Sıkça Sorulan Sorular

Korkutlar Kepenk olarak müşterilerimizden gelen sıkça sorulan soruları derledik. İşte sizlerden gelen sıkça sorulan sorular.

Sıkça sorulan sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Kepenk Nedir?

İş yeri, pencere, kapı vb. yerleri kapamak için kullanılan, türlü biçimlerde sac levha, demir veya tahta kanat kullanılmaktadır. Eski kepenkleri kullanırken zorlanarak kullanırız olağanüstü güç gerektirir. Bu nedenle eski kepenklere göre otomatik kepenkler daha çok tercih edilmelidir.

Galvaniz Kepenk Nedir?

Tasarım ve dekor bakımından esneklik sağlarken, çelik güvenlik kapıları sürgülü cam kapılar aksine, zorla giriş neredeyse imkansız hale getirir. Galvanizli çelik kapı, garajlar, hastaneler ve hatta bankalar için kullanılmaktadır.

Otomatik Kepenk Faydaları Nelerdir?

Otomatik kepenk mekanınıza uyguladığınızda mekanınıza bir çok fayda sağlamaktadır.Otomatik kepenk sistemleri hırsızlık olaylarına karşı canınızı ve malınızı korur. Mekanınıza toz,yağmursuyu,güneş ışınları vb doğa unsurlarından korur.

Otomatik Kepenk Fiyatları Ne kadardır?

Otomatik kepenk fiyatları için kepenk yaptırmak istediğiniz mekanın en ve yükseklik ölçülerini bize bildiriniz. Çok kısa sürede fiyatı tarafınıza bildiririz.Kepenk fiyatları kullanılan profillere göre farklı olduğundan ölçülerinize göre kullanılabilecek profillerden fiyat çıkarılır.

Panjur Nedir?

Gereğine göre güneşi ve rüzgarı önlemeye, ışığı azaltmaya yarayan,açılır kapanır dar ve yatay tahtadan plastikten veya metal gereçlerden yapılmış, pencereye takılan kapatma düzeneğidir.Özellikle çok rüzgarlı ve fırtınalı bölgelerde panjurların camdan daha dayanıklı olmaları nedeniyle camların kırılmaya karşı korunmasıdır.

Panjur Fiyatları Ne kadardır?

Panjur yapılacak doğramanın veya alanın ölçüsü en ve boy olarak alınır, boy ölçüsüne 80 cm ilave edilir, yapılacak alanın metre karesini bulmak için en ve boy çarpılır. Kesin bir fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik Panjur Faydaları Nelerdir?

Panjur sistemleri mekanınıza ısı yalıtımı sağlamaktadır.Uzaktan kumanda sistemi sayesinde kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. Yapımında ve montajında kullanılan malzemelerin sayesinde ısı, ses ve ışık izolasyonu sağlayarak bütçenize destek oluşturur.

Otomatik Panjur Fiyatları Ne kadardır?

Otomatik panjur fiyat belirlenmesi, sistemde kullanılan malzemeden, uygulanacak yerin ölçülerine kadar oldukça farklı kıstaslara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Otomatik panjur fiyatları ne ölçülerde ne kadar geniş bir alanda kullanılacağına paralel olarak’da ücretlendirilmektedir.

Aklınızda ki diğer sorular için bizleri arayabilirsiniz.