Hakkımızda

Hakkımızda

Sahip olduğu güçlü kadrosu sayesinde, kalite ve hizmet standartlarını daha yüksek seviyelere taşımayı hedefleyen KORKUTLAR OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ; %100 müşteri memnuniyeti, ileri teknoloji kullanımı, yüksek ürün kalitesi, tecrübeli teknik servis hizmeti, dürüstlük ve etik değerlere bağlılık ilkelerinden taviz vermeden başarısını sürdürmektedir.

Otomatik kepenk iş yerleri, mağaza ve depolarınız için hırsızlık olaylarına karşı alınmış tedbirlerin en güvenli ve kesin olan çözümüdür. Mekanınızı akşam kapatıp gittiğinizde içiniz rahat olsun, gözünüz arkada kalmasın.

Otomatik Kepenk, Kepenk ve Panjurda yılların tecrübesini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Korkutlar Otomatik Kepenk, teknolojiyi yakından takip ederek sessiz, uzun ömürlü ve güvenliği arttırılmış kepenk üretmektedir. İhtiyaç duyulan ebatlarda alüminyum veya çelik esaslı otomatik kepenk yapmaktadır.

Kepenk Sistemleri iş yeri, otopark ve garaj girişlerinde kullanılabilir. Özel istek ve boyutlarda kepenk imalatı yapılarak iç mekanlarda da uygulanabilir. Motorlu Kepenk sistemlerini iş yerlerinde kullanmanın diğer bir artısı da kilit açma derdi yoktur. Uzaktan Kumandası sayesinde tek tuşla 25 sn içerisinde otomatik kepenk açılmaktadır.

Kepenk sistemleri, galvaniz çelik ve alüminyum olmak üzere ikiye gruba ayrılır. Galvaniz Çelik Kepenk sistemleri güvenliğin daha ön planda olduğu kuyumcu, döviz büroları, bankalar gibi mekanlarda tercih edilirken, alüminyum otomatik kepenk sistemleri estetik görüntünün ön planda olduğu mekanlarda tercih sebebidir.

Kaliteli otomatik kepenk ve en iyi destek için doğru yerdesiniz. Otomatik Kepenk fiyatlarını sizin için en uygun hale getirdik.

Otomatik kepenk fiyatları hakkında bilgi talepleriniz için bizi aramanız yeterlidir. 0532 648 81 28 ya da 0216 466 53 26 Telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİZAYN

Hayata bakış açımızı ve tarzımızı yansıtan özgün bir tasarım geliştirdik. Sağlam ve güvenilir şekiller, alışık olduğunuz tanıdık düzlemler, kişisel çizgiler; kesinlikle kim olduğumuzu anlatıyor.

SERTİFİKALARIMIZ

Çevrenin yüksek seviyede korunması ve çalışanlarımızın işyerindeki sağlık ve güvenliği aynı derecede önemli iş hedefleridir. Bağımsız ve saygın makamlar, her yıl tekrarlanan sertifikalandırma yoluyla kalıcı yönetim sistemlerimizi onaylar ve yüksek standartlarımızı sağlamada bize destek verir.

FELSEFEMİZ

Yenilikçi yaklaşımlar ve en son teknolojiyi uygulayarak müşterilerimiz için sürekli olarak yeni değer yaratma arzumuzu temsil ediyor.