Beşiktaş Otomatik Kepenk Tamiri

514
Beşiktaş Otomatik Motorlu Kepenk Tamiri
Beşiktaş Otomatik Motorlu Kepenk Tamiri

Beşiktaş otomatik kepenk tamiri sağlayıcısı olarak kepenk sisteminiz arızalandı ve bir servis arayışınız varsa Korkutlar Kepenk sizlere bu hizmeti sağlayabilir.

7/24 İstanbul Beşiktaş ilçesi kepenk tamiri hizmeti almak için iletişim numaramız 0551 147 0810

Bir motorlu kepenk sisteminin onarımının her zaman pahalı bir uzman şirket tarafından yapılması gerekmez. Yetenekli ve deneyimli bir tamirci genellikle küçük kusurları kendi başına düzeltebilir. Mekanik bileşenler nispeten duyarsızdır ve onarımı denemek için bir uzman da görevlendirilebilir.

Beşiktaş Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik kepenk sisteminizde hasar veya arıza meydana gelirse, bu genellikle mekanik alandaki göz tarafından tespit edilebilir.

Beşiktaş otomatik kepenk tamiri hizmeti verdiğimiz yerlerde yaşadığımız onarım gerektiren tipik durumlar şunlardır:

 • Kilit mekaniği artık çalışmıyor
 • Elektrikli kepenk artık tamamen kapatılamıyor
 • Kepenk paletleri asılı veya kırık
 • Rulo mekanizması asılır veya bloklanır
 • Bağlantı noktaları kırılmış veya paslanmış
 • Araç veya kör kuvvet nedeniyle kepenk bükülmüş
Beşiktaş otomatik kepenk tamiri | 7/24 beşiktaş otomatik kepenk servisi
Beşiktaş Otomatik Kepenk Tamiri | 7/24 Beşiktaş Kepenk Servisi

Elektrikli bir tahrik ünitesinin yanı sıra, bir otomasyon sisteminin tüm bileşenlerine serbestçe erişilebildiğinden ve kolayca görülebildiğinden, disfonksiyonun nedenleri aranabilir. Tüm hareketli parçalar, işlevleri açısından ayrı ayrı kontrol edilmelidir. Bir hareket tıkanması varsa, münferit vidalar veya sabitlemeler gevşetilmelidir.

Beşiktaş Otomatik Kepenk Servisi

Beşiktaş otomatik kepenk servisi hizmetimiz de motorlu kepenk tamamen bloke edilmemişse, kapı amaçlanan fonksiyonuna uygun olarak elle hareket ettirilmelidir. Yayların sökülmesi veya elektrikli bir sürücüye bağlantının sökülmesi yardımcı olur.

Bükülmüş parçalar düzeltici müdahaleden önce daima çıkarılmalıdır. Metal braketler, çubuklar ve menteşeler kaynaklı olduğundan genellikle orijinal şekillerine geri bükülebilir. Garaj kapısı gıcırdamaya başlar başlamaz, tüm bileşenlerin tam bir muayenesi yapılmalıdır.

Otomatik Kepenk Nasıl Onarılır?

Kepenk tamiri Beşiktaş ilçesinde verdiğimiz hizmette yoğun olarak karşılaştığımız sorulardan biri otomatik kepenk nasıl onarılır?

Elbette kendi başınıza yapacağınız bir kaç işlem olmakla birlikte bilginiz yoksa bu konu ile alakalı bir servise başvurmalısınız. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Onarım için gerekli malzemeler şunlar olacaktır;

 • Makaralar
 • vidalar
 • pullar
 • kilitleme silindirleri veya mil yatakları gibi yedek aksesuarlar veya yedek parçalar

Onarım için gerekli araçlar ise;

 • Motor
 • Vidalama aracı
 • Levye
 • Otomatik kepenk alıcı kartı
 • Ve tabiki diğer kullanılması gerekli araçlar.

Korkutlar Kepenk Tüm Üreticiler için Servis Sağlıyor mu?

Beşiktaş kepenk tamiri konusunda tüm üreticilerin tüm otomasyon sistemlerinin onarımı ve servisi. Cömert yedek parça deposu ve çeşitli yerlerde hızlı yedek parça tedariki sayesinde hızlı ve yetkin bir şekilde hareket edebiliyoruz.

Panjur tamiri hizmetinin nereden geldiğine bakılmaksızın uygun fiyatlar ve hızlı hareket sizin için büyük bir avantaj sağlar. Servis elemanlarımız her zaman yakındadır ve bu nedenle tepki süresi kısadır.

Panjur sisteminizin tüm bileşenlerini ve sistemleri sizin için hızlı, güvenilir ve ucuz bir şekilde onarır veya değiştiririz.

Arayın, randevuyu 1 saat içinde alın ve 1 saat içinde yerinde olalım. Acil durumlar elbette daha da hızlı halledilir. Bizler hızlı bir şekilde bu hizmeti veriyoruz.

Son derece elverişli koşullarda yıllık bakım anlaşmaları. Kapı sistemlerinizin güvenlik düzenlemelerine uyun. Ayrıca 5 ve 10 yıl boyunca kaygısız bir Beşiktaş kepenk tamiri hizmet paketi sunuyoruz.

Size en iyi otomatik kepenk tamiri hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Satış sonrası 20 yıllık Korkutlar Kepenk deneyime güvenin.

Bölgenizdeki servis kadromuz, her bir konumumuzdaki yedek parça deposu sayesinde hızlı işlemeyi garanti eder.

Yüksek kaliteli motorlu kepenk sistemlerinin üretimine odaklanıyoruz. Dört ana hususa dikkat ediyoruz:

Çok yönlülük, işlevsellik, güvenlik ve dayanıklılık. Size çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunmak ve aynı zamanda panjur sistemlerinizin çalışmasını mümkün olduğunca zahmetsiz ve rahat hale getirmek istiyoruz. Otomasyon sistemleri genellikle evinizin ya da dükkanınızın girişidir, bu nedenle kendiliğinden açılan panjur montajını ve otomatik kapıların sağlam ve güvenli olmasını sağlıyoruz.

İstanbul Beşiktaş ilçesinde bu hizmetlerimizin dışında otomatik kepenk güç kaynağı satışı ve montajının yanı sıra otomatik kapı sistemleri satışı, montajı ve tamir bakım onarım hizmeti ayrıca kendiliğinden açılan panjur sistemlerinin satışı ve montajı ile servis hizmetini sağlıyoruz.

Beşiktaş ilçesinde tamir hizmetimiz Abbasağa, Akat, Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Cihannuma, Dikilitaş, Etiler, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçesme, Kültür, Levazım, Levent, Mecidiye, Muradiye, Nisbetiye, Ortaköy, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade, Yıldız mahallesi mahallelerini kapsamaktadır.

Beşiktaş kepenk tamiri hizmetimizin dışında otomatik kepenk güç kaynağı satışı ve otomatik panjur ile otomatik kapı sistemleri konusunda da hizmet sağlamaktayız.

Beşiktaş Otomatik Kepenk Tamircisi iletişim

Beşiktaş otomatik kepenk tamircisi olarak motorlu kepenk, otomatik kapı ve panjur için ücretsiz keşif sağlayıp fiyatlandırmayı yapabiliriz. Eğer fiyatlandırma da anlaşma sağlanırsa montajı 2 ila 3 gün içersin de tamamlanıp tarafınıza bilgi verilmektedir. Bu hizmeti almak isterseniz yapmanız gereken bizleri haftanın tüm günleri için 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaramızdan aramak olacaktır.

Beşiktaş otomatik motorlu kepenk tamiri hizmetimiz Beylikdüzü ilçesi otomatik kepenk tamiri hizmetimizi de kapsamaktadır bizi bu konuda aramanız yeterli.

Endüstriyel otomasyon sistemlerini, yükleme teknolojisini ve yangın koruma sistemlerini onarmak veya test etmek ve bakımını yapmak için bir teknisyene mi ihtiyacınız var?

O halde teknik servis ihtiyacınızda bizi 0551 147 0810 nolu telefondan arayabilir ya da iletişim formunu doldurup sizinle iletişim kurmamızı sağlayabilirsiniz.

6 YORUMLAR

 1. Çok verimli, mükemmel kalite ve rekabetçi fiyat. Kepenkler bir haftada takıldı, çok etkilendim. Tüm süreç baştan sona çok pürüzsüz, son derece hızlı geri dönüşe sahip yüksek kaliteli ürüne ihtiyaç duyan herkese kesinlikle tavsiye ederim. Beşiktaş otomatik kepenk hizmeti ile gönül rahatlığı ile tercih edilebilir firma.

 2. En iyi fiyat mükemmel müşteri hizmeti Çok dürüst ve harika insanlarla iş yapmak ve çok güvenilir herhangi bir baskı hissetmezseniz, onlarla rahatça konuşurken en iyi kalite Ürün fiyatlarında hata yapamadım daha ucuz ve en kaliteli İş adamları çok şaşırdım. Onlar gibi bugünlerde hala var ama bu şirket fiyat hizmetinde ve işçilik kalitesinde en iyiden başka bir şey yok. Beşiktaş otomatik kepenk tamiri için güvenden daha fazlasını isteyemezdim Korkutlar Kepenk’ten. Hiç şüphem olmadan herkese tavsiye ederim aklımda en iyisi onlar en iyisi.

  • Merhaba Bahattin Özer,

   bizi tercih edip Beşiktaş otomatik kepenk tamiri hizmetimiz hakkında geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

   Mutlu Günler Dileriz.

 3. Korkutlar kepenk, Beşiktaş kepenk tamiri hizmeti veren tavsiye edeceğimiz firmalar arasındadır. İyi fiyatlı ve iyi hizmet arıyorsanız tercih sebebidir.

  • Merhaba Irazca Özdemir,

   bizi tercih edip Beşiktaş kepenk tamiri hizmetimiz hakkında geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

   Mutlu Günler Dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz