Otomatik Kepenk

Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri
Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri

En uygun otomatik kepenk fiyatları! Kaliteli ve ekonomik seçeneklerle tanışın. Hemen otomatik kepenk modellerini ve fiyatları inceleyin!

Korkular Kepenk’in güvenilir otomatik kepenk sistemlerini keşfedin. Motorlu kepenk fiyatlarında indirimli fiyatlardan ve en iyi fırsatlardan yararlanın.

Tüm elektrikli kepenk ihtiyaçlarınızın montajı satışı, fiyatı ve detaylı bilgi için iletişim numaramız 0551 147 0810

Korkutlar otomatik kepenk sistemleri, kaliteli sistemler ve güvenli panjur sistemlerimiz ile iş yerlerinizi, evlerinizi güvence altına alın. Motorlu sistemler, galvaniz çelik sistemler ve alüminyum sistemler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemleri – Motorlu Kepenk

Otomatik kepenk, birbirine geçmiş galvalüm, galvaniz izoleli ve izolasyonsuz, paslanmaz çelik, patentli alüminyum profiller ve patentli parlak çelik çubuk döner ızgaralardan oluşur. Motorlu kepenkler, sorunsuz süreci ve uzun ömrü desteklemek için güçlü bir şekilde üretilmiştir.

Tüm kapı kategorileri arasında yaygın olarak kullanılan ve yaygın olarak kullanılan otomatik sistemler, motorlu panjurlarımızın figüratif özelliği, kayrak ve kılavuz profil oluşumunda sağlam metallerin kullanılması nedeniyle kazanılan sert montajdır. Bu özellik, hırsızlık, hasar ve doğal afetlere (kasırga, sel, vb.) karşı koruma olarak performans gösterir.

Korkutlar, otomatik kepenk sektöründe 10 yılı aşkındır hizmet vermekte. Korkutlar kepenk sistemleri ile kaliteli sarmal kapı sistemleri ve güvenli otomasyon sistemlerimiz ile iş yerlerinizi, evlerinizi güvence altına alın. Çeşitli kepek modelleri ile hizmet vermekteyiz.

Diğer kepenk ve panjur satıcılarına ulaşmak için dilerseniz sahibinden sayfasını kontrol edebilirsiniz. Fiyatlarımızın farkını ve hizmet kalitemizi kıyaslayabilirsiniz.

Motorlu kepenk sistemleri kullanımı ve müşteri memnuniyetini onaylaması kolaydır. Motorlu otomasyon, panjur ve kapılarımız son teknoloji üretim tesisimizde fabrikada üretilmektedir ve tesis ayda 6000 adet üretme kapasitesine sahiptir.

Korkutlar otomatik kepenk sistemleri
Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemi

Uzun yıllardır Korkutlar Kepenk olarak motorlu otomasyon sistemlerimiz tipiktir, yan odanın daha az olduğu ve güvenlik gerektiren durumlar için mükemmeldir.

İşletme ya da mülk girişleriniz için tasarlanan otomasyon sistemlerimiz yapısal açıklığın çok üzerinde bir tavan boşluğuna ihtiyaç duyar. Gücü zarafet ve tokluk ile birleştirir ve hem iç hem de dış uygulamalar için tasarlanmıştır.

Otomatik sistemli panjurlar, birbirine geçmeli Galvalume, Galvanizli İzoleli ve İzolesiz, Paslanmaz Çelik, Patentli Alüminyum profil ve patentli Parlak Çelik Çubuk Haddeleme Izgaralarından oluşur. Motorlu panjurlar, sorunsuz bir işlem ve uzun ömür sağlamak için güçlü bir şekilde yapılmıştır.

Otomasyon sistemlerimiz, müşterinin koşullarına göre veya IS6248’e uygun olarak da planlanabilir. Otomatik kepenk montaj hizmetimiz de buna istinaden yapılacaktır.

Tüm kepenklerimiz, güç kesintisi durumunda manuel olarak geçersiz kılma ile güçlü sürüş uzmanlığı kullanarak otomatiktir ve düşük desibel seviyesi ile yoğun, gürültülü ve güvenilirdir.

Hem sanatsal hem de çalışma koşullarını memnun etmek için sınırsız seçenekle maksimum 30.000 mm genişliğe ve 40.000 mm yüksekliğe kadar üretebiliriz.

Galvaniz çelik otomasyon sistemleri güvenliğin ön planda olduğu tüm mekanlarda tercih edilirken alüminyum sistemler estetik görüntünün ön planda olduğu mekanlarda tercih edilmektedir.

Motorlu kepenkler, görünürlük ve hava akışı sağlarken istenmeyen girişlere karşı güvenlik sağlar. İç veya dış bir alanı sınırlardan uzak tutmanız gerektiğinde, Korkutlar Kepenk panjur sistemleri cevaptır.

Elektrikli Kepenk Sistemleri 0551 147 0810

Tam özelliklerinize göre özel olarak üretilmiştir, aşağı açılır güvenlik kapısı gerektiren herhangi bir açıklığa uyacaktır.

İster kapıların önüne, ister cam pencerelerin arkasına veya bir açıklığa kendiniz monte edin, güvenlik kapılarımız ve mağaza güvenlik kepenklerimiz dayanıklıdır, çok az bakım ihtiyacı duyar. Sürekli bakım gerektirmez.

Otomatik kepenk fiyatı hakkında bilgi almak için bizi günün her saati arayabilirsiniz. İhtimal vermiyoruz ama olurda fiyatlarımızdan memnun kalmazsanız diğer otomatik kepenk firmaları arayışınız için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz

Çoklu güvenlik ızgarası tasarımlarımız size birçok estetik seçenek sunar. Garaj kapılarından tutunda herhangi bir alanın güvenliğini sağlama konusunda ürünlerimize güvenebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile birlikte özel tasarımlar kepenk modelleri mevcuttur.

Otomatik Kepenk Fiyatları 2024

Korkutlar otomatik kepenk fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız ücretsiz fiyat teklifi sunabiliriz. Elektrikli kepenk sistemleri modelleri ile Korkutlar Kepenk güvencesinde! Otomatik kepenk fiyatları indirim ve en ucuz fiyat avantajı seçenekleriyle.

Fiyatlar min. 12 Bin TL ‘den başlamak üzere mevcut ölçüye göre değişir. Ölçüleriniz belli ise aşağıda ki fiyatları dikkate alabilirsiniz.

 • 200×300 Otomatik Kepenk : 15.000 TL + KDV
 • 200×350 Otomatik Kepenk : 15.500 TL + KDV
 • 300×300 Otomatik Kepenk : 16.000 TL + KDV
 • 300×350 Otomatik Kepenk : 17.000 TL + KDV
 • 300×400 Otomatik Kepenk : 18.000 TL + KDV
 • 400×300 Otomatik Kepenk : 18.000 TL + KDV
 • 400×350 Otomatik Kepenk : 18.500 TL + KDV
 • 400×400 Otomatik Kepenk : 21.000 TL + KDV
 • 500×300 Otomatik Kepenk : 21.500 TL + KDV
 • 500×350 Otomatik Kepenk : 22.500 TL + KDV
 • 500×400 Otomatik Kepenk : 25.000 TL + KDV

Fiyatlar 24.12.2023 tarihinde ki malzeme listesi dikkate alınarak hazırlanmıştır. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Fiyatlarda değişiklik olabilir kesin bilgi için bizi arayıp keşif yaptırıp bilgi alabilirsiniz.

Kepenk sistemleri fiyatları ürün boyutlarına motor modeline göre değişiklik gösterdiği için bizimle iletişime geçip fiyat almanız mümkündür.

Otomatik panjur fiyatları içinde fiyatlandırma yapabiliriz yapmanız gereken bizi aramak olacaktır.

Elektrikli kepenk fiyatı ya da panjur fiyatlandırmaları sürekli değişkenlik gösterdiği için kesin bir rakam belirtmek güç. Ama otomasyon fiyatları için en düşük maliyet 1000 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir.

Daraba otomatik yapılmasını isteniyorsa ve kesin bir rakam almak için bize otomasyon ölçülerinizi iletip size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Korkutlar kepenk fiyatları hakkında veya ücretsiz fiyat teklifi almak için yapmanız gereken tek şey bizimle 0551 147 0810 nolu telefon ile iletişim kurup size fiyat teklifi sunmamız olacaktır.

Otomatik Kepenk Motoru

Otomatik kepenk motoru, panjurları yukarı aşağı hareket ettirmek için kullanılır. Bu motorlar bir limit anahtarı ile ayarlanır. Bu motorların özel güvenlik anahtarı özelliği vardır. Motor çok ısınırsa, anahtar gücü keser ve motor soğuduktan sonra kendini tekrar AÇIK konuma getirir.

Otomatik kepenk motoru santral
Otomatik Kepenk Motoru Santral

Uzman ekip üyelerimizin varlığı sayesinde geniş bir daraba motoru yelpazesi sunmayı başardık. Bunlar, müşterilerin kesin talep ve gereksinimlerine göre çeşitli teknik özelliklerde ve aralıklarda bizimle birlikte mevcuttur. İnce tasarlanmış cihazlarımız çeşitli aralık ve modlarda mevcuttur.

Yandan motorlu panjurlar, dünya genelinde tüm otomasyon firmalarının tercih ettiği en yaygın otomasyon ürünüdür. Yan motorlar çoğunlukla ağır endüstriyel ve normal boyutlu sarmal kapılar tarafından kullanılmaktadır.

Yan motorlar manuel olarak zincirle çalıştırılır. Yan motorlu panjur elle çalıştırılamadı veya kaldırılamadı. bu nedenle kendi kendini kilitleme veya otomatik kilitleme sistemi gibidir.

Motorların çoğu AC tek fazlı akımla çalıştırılır, ancak ağır motorlar da üç fazlı akımla çalıştırılır. Elektrik tüketimi diğer panjur otomasyon sistemlerine göre çok daha düşüktür. Yan motorlar için komple çözüm sağlıyor ve sağlıyoruz. Yan motorlar performans ve kalitede en iyilerden biridir.

Aynı zamanda her türlü sarmal kapı latası için de uygundur. Açılıp kapanma konusunda giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde motorun iyi olması gerekir.


Özellikler
:

 • Pürüzsüz Gürültüsüz İşlev
 • Kolay ve Hızlı Kurulum
 • Hem yeni hem de mevcut panjurlar için uygundur


Özel Özellikler:

 • Motorumuz hem sol hem de sağ tarafa monte edilebilir.
 • Elektrik motorları ile takılan panjurlar, motorumuzun dahili kilitleme düzenine sahip olduğu için manuel kilit ve anahtar gerektirmez.
 • Motorumuz, alüminyum sargılı olabilecek diğer motorlara göre bakır sargıya sahiptir.
 • Motorumuz CE ve TUV onaylıdır.
 • Motorumuzda 4 adet limit anahtarı bulunmaktadır.

Otomatik Motorlu Kepenk Sistemlerinin Avantajları

Otomatik kepenklerin birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlar arasında:

 • Güvenlik: Otomatik kepenkler, güvenliği artırır. Hırsızların içeri girmesini engelleyerek ev veya iş yerlerinin daha güvenli olmasını sağlar.
 • Konfor: Motorlu kepenkler, konfor sunar. Manuel olarak kepenkleri açıp kapatma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kullanıcıların daha rahat bir deneyim yaşamasını sağlar.
 • Estetik: Motorlu kepenkler, estetik açıdan hoş bir görünüm sunar. Modern tasarımı sayesinde binalara şık ve çağdaş bir hava katar.
 • Geniş Açıklıklar: Motorlu otomasyon sistemleri, geniş açıklıklar için idealdir. Diğer kapı mekanizmalarının ulaşamayacağı genişlikte açıklıklar sunar.
 • Güvenlik ve Yangın Önlemleri: Motorlu kepenkler, yangın durumlarında da kullanılabilir ve hırsızlıklara karşı etkili bir bariyer oluşturur.
 • Kullanım Kolaylığı: Kullanımı oldukça kolaydır. Tek bir düğme veya uzaktan kumanda ile kepenkleri kontrol etmek mümkündür.
 • Alan Tasarrufu: Özellikle mağazalarda tercih edilir çünkü rulo şeklinde sarılarak daha az yer kaplar. Ayrıca açılması için ekstra bir alana ihtiyaç duymaz.
 • Maliyet Avantajı: Büyük açıklıklar için ahşap kapılara göre daha ekonomik bir seçenektir.
 • Hafif Yapı: Diğer panel kapılara göre daha hafif olması, kullanımını kolaylaştırır.
Korkutlar otomatik panjur sistemleri
Korkutlar Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik Motorlu Kepenk Sistemlerinin Dezavantajları

Otomatik kepenklerin bazı dezavantajları da bulunmaktadır. Bu dezavantajlar şunlar olabilir:

 • Maliyet: Otomatik kepenklerin maliyetleri, manuel kepenklere kıyasla daha yüksektir.
 • Bakım Gereksinimi: Motorlu elektrikli kepenklerin düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Periyodik bakım yapılmazsa, kepenklerin ömrü kısalabilir.
 • Arıza Riski: Motorlu kepenkler arızalanabilir. Arıza durumunda, kepenkleri manuel olarak açma ve kapama ihtiyacı ortaya çıkabilir.
 • Paslanma Sorunu: Bazı motorlu kepenk sistemleri paslanma eğilimi gösterebilir, bu da bakım gereksinimini artırabilir.
 • Gürültü Sorunu: Bazı haddeleme deklanşörleri yüksek sesle çalışabilir, bu da rahatsız edici olabilir.
 • Malzeme Kalitesi: Otomatik kepenklerin malzeme kalitesi, performanslarını etkileyebilir. Düşük kaliteli malzemeler kullanıldığında sorunlar ortaya çıkabilir.

Kepenkler malzemeleri, deklanşörün çalışması vb. kriterler esas alınarak sınıflandırılır.

Otomatik Kepenk Elektrik Kesintisinde Nasıl Kapanır?

Olası bir elektrik kesintisinde elektrikli kepenk sistemi varsa kepenk güç kaynağı devreye girmesi ile sistem açılıp kapanabilir. Şayet güç kaynağı yok ise manuel açma kapama yerinden açılıp kapatılabilir.

Manuel açma kapama tüp motorlarda motorun yanında bulunan bir aparat ile çevirerek açılıp kapanabilir. Ama santral motorlarda ise durum tam aksine emniyet ipini çekerek motoru boşa alıp indirip tekrar açabilirsiniz.

Malzemeye Göre Otomatik Kepenk Çeşitleri:

 • Motorlu Sistem
 • Alüminyum Kepenk
 • Polikarbonat veya şeffaf daraba
 • Galvaniz
 • Çelik
 • Perfore Kepenk

Alüminyum Kepenk

Alüminyum kepenkler, hafiftir ve vitrin, garaj, okul ve diğer endüstriyel ve konutlar gibi uygulamalar için uygundur.

Kullanımı kolay ve özellikle elle elle çekme işlemi için ideal olan güçlü ancak hafif bir cephe sağlarlar. Panjurlar, doğal hava ve ışık akışını sağlamak için oluklu deliklerle (kısmen veya tamamen) gelebilir veya tesis içindeki ürünlerin görüntülenmesini sağlamak için PVC ekler (ARV ve AGV) ile tamamlanabilir.​

Özellikleri :

 1. AA6063 kalite T5 Alüminyumdan çekilmiş
 2. Gelişmiş tutma kuvveti için özel olarak tasarlanmış kenetleme oluğu ve işlenmiş uç kilidi
 3. Üstün tutma gücü için 3mm kalınlığında ağır hizmet tipi dikey bağlantılar
 4. Yanal hareketi önlemek için yüksek dereceli paslanmaz çelik kamalı pimler
 5. Eloksallı, florokarbon kaplı veya toz boyalı kaplama seçeneği vardır

Polikarbonat veya Şeffaf Kepenk

Polikarbonat veya şeffaf kepenk, birçok dükkan sahibi için popüler bir otomasyon seçeneğidir. Güvenlik ve doğal ışık akışı sağlarken, mağazanızın ve ürünlerinizin yüksek netlikli görsellerini sağlamak için tasarlanmıştır.

Hafiftirler ve bu nedenle kullanımı kolaydır. Manuel veya elektrikle uygulanabilirler ve özellikle perakende mağazaları, alışveriş merkezleri, kulüpler, kapılar, showroomlar ve salonlar için idealdir.​

Özellikleri :

 1. Perde Perdeleri, 75 mm yüzey derinliğine ve 2mm ila 3mm kalınlığa veya 85mm ve yaklaşık 1.5mm kalınlığa kadar ağır hizmet tipi darbeye dayanıklı polikarbonat panellerden yapılmıştır.
 2. Paneller çift menteşeli ekstrüde alüminyum orta ray içine kenetlenir.
 3. Alüminyum elemanlar eloksallı, toz boyalı veya florokarbon kaplı olabilir.

Çelik Kepenk Sistemleri

Çelik kepenk sistemleri, yüksek dayanıklılıkları, zarif görünümleri ve kimyasal dirençleri ile tanınırlar. Kanalizasyon arıtma tesisleri, çöp merkezleri, hastaneler ve ıslak pazarlar için idealdir. Kimyasallarla uğraşan endüstriler, bu tür otomasyon uygulaması ve sahil bölgelerine yakın yerler için de son derece uygundur.

Daha detaylı bilgi için Çelik Kepenk Sistemleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Özellikleri :

 1. Yüksek dereceli SUS304 veya SUS306 çelik malzemelerden üretilmiştir
 2. Gelişmiş tutma kuvveti için özel olarak tasarlanmış kenetleme oluğu ve işlenmiş uç kilidi
 3. Ek stabilite için 1,5 mm kalınlığında ağır hizmet tipi dikey bağlantılar
 4. Yanal hareketi önlemek için yüksek dereceli çinko kaplamalı kamalı pimler
 5. EG, Colorbond veya toz boya kaplama seçeneği vardır

Perfore Kepenk Sistemleri

Perfore kepenk sistemleri, güvenlik, havalandırma ve doğal ışık akışı sağlarken işinizi ve eşyalarınızı daha iyi görmenizi sağlar. Manuel veya elektrikle çalıştırılabilirler ve özellikle perakende mağazalar, yemek sahaları, okul salonları, topluluk salonları ve topluluk kulüpleri için idealdir.​

Perfore otomasyon sistemleri için servis hizmetlerimiz mevcuttur.

Özellikleri :

 1. Çıtalar yüksek kaliteli birinci sınıf fosfat galvanizli yumuşak çelikten imal edilmiştir
 2. 3.3 mm çaplı iğne delikleriyle elde edilen alandaki delikler %40’ı kaplamaktadır
 3. En son tasarım, daha fazla görünürlük sağlayan 5.0 mm iğne delikleriyle birlikte gelir
 4. Dahili olarak tasarlanmış kilitleme oluğu ve otomatik kesme uç kilidi, deklanşörün sağlamlığını ve stabilitesini arttırdı
 5. Mağaza veya iş konseptinize uyacak şekilde toz boya kaplama seçeneği vardır.

Deklanşör İşlemine Dayalı Kepenk Çeşitleri:

 • Otomatik motorlu panjur
 • İtme – çekme panjur
 • Mekanik Dişli Tipi

Kullanıma Göre Kepenk Çeşitleri:

 • Izgara (Açıklıklar)
 • Endüstriyel kepenk (Ağır Hizmet)

Bu nedenle, otomasyon kapısı, yangına ve hırsızlığa karşı koruma ve emniyet söz konusu olduğunda önemlidir.

Çelik Kepenk mi Alüminyum Kepenk mi?

Dayanıklılık gibi bir arayışınız varsa elbette ki çelik kepenk. Ama gösteriş açısından şıklık açısından bir tercihiniz varsa alüminyum kepenk ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Elektrikli Kepenk Tamiri Servisi Bakım Onarımı

Motorlu kepenk tamiri servisi bakım onarımı ve montaj dahil hizmetlerimiz 7/24 sağlanmaktadır. Kepenk panjur tamir bakım hizmetlerinizin sağlanması için iletişim kurup sizlere hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizi 0551 147 0810 nolu telefondan aramak olacaktır.

Motorlu kepenk fiyatları ve sistemin detayları hakkında bilgi almak için bize Whatsapp ya da telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Sıkça Sorulan Sorular

Şimdi sizlerden gelen sorulardan sıkça sorulanları derleyip genel bir açıklama yapalım istedik. Sırası ile ;

Otomatik Kepenk Yıkanır Mı?

Hayır, otomatik kepenk yıkanmaz. Otomatik kepenklerin yıkanması, motorun ve diğer elektronik bileşenlerin zarar görmesine neden olabilir. Otomatik kepenklerinizi temizlemek için, bir nemli bez ve sabunlu su kullanabilirsiniz.

Bezi hafifçe ıslatın ve sabunu ekleyin. Bezi kepenk yüzeyine sürün ve hafifçe silin. Kepenk temizlendikten sonra, bir kuru bez ile kurulayın. Otomatik kepenklerinizin temizliğini düzenli olarak yapmak, kepenklerin uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Otomatik Kepenk Yağlanır Mı?

Evet, otomatik kepenk yağlanır. Ama yağlanacak olan santral motor olan çelik yay ile çalışan kepenk sistemleridir. Palet ya da bayrak dikmeleri yağlanmaz.


Otomatik kepenklerin çelik yaylarının yağlanması, kepenklerin daha uzun ömürlü olmasını ve daha iyi çalışmasına yardımcı olur.

Çelik yayların yağlanması, genellikle yılda bir kez yapılır. Çelik yayların yağlanması için, özel kepenk yağı kullanılır ama varsa gres yağı da kullanabilirsiniz. Kepenk yağı, kepenklerin hareketli kısımlarına uygulanır. Kepenk yağı, kepenklerin yaylarının hareketini kolaylaştırır ve kepenklerin gürültülü olmasını engeller.

Otomatik kepenklerin çelik yaylarının düzenli olarak yağlanmaması, kepenklerin arıza riskini artırabilir. Arızalı bir otomatik kepenk, normal çalışmasını engelleyebilir ve hem kepenk panellerine hem de motora zarar verebilir. Bu nedenle, motorlu kepenklerin periyodik olarak yağlanması büyük önem taşır.

Otomatik kepenklerinizin yağlanma işlemini, bir uzman profesyonelden yardım alarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik kepenk yağlama ücretleri, kepenklerin ölçüleri ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Otomatik Kepenk Manuel Açılır mı?

Otomatik kepenkler manuel olarak da açılabilmektedir. Otomatik kepenklerin manuel olarak açılabilmesi için genellikle bir manuel açma kolu mevcuttur. Bu manuel açma kolu, genellikle kepenk motorunun yanında bulunur. Manuel açma kolunu kullanarak kepenği istediğiniz zaman açabilir ve kapatabilirsiniz.

Otomatik kepenklerin manuel olarak açılması, genellikle elektrik kesintisi durumlarında gerçekleştirilir. Elektrik kesintisi yaşandığında, otomatik kepenği manuel olarak açarak içeri giriş veya çıkış yapabilirsiniz.

Elektrikli kepenklerin manuel olarak açılma özelliği, güvenlik açısından da büyük bir öneme sahiptir. Manuel açma özelliği, hırsızların kepenği açmasını engelleyebilir.

Motorlu kepenkleri manuel olarak açarken, dikkatli olmanız önemlidir. Kepenk ağırdır ve sert olabilir, bu nedenle yaralanmaları önlemek için özen göstermelisiniz.

Otomatik Kepenk Nasıl Çalışır?

Otomatik kepenkler, içerisinde bir motor ve bir dişli sistemi bulunan bir mekanizma ile çalışır. Motor, kepenk panellerini hareket ettirmek amacıyla kullanılır.

Dişli sistemi ise motorun gücünü kepenk panellerine ileten bir mekanizmadır. Elektrikli kepenk sistemlerinde genellikle bir fotosel sistemi de bulunur. Fotosel sistemi, kepenk panellerinin herhangi bir engelle karşılaştığında durmasını sağlayarak güvenliği artırır.

Otomatik kepenklerin çalışma prensibi aşağıdaki gibidir:

 1. Kullanıcı uzaktan kumanda ile kepengi açar.
 2. Uzaktan kumandadaki sinyal, kepenk motoruna gönderilir.
 3. Kepenk motoru, kepenk panellerini hareket ettirmek için çalışır.
 4. Kepenk panelleri, fotosel sistemi tarafından engellenmediği sürece hareket eder.
 5. Kepenk panelleri, fotosel sistemi tarafından engellenirse, hareket durur.

35 YORUMLAR

 1. Otomatik kepenklerde oluşabilecek arızalara karşı sundukları hızlı teknik destek ve çözüm odaklı yaklaşımları, Korkutlar Kepenk firmasının güvenilirliğini arttırıyor. Kesinlikle tavsiye edebilirim İstanbul merkezli güvenilir kepenk firması.

 2. Korkutlar Kepenk, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışa sahip. Otomatik kepenk hizmeti aldığımıza çok memnunum. Sorularım ve isteklerimle ilgili hızlı ve etkili bir iletişim sağladılar.

 3. Firma, otomatik kepenklerin montajı ve kurulumu konusunda uzman bir ekip tarafından hizmet sunuyor. Profesyonellikleri ve işlerini titizlikle yapmaları takdire şayan.

 4. Korkutlar Kepenk Firması, sunduğu otomatik kepenk hizmeti ile beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Hizmet kalitesi ve sağlamlığı beni etkiledi.

 5. Korkutlar Kepenk ekibi, otomatik kepenk hizmeti konusunda gerçekten uzman bir ekip. Kendileri sayesinde iş yerimizin güvenliği arttı ve bu hizmeti uygun fiyatlarla sundular. Kesinlikle tavsiye ederim!

 6. Otomatik kepenklerimizi Korkutlar Kepenk Ekibi ile kurduk ve sonuçtan çok memnun kaldık. Hem ürün kalitesi hem de montajları mükemmeldi. İşlerini ciddiye alan bir firma.

 7. Korkutlar Kepenk, otomatik kepenk fiyatları konusunda da oldukça rekabetçi. Diğer firmalarla karşılaştırdığımızda en uygun fiyatı sundular ve kaliteden ödün vermediler.

 8. Otomatik kepenklerin sağladığı güvenliği anladıkça, Korkutlar Kepenk’i seçmek doğru bir karar olduğunu gördük. Hem ev hem de iş yerimizde bu hizmetten faydalanıyoruz ve kesinlikle rahat uyuyoruz.

 9. Korkutlar Kepenk, otomatik kepenklerin sadece montajıyla değil, aynı zamanda bakımı ve servisiyle de ilgileniyor. Herhangi bir sorun yaşadığımızda hemen yardımcı oluyorlar.

 10. Otomatik kepenklerin kullanımı kolay ve pratik, ve Korkutlar Kepenk ekibi bize nasıl kullanılacağı konusunda detaylı bir eğitim verdi. Müşteri memnuniyetine verdikleri önem gözlerden kaçmıyor.

 11. Otomatik kepenklerin güvenliği ve konforu için Korkutlar Kepenk’i seçmek, herhangi bir pişmanlık yaşamamamızı sağladı. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.

 12. Korkutlar Kepenk ile çalışmak, otomatik kepenklerle ilgili tüm endişelerimi ortadan kaldırdı. Herhangi bir sorun yaşamadık ve hizmetleri kesinlikle övgüye değer.

 13. Uygun fiyatlı kepenk arayışındaysanız, Korkutlar Kepenk kesinlikle en iyi seçeneklerden biri. Kaliteli bir hizmet için cebinizden fazla para çıkmayacak.

 14. Otomatik kepenklerin modern ve şık bir görünüm kazandırdığını görmek beni şaşırttı. Korkutlar Kepenk, hem işlevselliği hem de estetiği bir araya getiriyor.

 15. Korkutlar Kepenk’in sunduğu otomatik kepenk hizmeti, iş yerimizi ve evimizi daha güvenli bir hale getirdi. Bu yüzden onlara minnettarız.

  • Merhaba, garaj kapısı olacak ise yer müsait ise seksiyonel kepenk sistemini tavsiye edebiliriz. Yer müsait değilse yoğun kullanım varsa zincirli motor kullanılacak olan kepenk sistemini tavsiye edebiliriz.

   İyi Çalışmalar.

 16. Yeni bir otomatik kepenk yaptırmak istediğimizde Korkutlar Kepenk’e başvurduk ve hizmetlerinden daha mutlu olduk. Kurulum süreci hızlı ve sorunsuzdu. Ekipleri profesyoneldi ve bize mükemmel bir müşteri hizmeti sağladılar. Tüm otomatik kepenk ihtiyaçlarınız için Korkutlar Kepenk’i şiddetle tavsiye ediyoruz!

 17. Mağazamıza yeni bir otomatik kepenk taktırmak istediğimizde Korkutlar Kepenk’i seçtik ve hizmetlerinden çok memnun kaldık! Ekipleri profesyonel ve etkiliydi ve yeni kepenk sistemi tam olarak istediğimiz şeydi. Otomatik kepenk hizmetlerini şiddetle tavsiye ediyoruz!

 18. Otomatik kepenk hizmeti almak için bu firmaya ulaştık ve gerçekten memnun kaldık. Hızlı ve profesyonel bir şekilde işini yaptı ve kepenklerimiz çok daha güzel ve işlevsel hale çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederiz!

 19. Bu firma ile çalıştığımız için gerçekten memnun kaldık. Yeni otomatik kepenk sistemi için hızlı ve profesyonel bir hizmet aldık ve kepenklerimiz çok güzel ve işlevsel hale geldi. Fiyatları da makul düzeydeydi ve gerçekten işini severek yaptıklarını hissettik. Tavsiye ederim.

 20. İşyerimizin yeni otomatik kepenkleri için bu firmaya güvendik ve gerçekten memnun kaldık. Özenli ve profesyonel bir şekilde çalıştılar ve kepenklerimiz çok güzel ve işlevsel hale geldi. Hızlı ve uygun fiyatlı hizmet aldık ve tavsiye ederiz.

 21. Dükkan otomatik kepenği için bu Korkutlar Kepenk e ulaştık ve gerçekten memnun kaldık. Özenli ve profesyonel bir şekilde çalıştılar ve kepenklerimiz çok güzel ve işlevsel çalışıyor. Hızlı ve uygun fiyatlı hizmet aldık ve tavsiye ederiz.

 22. Bu firmanın sağladığı otomatik kepenk hizmetinden gerçekten memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Otomatik kepenk fiyatları makul düzeydeydi ve diğer firmalara göre daha uygun olmuştu. Ayrıca hızlı ve profesyonel bir şekilde çalışmaktalar ve kepenklerimiz çok güzel ve işlevsel hale çalışıyor. Tavsiye ederim.

 23. Korkutlar Kepenk gerçekten işini iyi biliyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyor. Yeni otomatik kepenkler için bu firmaya güvendik ve gerçekten memnun kaldık. Özenli ve profesyonel bir şekilde çalıştılar ve otomatik kepenk fiyatları da makul düzeydeydi. Tavsiye ederim.

 24. Korkutlar kepenk sistemleri baştan sona harikaydı! Mükemmel hizmet ve iletişim çok teşekkür ederim otomatik kepenk sistemi harika!

 25. Korkutlar Kepenk ve ekip arkadaşları müthişti. Zamanında, uygun fiyatlı ve tamamen profesyonel. Otomatik kepenk sistemleri mükemmel kalitede ve hassas bir şekilde monte edilmiştir. Korkutlar kepenk firmasından yeterince söz edemiyoruz ve mükemmel hizmetleri için onlara teşekkür ediyoruz.

 26. Bu adamlar Pazar araştırmasından, Çarşamba günü tamamlanan işe kadar mükemmeldi. Otomatik kepenk konusunda çok hızlı ve iyi yapılmış bir iş çıkardılar. Kesinlikle tavsiye ederim.

 27. Korkutlar Kepenk ve ekibine çok teşekkür ederim. İş yerimiz için yeni otomatik kepenk sistemimizi seviyoruz. Işığı bloke etmek için harika bir iş çıkarır. Korkutlar kepenk firması, çok rekabetçi bir fiyata en yüksek kalitede bir kepenk sundu ve diğer şirketlerin yaptığı korkunç satış pazarlamasından geçmemizi sağlamadı. Hızlıca fiyat teklifi verdiler ve kurdular. Çok teşekkürler!

 28. otomatik kepenk fiyatları konusunda bir pazar araştırması yapalım dedik. Diğer firmalara oranla rekabetçi fiyatlarla karşılaşınca Korkutlar Kepenk ile çalışma kararı aldık. Kendilerine sorunsuz ve temiz işçilik için teşekkür eder tavsiye ederiz herkese.

  • Merhaba Ufuk Sezer,

   bizi tercih edip rekabetçi otomatik kepenk fiyatları seçeneklerimiz hakkında geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

   Mutlu Günler Dileriz.

 29. Otomatik kepenk fiyatları konusunda arayışımız oldu ve Korkutlar Kepenk ile iletişime geçtik bizim için makul bir fiyatta kendileri ile anlaştık. İşçilik ve malzeme kalitesini ayrıca belirtmezsem olmazdı.

  • Merhaba Melek İnan,

   bizi tercih edip rekabetçi otomatik kepenk fiyatları konusunda bizide tercih edip hizmetimiz hakkında geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

   Mutlu Günler Dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz