Otomatik Kepenk UPS Güç Kaynakları | Otomatik Kepenk Güç Kaynağı
Otomatik Kepenk UPS Güç Kaynakları | Otomatik Kepenk Güç Kaynağı

Elektrik ile çalışan ve kişinin kumanda ile açıp kapatabildiği elektrikli kepenk sistemleri oldukça popüler olunca yanında bir gereksinim daha doğmuştur Otomatik Kepenk Güç Kaynağı gibi.

7/24 Otomatik Kepenk UPS Güç Kaynağı hakkında bilgi almak ve satın almak için iletişim numaramız 0551 147 0810

Şebeke elektriği olmadan güç sağlamanın yanı sıra, UPS cihazları da ani yükselmelere, dalgalanmalara, kesintilere ve EMI gürültüsüne karşı koruma sağlar.

Panjur enerji kaynağı, elektrik kesintilerinde size açma kapama desteği sağlamaktadır. 1000-2000 W Otomatik kepenk UPS güç kaynağı fiyatları için bizi arayabilirsiniz!

1000 – 1700 W Otomatik Kepenk UPS Güç Kaynakları

Kepenk UPS ya da otomatik UPS kepenk güç kaynağı ups adı verilen sistemler panjurların elektrik kesintisi gibi durumlarda açılmamasının önüne geçmek için dizayn edilen, modeline göre 100 saate kadar elektriksiz ortamda çalışabilen ve mağaza önündeki kepenklerin açılıp kapanmasını sağlayan sistemlerdir.

Kepenk UPS Sistemleri (Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemleri), özellikle kepenk motorları için tasarlanmıştır ve herhangi bir panjur motorunu kolayca çalıştırabilir. Kepenklerde kullanılan kepenk UPS Sisteminin en belirgin işlevi 50-100 saat bekleme süresine sahip olmalarıdır.

Elektrik kesintisi durumunda, güven duyduğunuz güvenlik ve rahatlığı sağlamak için garaj kapınıza veya kapı açıcıya güvenebilirsiniz. Bu akıllı sistem güç kesildiğinde kendiliğinden olarak açılır ve şebeke gücü geri geldiğinde otomatik olarak şarj olur.

Ayrıca santral motor ve tüp motoru çalıştırabilecek kapasitede güce sahiptir.

Otomatik kepenk ups güç kaynakları | otomatik kepenk güç kaynağı
Otomatik Kepenk UPS Güç Kaynakları | Otomatik Kepenk Güç Kaynağı

Kepenk UPS ya da kepenk güç kaynağı sistemleri sayesinde hem panjur kapatıp açmak derdinden ve zulmünden kurtulmuş olursunuz hem de olası bir elektrik kesintisi sebebiyle iş yerine girememek ya da akşam kapatıp gidememek derdinden uzak kalmış olursunuz.

Eğer bu tarz bir sistem kullanarak kendilğinden panjurlarınızı kapatıp açıyorsanız Kesintisiz Otomatik Kepenk Güç Kaynakları sistemlerinden yararlanmanız da fayda vardır. Kendi güvenliğiniz ve hayat kolaylığınız için.

Duvara monte edilebilmesi açısından ve stand by süresi yani bekleme süresi yüksek olduğundan gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Motorlu kepenk sisteminiz için Otomatik kepenk UPS güç kaynakları almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Sistemlerimiz

Aşağıda elimizde tedarikini ve montajını yapmış olduğumuz elektrik kesintilerinde kullanacağınız otomatik kepenk güç kaynağı fiyatları ve modelinin bilgileri bulunmaktadır. Kepenk enerji kaynaklarımızla birlikte 2 adet kumanda verilmektedir.

İstenilirse kumanda sayısı arttırılabilmektedir. Kumandalar normal panjur sistemlerinde olduğu gibi uzaktan kumandalıdır.

1000 W Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Fiyatı

Otomatik kepenk ups güç kaynakları | otomatik kepenk güç kaynağı

Kepenk güç kaynağı fiyatları, panjur motorlarının gücüne göre kullanacağınız UPS modelinin watt ı değişebilmekte. Bunun için bizi arayıp panjur motorunuza uygun güç kaynağı modelinin fiyatını öğrenebilirsiniz.

Motorlu Kepenk UPS Güç Kaynağı Modellerimiz

Güç kaynaklarımızın 1000 W ile 2000 W arasında güç değerleri değişmektedir. Çalışma süresi 17 gün ile bekleme süresi 65 gün arasında değişmektedir.

1000 W kepenklerde ortalama 5 metre kareye kadar bir kepenki rahat bir şekilde çalıştırabilmekte.

Uyku modu bulunmaktadır bunun yanı sıra sıcaklıklara karşı koruma modu mevcuttur.

Aşırı yük koruması ile uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

Tüp motor ya da santral motor fark etmeksizin tüm kepenk motorları için bağlantı sağlanıp çalıştırılabilen bir yapıya sahiptir.

Enerji kaynağı ups modellerimiz uzaktan kumanda özelliği ile rakiplerinden öne çıkmaktadır. 40-55 metreye kadar menzili mevcuttur.

Boyutları 30 x 30 x 20 olarak dilediğiniz gibi görsel zevkinize uygun bir noktaya montaj yapılabilir.

Sesli uyarı sistemi ile size elektrik kesildiğinde bilgi vermektedir. Ya da şarj bitiminde sizi bilgilendirecektir.

Kepenk ups sistemleri
Kepenk Ups Sistemleri
Otomatik kepenk güç kaynağı
Otomatik Kepenk UPS Güç Kaynağı
Otomatik kepenk ups sistemleri
Otomatik Panjur UPS Sistemleri
Motorlu kepenk kumanda alıcı ups
Motorlu Panjur Kumanda Alıcı UPS

Kesintisiz güç kaynağı ihtiyaçlarınınz dışında Otomatik kepenk tamiri ve kepenk servisi konusunda destek aramanız durumlarında da hizmet vermekteyiz.

Otomatik kepenk güç kaynağı hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir ya da mail yolu ile sorularınızı belirtebilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Elektrik kesintisi yaşadığımız bölgede bu sorunu çözmek istiyorduk. Bu sebepten bir otomatik kepenk güç kaynağı ihtiyacımız oldu. Firma ile iletişime geçtik ve bize önerdikleri güç kaynağını kullanmaya başladık. Sorunsuz bir şekilde çalışmakta olup anlık destek vermeleri de cabası. İyi çalışmalar dileriz.

  2. 1000 W otomatik kepenk güç kaynağı ihtiyacımız olmuştu. Sorunsuz gelip montajını yapıp servis garantisi vermeleri harika oldu. Teşekkürler arkadaşlar.

    • Merhaba Gurcan,

      iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak bize günde kaç kez açılıp kapanacak, kepenk motor tipi nedir belirtirseniz fiyat teklifimizi sunalım.

      Mutlu Günler Dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz