Otomatik Kepenk UPS Güç Kaynakları | Otomatik Kepenk Güç Kaynağı
Otomatik Kepenk UPS Güç Kaynakları | Otomatik Kepenk Güç Kaynağı

Elektrik ile çalışan ve kişinin kumanda ile açıp kapatabildiği elektrikli kepenk sistemleri oldukça popüler olunca yanında bir gereksinim daha doğmuştur Otomatik Kepenk Güç Kaynağı gibi.

Şebeke elektriği olmadan güç sağlamanın yanı sıra, UPS cihazları da ani yükselmelere, dalgalanmalara, kesintilere ve EMI gürültüsüne karşı koruma sağlar.

7/24 Otomatik Kepenk Güç Kaynağı hakkında bilgi almak ve satın almak için iletişim numaramız 0551 147 0810

Otomatik Kepenk UPS Güç Kaynakları

Kepenk UPS ya da otomatik kepenk güç kaynağı adı verilen sistemler kepenklerin elektrik kesintisi gibi durumlarda açılmamasının önüne geçmek için dizayn edilen, modeline göre 100 saate kadar elektriksiz ortamda çalışabilen ve mağaza önündeki kepenklerin açılıp kapanmasını sağlayan sistemlerdir.

Kepenk UPS Sistemleri (Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemleri), özellikle kepenk motorları için tasarlanmıştır ve herhangi bir Kepenk motorunu kolayca çalıştırabilir. Kepenk UPS Sisteminin en belirgin işlevi 50-100 saat bekleme süresine sahip olmalarıdır.

Elektrik kesintisi durumunda, güven duyduğunuz güvenlik ve rahatlığı sağlamak için garaj kapınıza veya kapı açıcıya güvenebilirsiniz. Bu akıllı sistem güç kesildiğinde otomatik olarak açılır ve şebeke gücü geri geldiğinde otomatik olarak şarj olur.

Otomatik Kepenk UPS Güç Kaynakları | Otomatik Kepenk Güç Kaynağı
Otomatik Kepenk UPS Güç Kaynakları | Otomatik Kepenk Güç Kaynağı

Kepenk UPS ya da otomatik kepenk güç kaynağı sistemleri sayesinde hem kepenk kapatıp açmak derdinden ve zulmünden kurtulmuş olursunuz hem de olası bir elektrik kesintisi sebebiyle iş yerine girememek ya da akşam kapatıp gidememek derdinden uzak kalmış olursunuz.

Eğer bu tarz bir sistem kullanarak otomatik olarak kepenklerinizi kapatıp açıyorsanız Kesintisiz Otomatik Kepenk Güç Kaynağı sistemlerinden yararlanmanız da fayda vardır. Kendi güvenliğiniz ve hayat kolaylığınız için.

Motorlu kepenk sisteminiz için Otomatik kepenk UPS güç kaynakları almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

GSM : 0551 147 08 10

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Sistemlerimiz

Aşağıda elimizde tedarikini ve montajını yapmış olduğumuz elektrik kesintilerinde kullanacağınız otomatik kepenk güç kaynağı modelinin bilgileri bulunmaktadır. Kepenk güç kaynaklarımızla birlikte 2 adet kumanda verilmektedir. İstenilirse kumanda sayısı arttırılabilmektedir. Kumandalar normal kepenk sistemlerinde olduğu gibi uzaktan kumandalıdır.

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Fiyatı

Kepenk motorlarının gücüne göre kullanacağınız UPS modelinin watt ı değişebilmekte. Bunun için bizi arayıp kepenk motorunuza uygun güç kaynağı modelinin fiyatını öğrenebilirsiniz.

Otomatik Kepenk UPS Güç Kaynağı Modellerimiz

Güç kaynaklarımızın 1000 W ile 2000 W arasında güç değerleri değişmektedir. Çalışma süresi 17 gün ile bekleme süresi 65 gün arasında değişmektedir.

Uyku modu bulunmaktadır bunun yanı sıra sıcaklıklara karşı koruma modu mevcuttur.

Aşırı yük koruması ile uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

Tüp motor ya da santral motor fark etmeksizin tüm kepenk motorları için bağlantı sağlanıp çalıştırılabilen bir yapıya sahiptir.

Kepenk güç kaynağı ups modellerimiz uzaktan kumanda özelliği ile rakiplerinden öne çıkmaktadır. 40-55 metreye kadar menzili mevcuttur.

Boyutları 30x30x20 olarak dilediğiniz gibi görsel zevkinize uygun bir noktaya montaj yapılabilir.

Sesli uyarı sistemi ile size elektrik kesildiğinde bilgi vermektedir. Ya da şarj bitiminde sizi bilgilendirecektir.

Kepenk Ups Sistemleri
Kepenk Ups Sistemleri
Otomatik Kepenk Güç Kaynağı
Otomatik Kepenk Güç Kaynağı
Otomatik Kepenk UPS Sistemleri
Otomatik Kepenk UPS Sistemleri
Otomatik Kepenk Kumanda Alıcı UPS
Otomatik Kepenk Kumanda Alıcı UPS

Kesintisiz güç kaynağı ihtiyaçlarınınz dışında Otomatik kepenk tamiri ve kepenk servisi konusunda destek aramanız durumlarında da hizmet vermekteyiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz