Güngören Otomatik Kepenk Tamiri
Güngören Otomatik Kepenk Tamiri

Haznedar otomatik kepenk tamiri hizmeti veren Korkutlar Kepenk, güvenebileceğiniz İstanbul genelinde hizmeti olan bir kepenk onarım firmasıdır.

Otomatik kepenk sisteminiz arızalandı mı? Derhal bir uzman kepenk onarım ekibinden yardım ister misiniz? İstanbul ve Marmara bölgesinin dört bir yanındaki işletmeler, günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün onarım çalışmalarına katılacak uzman ekibimize güvenebilirler. Bugün ihtiyaçlarınızı görüşmek için bizi arayabilirsiniz.

7/24 Güngören Haznedar otomatik kepenk tamiri hizmeti almak için iletişim numaramız 0551 147 0810

Haznedar Otomatik Kepenk Tamiri

Firmamız Haznedar otomatik kepenk tamiri bakım onarımı olarak Güngören Haznedar mahallesinde faaliyet göstermektedir. Arızalı bir kepenk, işletmeniz üzerinde zararlı bir etkiye sahip olabilir. Isı ve enerji kaybından, sonuçta kazanç kaybına yol açabilecek bir güvenlik ihlaline kadar, kırık bir kepenk sisteminin mümkün olan en kısa sürede düzeltilmesi gerekir. Gezici kepenk tamiri kalifiye uzman ekibimiz ile görüşmenizden sadece en geç 1 saat sonra olağanüstü kepenk onarımları sağlamak için olay yerinde olabileceği anlamına gelir.

Güngören haznedar otomatik kepenk tamiri
Güngören Haznedar Otomatik Kepenk Tamiri | Haznedar Kepenk Tamiri

Haznedar Otomatik Kepenk Servisi

Haznedar otomatik kepenk tamirini sağlayacak olan firmamız, paradan tasarruf etmenize ve işiniz için gereksiz arıza sürelerini önlemenize yardımcı olacak kapsamlı kepenk onarım ve bakım planları sunar. Ayrıca, panjurlarınızın işlevselliği iş sigortası açısından çok önemlidir – 1992 İşyeri Yönetmeliği Yasası’na uygun olmaları gerekir.

Haznedar otomatik kepenk servisi olarak kepenk tamiri ya da onarımlarımıza ve servis planlarımıza kaydolduğunuzda, gezici ve uzman ekibimiz beklentilerinizin ve güvenlik standartlarınızın karşılandığından emin olmak için günde 24 saat hazır olacaktır.

Ücretsiz ilk keşif sırasında uzmanlarımız, kepenk motorunuzun kullanım sıklığına bağlı olarak ihtiyacınız olan yıllık hizmet sayısını önerecektir. Ayrıca size bir teklif ve ısmarlama otomatik kepenk tamiri bakım onarım hizmetleri planı sunmadan önce ihtiyaç duyduğunuz her türlü çalışmanın farkında olmanızı sağlayacağız.

Rekabetçi kepenk tamiri ziyaretlerimiz tam bir güvenlik denetimi içerir ve onarım için yönlendirdiğimiz ekibimiz gerektiğinde küçük ayarlamalar yapar. Ayrıca, bölgenin lider kepenk tamir firması olarak en kaliteli onarımları sunuyoruz. Aramanızdan sadece bir saat sonra sahnede olmakla kalmayıp, araçlarımız tamamen kritik ticari parçalarla donatılmıştır, böylece mümkün olduğunda geldiğimizde tek seferde düzeltme sağlayabiliriz.

Dahası, rutin denetimlerimizden birini gerçekleştirdiğimizde veya acil durum kepenklerinizi onardığımızda, mühendislerimiz her hizmetin ve alınan önlemlerin tam kapsamlı bir kaydını tutacaktır. Bu, kepenk sistemlerinizin amaca uygun olduğunu ve tüm sağlık ve güvenlik gereksinimlerini karşıladığını kanıtlamak için mevcut ve gelecekteki sigorta şirketlerinize sunabileceğiniz bir kayıt görevi görecektir.

Haznedar Kepenk Tamiri Hizmetlerinde Bize Güvenme Nedenleriniz

İşletmenizin olabildiğince sorunsuz bir şekilde işlemesinin çok önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden Korkutlar Kepenk müşterilerimize sektördeki en kapsamlı panjur onarım ve servis planlarını sunmaya çalışıyoruz.

Haznedar kepenk tamiri hizmetlerimiz 2 yıl garantili olup TSE belgeli ürün ve malzemeler kullanmaktayız.

En iyi otomatik kepenk tamiri onarım paketleri için İstanbul çapındaki işletmelerin Korkutlar Kepenk’e yani bize dönmesinin birçok nedeni var, bazıları aşağıda listelenmiştir.

  • 24 saat acil durum desteği
  • Tam donanımlı araçlar
  • Yüksek nitelikli ve akredite ekip
  • Üretim önerileri doğrultusunda ÜCRETSİZ denetimler
  • Uygun maliyetli fiyatlar
  • Ismarlama bakım planları ve teklifler
  • Olağanüstü müşteri hizmetleri
  • Detaylara titizlikle dikkat edin

Dahası, burada Korkutlar Kepenk’de, güvenlik sadece bir arıza sırasında değil, bir otomatik kepenk sistemi kapısının ömrü boyunca çok önemlidir. Daha sonra, tüm mühendislerimizin, yöneticilerimizin, süpervizörlerimizin ve elektrik teknisyenlerimizin en yüksek yönetmeliklere uymasını ve böylece en yüksek panjur onarımını yapabilmelerini sağlamak önceliğimizdir. Bizim takımın sertifikaları dâhil ancak aşağıdakilerden münhasır değildir.

Buna ek olarak, bir şirket olarak olağanüstü otomatik kepenk onarım ve bakım planlarımız için Kapı ve Donanım Federasyonu’nun (DHF) beğeni ile tanınmasından gurur duyuyoruz.

Son olarak, eşsiz panjur tamir ve bakım servisimize ek olarak, yüksek hızlı kapılar, trafik bariyerleri, yangın panjur kapıları ve duman perdeleri ve daha fazlası için benzer bir hizmet sunuyoruz.

Ayrıca her türlü otomatik kepenk ve endüstriyel kapıya onarım ve bakım çalışmaları yapmaktayız. Eski veya aşınmış parçalar nedeniyle çalışmayı durdururlarsa, yerinde yeni parçalar tedarik edebilir ve takabiliriz.

Düzenli servis, kapılarınızın verimli bir şekilde çalışmasını sağlamanın ve arıza ve gereksiz kapı onarım maliyetlerini azaltma olasılığını en aza indirmenin en iyi yoludur.

Kepenk Tamiri Dışında Neler Yapıyoruz?

Otomatik kepenk tamir bakım onarım dışında otomatik kepenk güç kaynağı, otomatik kapı sistemleri, otomatik panjur gibi alanlarda hizmet sağlamaktayız. Bu alanlarda hizmet almak ya da sorularınızı sormak isterseniz iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Haznedar Otomatik Kepenk Tamiri İletişim

Otomatik kepenk sistemlerinizle ilgili bir sorununuz varsa ve acil bakıma ihtiyacınız varsa, bugün kepenk onarımı için Korkutlar Kepenk Sistemleri uzman ekibiyle iletişime geçin.

Tüm haznedar kepenk tamiri işlemleri için ücretsiz fiyat teklifleri ya da keşif hizmetleri için 0551 147 0810’u arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz