Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri
Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk sistemleri, kaliteli kepenk sistemleri ve güvenli kepenk sistemlerimiz ile iş yerlerinizi , evlerinizi güvence altına alın. Motorlu kepenk sistemleri, galvaniz çelik sistemler ve alüminyum sistemler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Otomatik Kepenk

Tüm kapı kategorileri arasında yaygın olarak kullanılan ve yaygın olarak kullanılan kepenk sistemleri, motorlu panjurlarımızın figüratif özelliği, kayrak ve kılavuz profil oluşumunda sağlam metallerin kullanılması nedeniyle kazanılan sert montajdır. Bu özellik, hırsızlık, hasar ve doğal afetlere (kasırga, sel, vb) karşı koruma olarak performans gösterir.

Motorlu otomatik kepenk sistemleri kullanımı ve müşteri memnuniyetini onaylaması kolaydır. Motorlu panjur ve kapılarımız son teknoloji üretim tesisimizde fabrikada üretilmektedir ve tesis ayda 6000 motorlu kepenk üretme kapasitesine sahiptir.

Korkutlar Kepenk olarak motorlu kepenklerimiz tipiktir, yan odanın daha az olduğu ve güvenlik gerektiren durumlar için mükemmeldir. Kepenklerimiz yapısal açıklığın çok üzerinde bir tavan boşluğuna ihtiyaç duyar. Gücü zarafet ve tokluk ile birleştirir ve hem iç hem de dış uygulamalar için tasarlanmıştır. 

Otomatik sistemli Kepenkler, birbirine geçmeli Galvalume, Galvanizli İzoleli ve İzolesiz, Paslanmaz Çelik, Patentli Alüminyum profil ve patentli Parlak Çelik Çubuk Haddeleme Izgaralarından oluşur. Motorlu Kepenkler, sorunsuz bir işlem ve uzun ömür sağlamak için güçlü bir şekilde yapılmıştır. Motorlu Kepenkler, müşterinin koşullarına göre veya IS6248’e uygun olarak da planlanabilir.

Tüm kepenklerimiz, güç kesintisi durumunda manuel olarak geçersiz kılma ile güçlü sürüş uzmanlığı kullanarak otomatiktir ve düşük desibel seviyesi ile yoğun, gürültülü ve güvenilirdir.

Hem sanatsal hem de çalışma koşullarını memnun etmek için sınırsız seçenekle maksimum 30.000 mm genişliğe ve 40.000 mm yüksekliğe kadar motorlu panjur üretebiliriz.

Galvaniz çelik kepenk sistemleri güvenliğin ön planda olduğu tüm mekanlarda tercih edilirken alüminyum kepenk sistemleri estetik görüntünün ön planda olduğu mekanlarda tercih edilmektedir.

Motorlu kepenkler, görünürlük ve hava akışı sağlarken istenmeyen girişlere karşı güvenlik sağlar. İç veya dış bir alanı sınırlardan uzak tutmanız gerektiğinde, Korkutlar Kepenk sistemleri cevaptır. Tam özelliklerinize göre özel olarak üretilmiştir, aşağı açılır güvenlik kapısı gerektiren herhangi bir açıklığa uyacaktır.

İster kapıların önüne, ister cam pencerelerin arkasına veya bir açıklığa kendiniz monte edin, güvenlik kapılarımız ve mağaza güvenlik kepenklerimiz dayanıklıdır, çok az bakım gerektirmez. Otomatik kepenk fiyatları hakkında bilgi almak için bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Çoklu güvenlik ızgarası tasarımlarımız size birçok estetik seçenek sunar için herhangi bir alanın güvenliğini sağlama.

Korkutlar Kepenk Sistemleri olarak yapmış olduğumuz motorlu kepenk sistemlerinden bir kaç örnek;

Motorlu Kepenk Sistemlerinin Avantajları

 • Motorlu Kepenk sistemlerinin ana avantajı, kullanıcıya geniş bir açık alan sağlayan, herhangi bir kapı mekanizmasının engelleyemediği geniş bir açıklık vermesidir.
 • Yangın ve hırsızlara karşı güvenlik sağlar.
 • Kullanımı kolaydır.
 • Genel olarak mağazalarda kullanılır, çünkü rulo halinde daha fazla yer kaplamaz, panellerin hareket etmesi ve açılması için alana ihtiyaç duymaz.
 • Büyük ebatlı açıklıklar için maliyeti, ahşap kapılara kıyasla nispeten daha düşüktür.
 • Diğer panel kapılarından farklı olarak hafiftir ve bu nedenle kullanımı ve kullanımı kolaydır.

Motorlu Kepenk Sistemlerinin Dezavantajları

 • MS motorlu kepenk sistemleri kolayca paslanır.
 • Bazı haddeleme deklanşörü, yüksek artış durumunda gürültülü olabilir.

Kepenkler malzemeleri, deklanşörün çalışması vb. Esas alınarak sınıflandırılır.

Malzemeye Göre Kepenk Çeşitleri:

 • MS Kepenk
 • Alüminyum Kepenk
 • Polikarbonat veya Şeffaf Kepenk
 • Galvaniz Kepenk
 • Çelik Kepenk

Deklanşör İşlemine Dayalı Kepenk Çeşitleri:

 • Otomatik Kepenk
 • İtme-Çekme kepenk
 • Mekanik Dişli Tipi

Kullanıma Göre Kepenk Çeşitleri:

 • Izgara Kepenk (Açıklıklar)
 • Endüstriyel Panjur (Ağır Hizmet)

Bu nedenle, panjur kapısı, yangına ve hırsızlığa karşı koruma ve emniyet söz konusu olduğunda önemlidir.

Korkutlar Otomatik Kepenk Fiyatları

Korkutlar otomatik kepenk fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız ücretsiz fiyat teklifi sunabiliriz.

Motorlu kepenk fiyatlandırmaları sürekli değişkenlik gösterdiği için kesin bir rakam belirtmek güç. Ama kepenk fiyatları için en düşük maliyet 1000 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir. Kesin bir rakam almak için bize kepenk ölçülerinizi iletip size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Korkutlar Otomatik kepenk fiyatları hakkında ya da ücretsiz fiyat teklifi almak için yapmanız gereken tek şey bizimle 0551 147 0810 nolu telefon ile iletişim kurup size fiyat teklifi sunmamız olacaktır.

Otomatik Kepenk Tamir Bakım Onarım

Otomatik kepenk tamir bakım onarım hizmetlerimiz 7/24 sağlanmaktadır. Kepenk bakım hizmetlerinizin sağlanması için iletişim kurup sizlere hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz