Beylikdüzü Otomatik Kepenk Tamiri
Beylikdüzü Otomatik Kepenk Tamiri

Beylikdüzü otomatik kepenk tamiri hizmetimiz ile arızalı veya sıkışmış bir otomatik kepenk ile mülkünüze hapsolmayın ve güvenliğinizi tehlikeye atmayın. 2012 yılından bu yana gelen güvenilir kaliteli kepenk tamiri hizmeti.

7/24 İstanbul Beylikdüzü kepenk tamiri hizmeti almak için iletişim numaramız 0551 147 0810

Korkutlar Kepenk olarak yeni kumandalı açılıp kapanan sistemleri tedarik ediyor ve kuruyoruz bunun yanı sıra otomatik kepenk tamiri bakım, onarımı ve otomatik kepenk güç kaynağı satışı hizmetleri veriyoruz.

Bizi ne tür otomatik kepenk sistemleri onarımları hakkında aradığınız önemli değil: Tüp motor, santral motor, makaralı panjur sistemleri, tilt kapılar, ticari kepenkler, otomatik kapılar, konut ve ticari, ekibimiz ile günün her saati 7/24 zor bir durumdan kurtulmanıza yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Beylikdüzü Otomatik Kepenk Tamiri

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde yeni bir mülk inşa ediyorsanız, yenileme sürecinde veya sadece bir panjur yerini değiştirmeye ihtiyaç duyuyorsanız, size tasarımda veya tamiratta yüksek kalitede bir Beylikdüzü otomatik kepenk tamiri hizmeti için Korkutlar Kepenk Firmasına güvenebilirsiniz.

Beylikdüzü kepenk tamiri hizmeti dışında güvenli ve doğru bir şekilde kepenk montajı ve bakım hizmeti de yapabiliriz. Panjur tamiri Beylikdüzü hizmetimiz ayrıca beylikdüzünde garaj kapısı montajı onarımı vb. hizmetleri de kapsar.

Beylikdüzü otomatik kepenk tamiri | beylikdüzü otomatik kepenk servisi
Beylikdüzü Otomatik Kepenk Tamiri | Beylikdüzü Otomatik Kepenk Servisi

Korkutlar Kepenk firması, üstün işçilik ve uygun fiyatlar sunmakla gurur duyuyoruz. Yerinde rezervasyon yapın, servis kepenk hizmetimiz için hiçbir yükümlülük ölçüsü bulunmayın ve ücretsiz fiyat teklifi.

Beylikdüzü elektrikli kepenk tamiri için yerinde ücretsiz fiyat teklifi ile ekibimiz, yeni garaj kapınız için neler bekleyebileceğiniz ve kurulum hizmeti ve maliyetlerinin neler gerektireceği konusunda size daha sağlam tavsiyeler sunabilecektir.

Otomatik panjur sisteminizi ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirebilir ve tüm popüler seçeneklerin kapsamlı bir yelpazesini sunabiliriz.

Beylikdüzü Otomatik Kepenk Servisi

Mülkünüz için otomatik kepenk satın almak istiyorsanız veya Beylikdüzü otomatik kepenk servisine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin için buradayız. Bu ortak garaj kapısı seçeneği, yapısal olarak farklı ‘bölümler’ gibi görünen tasarımları parçalayan üç ila sekiz panelden oluşan kumandalı açılıp kapanan tasarımını ifade eder. Bu kapı seçeneği, her panelin kapı rayına kendi bağlantısı olduğundan ve garajda tavana yuvarlanabileceğinden harika bir yer tasarrufu sağlar. Kapıya yakın park etmenizi ve alanınızı etkili bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Beylikdüzü kepenk tamiri hizmeti, otomatik panjur sisteminizin zamanla kırılmış veya yıpranmış görünüyorsa, raylarında herhangi bir hasar görmüşse veya sadece çalışmıyorsa Korkutlar Kepenk firması ekibiyle iletişime geçin ve böylelikle servis ve onarım hizmetini yapabiliriz.

Yeni Tasarımlar ve Kurulum: Mülkünüze yeni bir otomasyon sistemi takmak istiyorsanız, daha fazla bilgi ve ücretsiz fiyat teklifi için bize ulaşın.

Her zaman klasik, dayanıklı rulo kapı, uzun yıllar konut ve ticari mülklerde bir elyaf olmuştur. Tanımlayıcı özelliği, bir kapı görevi gören ve bir yuvarlanma mekanizması kullanarak açılan ve kapanan çelik perde yapısıdır.

Beylikdüzü kepenk tamiri hizmeti sağlayan firma olarak eski bir makaralı kapı ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, 7/24 otomatik kepenk onarım ekibimize başvurun.

Beylikdüzü otomatik kepenk servisi adına mülkünüz için bir Rulo Kapı Satın Alın Seçeneklerinizi tartışmak ve rulo kapı tedarikimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Korkutlar’a başvurun.

Yeni garaj kapınızı mülkünüze uyacak şekilde tasarlayabilir ve özelleştirebiliriz ve uzman montajcılar ekibimiz bunun mükemmel bir şekilde ayarlanmasını sağlayacaktır.

Garaj alanınız tavan boşluğu ve tavan boşluğu bakımından eksikse ideal seçenek. Kapıları yatırın, adından da anlaşılacağı gibi, çapraz olarak dışa doğru açılarak açılan garaj kapısıdır.

Beylikdüzü Otomatik Kepenk Tamiri Tahmini Fiyat Tablosu

Aşağıda ki fiyat tablosu tahmini olarak oluşturulmuştur. Kesin bilgi almak için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

ArızaTahmini Fiyat Aralığı (TL)
Motor Arızası2.500 – 12.000
Alıcı Kart Arızası1.250 – 5.500
Palet Arızası800 – 8.200
Kumanda Arızası500 – 1.500
Ray Arızası1.500 – 10.500
Mekanizma Arızası1.300 – 5.000
Genel Bakım ve Onarım1500 – 10.000

drive_spreadsheetE-Tablolar’a aktar

Fiyatları Etkileyen Faktörler:

 • Arızanın Türü: Yukarıda listelenen arızaların her biri farklı bir fiyat aralığına sahiptir.
 • Kepenk Boyutu: Kepenk ne kadar büyükse, onarım için o kadar fazla malzeme ve iş gücü gerekir, bu da fiyatı artırır.
 • Kepenk Türü: Farklı kepenk türleri farklı fiyatlara sahiptir. Örneğin, Alüminyum kepenkler galvanizli çelik kepenklere göre daha pahalıdır.
 • Yedek Parça Fiyatları: Yedek parça fiyatları markaya ve modele göre değişebilir.
 • İşçi Ücreti: Farklı şirketler farklı işçi ücretleri talep edebilir.

Daha Doğru Bir Fiyat Teklifi Almak İçin:

 • Korkutlar Kepenk ile iletişime geçerek otomatik kepenk tamiri için özel bir fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Telefon: +90 551 147 0810

Beylikdüzü Otomatik Kepenk Tasarımı ve Montajı

Makaralı kapılara bu popüler alternatifle ilgileniyorsanız, beğeninize göre özelleştirilmiş yüksek kaliteli bir otomasyon sistemi sağlayabiliyoruz. Tasarım hakkında konuşmak veya ücretsiz bir yerinde fiyat teklifi ve ölçü almak için Korkutlar Kepenk ile iletişime geçin.

Kumandalı panjur sistemleri ve uzaktan kapı açma seçeneklerimiz, garajınızın her zaman güvenli olmasını sağlar. Bir dizi modern ve klasik garaj kapısı tipine ek olarak, Korkutlar Kepenk sistemleri, konut veya ticari garaj kapınız için otomatik ve uzak seçeneklerimizde güvenilir teknoloji sağlar.

Bunun dışında panjur otomatik kapı, fotoselli kapı ve seksiyonel kapı, kepenk panjur imalat ve montajı da yapmaktayız.

Beylikdüzü Otomatik Kapı Tamir ve Bakımı

Beylikdüzü otomatik kapı tamir ve bakımı konusunda otomatik kapı mekanizmaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün ekibimizle iletişime geçin. Size güvenilir otomatik kapı çözümleri sağlayabilir ve hatalı bir sistemi onarmanıza yardımcı olabilir veya uzun ömür sağlamak için kapınıza servis verebiliriz.

Kendinizi garajınızla kapalı veya kapalı durumda bulursanız, sürmesine izin vermeyin. Korkutlar Kepenk firması ile iletişime geçin ve ekibimiz hızlı bir şekilde yanınızda olacak ve arızalı kapınızı düzeltmeye hazır olacaktır. Acil onarım hizmetlerimiz haftanın yedi günü, günde 24 saat hizmet vermektedir, bu nedenle sorununuzun artması için bir mazeret yoktur.

Kepenk tamiri Beylikdüzü hizmetimiz Korkutlar Kepenk acil onarım ekibimiz olarak nerede olursanız olun, sizinle birlikte olacaktır.

Beylikdüzü Mahallesi otomatik kepenk tamircisi ihitiyaçlarınızda acil onarım ekibimize yardımcı olmak için, mümkün olduğu kadar hazırlıklı olabilmemiz için, sorununuz ve otomatik panjur sisteminiz hakkında olabildiğince fazla ayrıntıyı bize bildirin.

Kapılarınız seksiyonel kapılar, rulo kapılar, tilt kapılar, ticari kapılar, otomatik kapılar, konut, ticari, ürünlerimizden biri değil, ürünlerimizden biri, garaj kapınızın yaşı, herhangi bir tehlike ise dahil olmak üzere herhangi bir bilgi değerlidir. Malzemeler hakkında bilgi veya daha önceki bakım ve onarım işleri vb.

Beylikdüzü kepenk tamir servisi olarak günün her saati bize ulaşmanız mümkün! Beylikdüzü motorlu kepenk kurulumlarımız da kepenk fiyatlarımız rekabetçidir bunu kıyaslamanız mümkündür.

Beylikdüzü Kepenk Tamiri İletişim

Beylikdüzü ilçesinde eviniz veya iş yeriniz için yeni bir otomatik kepenk sistemi, otomatik kepenk bakımı veya onarımı, ısmarlama bir proje arıyorsanız, Korkutlar Kepenk, yüksek kaliteli kumandalı açılıp kapanan sistemleri, garaj kapısı tasarımları, güvenilir kurulum ve sürekli onarım ve bakım ihtiyacı için iletişim noktanızdır.

Beylikdüzü otomatik kepenk servisi hizmeti için acil bir durumdaysanız, günün herhangi bir saatinde 24 saat acil onarım ekibimizle iletişime geçin. Ekibimiz elektronik kepenk konusunda tamir bakım onarım servisi alanında uzmandır. Araçlarımızda kepenk motoru ve yedek parça eksik olmadan hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzü ilçesinde servis kepenk tamir hizmetimiz Adnan Kahveci, Barış, Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Marmara, Sahil, Yakuplu Merkez mahallesi mahallelerini kapsamaktadır.

Beylikdüzü otomatik kepenk tamiri hizmetimiz Beyoğlu ilçesi otomatik kepenk tamiri hizmetimizi de kapsamaktadır bizi bu konuda aramanız yeterli.

İstanbul’un tüm bölgelerinde konut ve ticari müşterilere panjur servisi hizmeti veriyoruz. Otomatik panjur tamiri hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya ücretsiz yerinde teklif ve ölçünüzde rezervasyon yapmak istiyorsanız, bizimle 0551 147 0810 nolu telefondan ya da iletişim formunu kullanarak da irtibat kurabilirsiniz.

Beylikdüzü kepenk tamiri hizmetimiz için 7/24 acil kepenk tamiri ve otomatik kepenk servisi hizmetimiz bulunmakta. Günün herhangi bir saati Beylikdüzü’nde kepenk servisi için bizi arayınız.

8 YORUMLAR

 1. Harika bir iş başardılar. Ekip çok tecrübeliydi ve otomatik kepenk sistemini nasıl tamir edeceğini çok iyi biliyordu. Kepenk tamiri beylikdüzü ilçesi için hızlı ve verimli hizmet. İş kısa sürede tamamlandı. Ekip mükemmel bir profesyoneldi. Sorunumun hızlı bir şekilde çözülme şeklinden gerçekten memnunum. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim!

  • Merhaba Ergün Selvi,

   bizi tercih edip kepenk tamiri Beylikdüzü ilçesinde ki hizmetimiz hakkında geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

   Mutlu Günler Dileriz.

 2. Beylikdüzü kepenk tamiri hizmeti için mükemmel hizmet, paranın karşılığını ve kaliteli işçilik aldığınız fark ediyorsunuz. Korkutlar Kepenk firmasını piyasadaki herkese şiddetle tavsiye ederiz. İşleriyle gurur duyan profesyonel iş adamları ve esnaf.

 3. Korkutlar Kepenk firmasıi çok deneyimli ekip liderliğindeki uzman ekip, güzel bir yeni uzaktan kumandalı otomatik kepenk montajı yaptılar. Çok profesyonel ve başa çıkması kolay. Bu firmayı birkaç kez kullandık ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Beylikdüzü otomatik kepenk hizmeti için çok iyi bir fiyata harika bir iş çıkardılar. Teşekkürler çocuklar, otomatik kepenk sistemimiz harika görünüyor!

  • Merhaba Şenay Abacıoğlu,

   bizi tercih edip Beylikdüzü otomatik kepenk hizmetimiz hakkında geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

   Mutlu Günler Dileriz.

 4. Beylikdüzü otomatik kepenk tamiri hizmeti için mükemmel servis. Güvenilir ve çok profesyonel. arkadaş canlısı ve çok iyi huylu bir ekip. Yüksek kaliteli ve hassas kurulum. Korkutlar Kepenk firmasından çok memnunuz ve bunları herkese şiddetle tavsiye edeceğiz. Fiyat çok makul ve mükemmeldi. Harika bir iş için çok teşekkür ederim.

  • Merhaba Serkan Çay,

   bizi tercih edip Beylikdüzü otomatik kepenk tamiri hizmetimiz hakkında geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

   Mutlu Günler Dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz