Şişli Otomatik Kepenk Tamiri

1011
Şişli Otomatik Motorlu Kepenk Tamiri
Şişli Otomatik Motorlu Kepenk Tamiri

Şişli otomatik kepenk tamiri sağlayıcısı olarak kepenk sisteminiz arızalandı ve bir servis arayışınız varsa Korkutlar Kepenk sizlere bu hizmeti sağlayabilir.

7/24 Şişli ilçesi otomatik kepenk tamiri hizmeti almak için iletişim numaramız 0551 147 0810

Bir otomatik motorlu kepenk sisteminin onarımının her zaman pahalı bir uzman şirket tarafından yapılması gerekmez. Yetenekli ve deneyimli bir tamirci genellikle küçük kusurları kendi başına düzeltebilir.

Mekanik bileşenler nispeten duyarsızdır ve onarımı denemek için bir uzman da görevlendirilebilir.

İstanbul Şişli ilçesi için bir Şişli kepenk tamiri veya kepenk tamircisi, panjur tamirinde de arayışınız da bize ulaşabilirsiniz.

Şişli Otomatik Kepenk Tamiri

Elektrikli kepenk sisteminizde hasar veya arıza meydana gelirse, bu genellikle mekanik alandaki göz tarafından tespit edilebilir.

Şişli otomatik kepenk tamiri hizmeti verdiğimiz yerlerde yaşadığımız onarım gerektiren tipik durumlar şunlardır:

 • Kilit mekaniği artık çalışmıyor
 • Motorlu kepenk artık tamamen kapatılamıyor
 • Kepenk paletleri asılı veya kırık
 • Rulo mekanizması asılır veya bloklanır
 • Bağlantı noktaları kırılmış veya paslanmış
 • Araç veya kör kuvvet nedeniyle kepenk bükülmüş
Şişli otomatik kepenk tamiri | 7/24 şişli merkez otomatik kepenk servisi
Şişli Otomatik Kepenk Tamiri | 7/24 Şişli Kepenk Servisi

Elektrikli bir tahrik ünitesinin yanı sıra, bir motorlu kepenk sisteminin tüm bileşenlerine serbestçe erişilebildiğinden ve kolayca görülebildiğinden, disfonksiyonun nedenleri aranabilir. Tüm hareketli parçalar, işlevleri açısından ayrı ayrı kontrol edilmelidir. Bir hareket tıkanması varsa, münferit vidalar veya sabitlemeler gevşetilmelidir.

Şişli Otomatik Kepenk Servisi

Şişli otomatik kepenk servisi hizmetimiz de elektrikli kepenk tamamen bloke edilmemişse, kapı amaçlanan fonksiyonuna uygun olarak elle hareket ettirilmelidir. Motorun sökülmesi veya elektrikli bir sürücüye bağlantının sökülmesi yardımcı olur.

Bükülmüş parçalar düzeltici müdahaleden önce daima çıkarılmalıdır. Metal braketler, çubuklar ve menteşeler kaynaklı olduğundan genellikle orijinal şekillerine geri bükülebilir. Garaj kapısı ya da bahçe kapısı gıcırdamaya başlar başlamaz, tüm bileşenlerin tam bir muayenesi yapılmalıdır.

Otomatik Kepenk Nasıl Onarılır?

Şişli kepenk tamiri hizmeti sağladığımız yerlerde yoğun olarak karşılaştığımız sorulardan biri sisteminiz nasıl onarılır? Elbette kendi başınıza yapacağınız bir kaç işlem olmakla birlikte bilginiz yoksa bu konu ile alakalı bir servise başvurmalısınız. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Şişli motorlu kepenk tamiri ve onarımı için gerekli malzemeler şunlar olacaktır;

 • Makaralar
 • vidalar
 • pullar
 • kilitleme silindirleri veya mil yatakları gibi yedek aksesuarlar veya yedek parçalar

Onarım için gerekli araçlar ise;

 • Motor
 • Vidalama aracı
 • Levye
 • Elektrikli kepenk alıcı kartı
 • Ve tabi ki diğer kullanılması gerekli araçlar.

Korkutlar Kepenk Tüm Üreticiler için Servis Sağlıyor mu?

Şişli motorlu kepenk tamiri hizmetimiz tüm üreticilerin tüm otomatik motorlu kepenk sistemlerinin onarımı ve servisi için geçerlidir. Cömert yedek parça deposu ve çeşitli yerlerde hızlı yedek parça tedariki sayesinde hızlı ve yetkin bir şekilde hareket edebiliyoruz.

Şişli kepenk tamiri hizmetinin nereden geldiğine bakılmaksızın uygun fiyatlar ve hızlı hareket sizin için büyük bir avantaj sağlar. Servis elemanlarımız her zaman yakındadır ve bu nedenle tepki süresi kısadır.

Kepenk servisi olarak, sisteminizin tüm bileşenlerini ve sistemleri sizin için hızlı, güvenilir ve ucuz bir şekilde onarır veya değiştiririz.

Arayın, randevuyu 1 saat içinde alın ve 1 saat içinde yerinde olalım. Acil durumlar elbette daha da hızlı halledilir.

Son derece elverişli koşullarda yıllık bakım anlaşmaları. Kapı sistemlerinizin güvenlik düzenlemelerine uyun. Ayrıca 5 ve 10 yıl boyunca kaygısız bir hizmet paketi sunuyoruz.

Şişli kepenk tamiri bakım hizmeti konusunda size en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 20 yıllık Korkutlar Kepenk Servisi deneyime güvenin.

Bölgenizdeki servis kadromuz, her bir konumumuzdaki yedek parça deposu sayesinde hızlı işlemeyi garanti eder. Yüksek kaliteli otomasyon sistemlerinin üretimine odaklanıyoruz. Dört ana hususa dikkat ediyoruz:

Çok yönlülük, işlevsellik, güvenlik ve dayanıklılık. Size çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunmak ve aynı zamanda kepenk sistemlerinizin çalışmasını mümkün olduğunca zahmetsiz ve rahat hale getirmek istiyoruz.

Otomatik kepenk, genellikle evinizin ya da dükkanınızın girişidir, bu nedenle kepenk bakımını ve otomatik kapıların sağlam ve güvenli olmasını sağlıyoruz. Seksiyonel kapı ihtiyaçlarınızı da karşılamaktan mutluyuz!

Bu hizmetlerimizin dışında otomatik kepenk güç kaynağı satışı ve montajının yanı sıra otomatik kapı sistemleri (fotoselli kapı) satışı, kepenk montajı ve tamir bakım onarım hizmeti ayrıca otomatik panjur sistemlerinin satışı ve montajı ile servis hizmetini sağlıyoruz.

Şişli Kepenk Tamircisi iletişim

Şişli kepenk tamircisi Korkutlar Kepenk firması olarak elektrikli kepenk, otomatik kapı ve otomatik panjur için ücretsiz keşif sağlayıp fiyatlandırmayı yapabiliriz.

Eğer fiyatlandırma da anlaşma sağlanırsa montajı 2 ila 3 gün içersin de tamamlanıp tarafınıza bilgi verilmektedir. Bu hizmeti almak isterseniz yapmanız gereken bizleri haftanın tüm günleri için otomatik kepenk tamir servisi için 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaramızdan aramak olacaktır.

Şişli ilçesinde tamir hizmetimiz 19 Mayıs, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Ergenekon, Esentepe, Eskişehir, Feriköy, Fulya, Gülbahar, Halaskargazi, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa, Harbiye, İnönü, İzzetpaşa, Kaptanpaşa, Kuştepe, Mahmut Şevket Paşa, Mecidiyeköy, Şişli Merkez, Meşrutiyet, Paşa, Teşvikiye, Yayla, Nişantaşı mahallesi mahallelerini kapsamaktadır.

Endüstriyel otomatik motorlu kepenk sistemlerini, yükleme teknolojisini ve yangın koruma sistemlerini onarmak veya test etmek ve bakımını yapmak için bir teknisyene mi ihtiyacınız var? Biz otomatik kepenk sistemleri dışında ayrıca kapı servis, kapı tamiri hizmeti veriyoruz.

O halde Şişli otomatik kepenk tamiri ve satış sonrası hizmet için bizi 0551 147 0810 no lu telefondan arayabilir ya da iletişim formunu doldurup sizinle iletişim kurmamızı sağlayabilirsiniz.

6 YORUMLAR

 1. Otomatik kepenkimiz de yaylar / askılar kırıldı, teklif almak için birkaç “uzman” ile iletişime geçtik, Korkutlar Kepenk hemen yanıt veren tek firmaydı. Bu sabah beklendiği gibi geldi, otomatik kepenk sistemini incelemek için zaman kaybetmedi, belli ki bu alanda çok becerikli, sorun kısa sürede çözüldü. Şişli otomatik kepenk tamiri konusunda hizmet verip bu kadar çabuk tamir ettiğin için tekrar teşekkürler arkadaşlar.

  • Merhaba Mansur Kürşad Tüten,

   bizi tercih edip Şişli otomatik kepenk tamiri hizmetimiz hakkında geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

   Mutlu Günler Dileriz.

 2. Şişli kepenk tamiri konusunda kendileri ile iletişime geçtik ve birkaç kez yardım ettiler. Her zaman arkadaş canlısı personelleri ile verimli ve iyi bir fiyata harika bir iş çıkarıyorlar!

 3. Korkutlar kepenk işini bilir. Sorunu anlattıktan ve 2 gün sonra rezerve edilmiş olarak geldikten sonra bana telefonla bir teklif verdiler, tam zamanında, kepenki zaman ve maliyet içinde tamir etti, mükemmel iş. Arkadaş canlısı ve başa çıkması kolay, ona tamamen güvenin. Maliyet, kepenk tamiri şişli ilçesi hizmeti için ortalama maliyetin biraz altındaydı. Ancak Korkutlar Kepenk ile güvenilir, son derece deneyimli bir teknisyen ekibinden hizmet aldığınız bildirmek isterim. Bırakıp ve kaçacak yapacak bir ekip değil. Daha fazla tavsiye edemezdim. Kesinlikle gelecekteki ihtiyaçlar için tekrar hizmet alınabilir.

  • Merhaba Miraç Yüzbaşıoğlu,

   bizi tercih edip kepenk tamiri Şişli ilçesi için hizmetimiz hakkında geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

   Mutlu Günler Dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz