliğini iyileştirme hakkında daha fazla bilgi edinmek için bile bizimle kepenkleriniz hakkında konuşun.

Elektrikli kepenk tamiri için uygun fiyatlarla size yardım etmek ve tavsiyelerde bulunmak için buradayız. Diğer hizmetlerimizden alüminyum kepenk, fotoselli kapı tamiri hizmetini uzman ekibimiz ile sağlarız. Değerli müşterilerimize günün her saati en fazla 1 saatlik uzaklıkta olacağız.

Kepenk tamiri hizmeti verdiğimiz hizmet bölgelerimiz İstanbul Avrupa yakasının tamamıdır. Hizmet bölgelerimiz sayfamızı ziyaret ederek tüm ilçe ve mahallere ait hizmet bilgisine erişebilirsiniz.

Elektrikli kepenk tamiri hizmeti sunmak bizim işimiz görüşünü abartısız olarak söylemek gerekir ki benimsediğimiz bir cümledir. Satış sonrası ve öncesi de hizmetimiz bulunmakta.

Hizmetimiz Bağcılar kepenk tamiri, Sultangazi kepenk tamiri hizmetlerini de kapsamaktadır.

7 YORUMLAR

 1. Korkutlar kepenk ile çalışmak gerçekten keyifliydi. Özenli ve profesyonel bir şekilde çalıştılar ve kepenklerimizin tamir ve bakımı için çok yardımcı oldular. Fiyatları da makul düzeydeydi ve memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Tavsiye ederim.

 2. Korkutlar Kepenk ekibi gerçekten işini iyi biliyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyor. Kepenklerimizin tamir ve bakımı için bu ekibe güvendik ve gerçekten memnun kaldık. Hızlı ve uygun fiyatlı hizmet aldık. Tavsiye ederiz.

 3. Çok teşekkür ederim!! Ne zaman kepenk tamir hizmetine ihtiyacım olsa, bu amaçla Korkutlar Kepenk firmasını tavsiye eder ve çağırrım. En iyi hizmeti sunmak için tam çaba sarf ederler. Tüm dostlara tavsiyemdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz