Korkutlar Kepenk 7/24

Polikarbonat Otomatik Kepenk Sistemleri

Polikarbonat otomatik kepenk üretiminde geniş bir endüstri tecrübesi kazandık. Polikarbonat kepenk sistemi kepenklerin imalatında en kaliteli hammaddeleri ve gelişmiş teknolojileri kullandık, bu da Polikarbonat elektrikli kepenk daha dayanıklı hale getirerek yüksek mukavemet sağladı. Ürün yelpazemiz, kendi alanlarında iyi derecede uzman olan endüstri uzmanları tarafından kalite parametrelerinde test edilmiştir.

Polikarbonat Otomatik Kepenk Nerelerde Tercih Edilir?

Polikarbonat motorlu kepenk sistemleri genel olarak alışveriş merkezlerinin iç kısımlarında ki dükkanlarda tercih edilmektedir. Polikarbonat elektrikli kepenk sistemi dükkanınızın estetik vitrinini müşterilerinizin görmesini engellemeden kullanılmasından dolayı tercih edilen bir otomatik kepenk sistemidir.

Polikarbonat Otomatik Kepenk Sistemleri

Polikarbonat otomatik kepenk fiyat teklifi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Standart polikarbonat panjur, polikarbon çıta şeffaflığını ve mukavemetini alüminyum / paslanmaz çelik boru ile birleştiren modern fabrikamızda inşa edilmiştir. Saydamlığın yanı sıra güvenlik gerektiren uygulamalar için de popüler bir tasarımdır. HOFUL polikarbonat panjur, ticari dükkan ve alışveriş merkezi için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Polikarbonat, özellikle kepenk ve panjurlar için uygun olan insan yapımı bir malzemedir. Cam gibi şeffaftır, ama camdan farklı olarak kırılması çok zordur.

Standard endüstriyel polikarbonat şeffaf panjur kapıları, paneller arasında güçlendirilmiş çelik çubuklarla özel bir tasarıma sahiptir. Tasarım ve malzemeler, polikarbonat kepenklerimizi zorla girmeye karşı son derece güçlü ve dirençli kılar.

Yüksek görünürlük ile olağanüstü dayanıklılığın birleşimi, polikarbonat şeffaf panjur kapılarımızı kuyumcular gibi değerli eşyaları sergilenmek isteyen dükkanlar için ideal kılar. Ayrıca, bu panjurlar, örneğin bankalar gibi daha yüksek güvenlik gerektiren tesisler için iyi bir seçimdir.

Polikarbonat Otomatik Kepenk Faydaları

Polikarbonat kepenk sistemlerinin başlıca faydaları şunlardır;

Exit mobile version