Şişli Otomatik Motorlu Kepenk Tamiri
Şişli Otomatik Motorlu Kepenk Tamiri

Şişli otomatik kepenk tamiri sağlayıcısı olarak kepenk sisteminiz arızalandı ve bir servis arayışınız varsa Korkutlar Kepenk sizlere bu hizmeti sağlayabilir.

7/24 Şişli ilçesi otomatik kepenk tamiri hizmeti almak için iletişim numaramız 0551 147 0810

Otomatik motorlu kepenk sistemlerinin tamiri için her zaman pahalı uzman şirketlere başvurmak zorunda değilsiniz. Yetenekli ve deneyimli bir tamirci genellikle küçük kusurları düzeltebilir.

Mekanik bileşenler genellikle duyarsızdır ve bir uzmanın müdahalesi olmadan düzeltilebilir. İstanbul Şişli ilçesinde otomatik kepenk tamiri veya kepenk tamircisi arayışındaysanız, bize ulaşabilirsiniz.

Şişli Otomatik Kepenk Tamiri Hizmetleri

Elektrikli kepenk sistemlerinde hasar veya arıza durumunda, genellikle mekanik alandaki bir uzman tarafından tespit edilebilir.

Şişli otomatik kepenk tamiri hizmetimizde karşılaşılan tipik durumlar şunlardır:

 • Kilit mekanizması çalışmıyor.
 • Motorlu kepenk tamamen kapatılamıyor.
 • Kepenk paletleri asılı veya kırık.
 • Rulo mekanizması asılı veya bloklanmış.
 • Bağlantı noktaları kırılmış veya paslanmış.
 • Araç veya kör kuvvet nedeniyle kepenk bükülmüş.
Şişli otomatik kepenk tamiri | 7/24 şişli merkez otomatik kepenk servisi
Şişli Otomatik Kepenk Tamiri | 7/24 Şişli Kepenk Servisi

Elektrikli bir tahrik ünitesinin yanı sıra, bir motorlu kepenk sisteminin tüm bileşenlerine serbestçe erişilebildiğinden ve kolayca görülebildiğinden, disfonksiyonun nedenleri aranabilir. Tüm hareketli parçalar, işlevleri açısından ayrı ayrı kontrol edilmelidir. Bir hareket tıkanması varsa, münferit vidalar veya sabitlemeler gevşetilmelidir.

Şişli Otomatik Kepenk Servisi

Şişli otomatik kepenk servisi hizmetimiz, elektrikli kepenğin tamamen bloke olmadığı durumlarda, kapının amaçlanan fonksiyonuna uygun olarak manuel olarak hareket ettirilmesini içerir. Motorun sökülmesi veya elektrikli bir sürücüye bağlantının sökülmesi yardımcı olabilir.

Bükülmüş parçaların düzeltilmeden önce çıkarılması her zaman önemlidir. Metal braketler, çubuklar ve menteşeler genellikle orijinal şekillerine geri bükülebilir. Garaj kapısı veya bahçe kapısı gıcırdamaya başladığında, tüm bileşenlerin tam bir muayenesi yapılmalıdır.

Otomatik Kepenk Onarımı İçin Gerekli Malzemeler ve Araçlar

Şişli motorlu kepenk tamiri ve onarımı için gerekli malzemeler şunlardır:

 • Makaralar
 • Vidalar
 • Pullar
 • Kilitleme silindirleri veya mil yatakları gibi yedek aksesuarlar veya yedek parçalar

Onarım için gerekli araçlar ise:

 • Motor
 • Vidalama aracı
 • Levye
 • Elektrikli kepenk alıcı kartı
 • Diğer kullanılması gereken araçlar

Korkutlar Kepenk – Tüm Markalara Hizmet

Şişli motorlu kepenk tamiri hizmetimiz, tüm markaların otomatik motorlu kepenk sistemlerinin onarımı ve servisi için geçerlidir. Cömert yedek parça deposu ve çeşitli yerlerde hızlı yedek parça tedariki sayesinde hızlı ve yetkin bir şekilde hareket edebiliyoruz.

Şişli kepenk tamiri hizmetimiz, uygun fiyatlar ve hızlı hizmet sunarak nereden geldiğine bakılmaksızın avantaj sağlar. Servis elemanlarımız her zaman yakındır ve bu nedenle tepki süresi kısadır.

Kepenk servisi olarak, sisteminizin tüm bileşenlerini ve sistemleri sizin için hızlı, güvenilir ve ekonomik bir şekilde onarır veya değiştiririz.

Arayın, randevuyu 1 saat içinde alın ve 1 saat içinde yerinde olalım. Acil durumlar elbette daha da hızlı halledilir.

Son derece uygun koşullarda yıllık bakım anlaşmaları sunuyoruz. Kapı sistemlerinizin güvenlik düzenlemelerine uyun. Ayrıca, 5 ve 10 yıl boyunca kaygısız bir hizmet paketi sunuyoruz.

Şişli kepenk tamiri ve bakım hizmeti konusunda size en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 20 yıllık Korkutlar Kepenk Servisi deneyimine güvenebilirsiniz.

Bölgenizdeki servis kadromuz, her bir konumumuzdaki yedek parça deposu sayesinde hızlı işlemeyi garanti eder. Yüksek kaliteli otomasyon sistemlerinin üretimine odaklanıyoruz, ve dört ana hususa dikkat ediyoruz: çok yönlülük, işlevsellik, güvenlik ve dayanıklılık. Size çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunmak ve kepenk sistemlerinizin çalışmasını mümkün olduğunca zahmetsiz ve rahat hale getirmek istiyoruz.

Otomatik kepenk, genellikle evinizin veya dükkanınızın girişidir, bu nedenle kepenk bakımını ve otomatik kapıların sağlam ve güvenli olmasını sağlıyoruz. Ayrıca, seksi kapı ihtiyaçlarınızı da karşılamaktan mutluluk duyuyoruz!

Bu hizmetlerimizin yanı sıra, otomatik kepenk güç kaynağı satışı ve montajının yanı sıra otomatik kapı sistemleri (fotoselli kapı) satışı, kepenk montajı ve tamir bakım onarım hizmeti sunuyoruz.

Şişli Kepenk Tamircisi iletişim

Şişli kepenk tamircisi olarak, Korkutlar Kepenk firması olarak elektrikli kepenk, otomatik kapı ve otomatik panjur için ücretsiz keşif sağlayabilir ve fiyatlandırmayı yapabiliriz.

Eğer fiyatlandırma da anlaşma sağlanırsa, montajı 2 ila 3 gün içerisinde tamamlanıp size bilgi verilmektedir. Bu hizmeti almak istiyorsanız, bizimle otomatik kepenk tamir servisi için haftanın her günü 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Şişli ilçesindeki tamir hizmetimiz 19 Mayıs, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Ergenekon, Esentepe, Eskişehir, Feriköy, Fulya, Gülbahar, Halaskargazi, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa, Harbiye, İnönü, İzzetpaşa, Kaptanpaşa, Kuştepe, Mahmut Şevket Paşa, Mecidiyeköy, Şişli Merkez, Meşrutiyet, Paşa, Teşvikiye, Yayla, Nişantaşı mahallelerini kapsamaktadır.

Endüstriyel otomatik motorlu kepenk sistemlerini, yükleme teknolojisi ve yangın koruma sistemlerini onarmak veya test etmek ve bakımını yapmak için bir teknisyen mi arıyorsunuz? Biz otomatik kepenk sistemleri dışında ayrıca kapı servis ve kapı tamiri hizmeti veriyoruz.

O halde Şişli otomatik kepenk tamiri ve satış sonrası hizmet için bizi 0551 147 0810 numaralı telefondan arayabilir veya iletişim formunu doldurarak sizinle iletişim kurmamızı sağlayabilirsiniz.

6 YORUMLAR

 1. Otomatik kepenkimiz de yaylar / askılar kırıldı, teklif almak için birkaç “uzman” ile iletişime geçtik, Korkutlar Kepenk hemen yanıt veren tek firmaydı. Bu sabah beklendiği gibi geldi, otomatik kepenk sistemini incelemek için zaman kaybetmedi, belli ki bu alanda çok becerikli, sorun kısa sürede çözüldü. Şişli otomatik kepenk tamiri konusunda hizmet verip bu kadar çabuk tamir ettiğin için tekrar teşekkürler arkadaşlar.

  • Merhaba Mansur Kürşad Tüten,

   bizi tercih edip Şişli otomatik kepenk tamiri hizmetimiz hakkında geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

   Mutlu Günler Dileriz.

 2. Şişli kepenk tamiri konusunda kendileri ile iletişime geçtik ve birkaç kez yardım ettiler. Her zaman arkadaş canlısı personelleri ile verimli ve iyi bir fiyata harika bir iş çıkarıyorlar!

 3. Korkutlar kepenk işini bilir. Sorunu anlattıktan ve 2 gün sonra rezerve edilmiş olarak geldikten sonra bana telefonla bir teklif verdiler, tam zamanında, kepenki zaman ve maliyet içinde tamir etti, mükemmel iş. Arkadaş canlısı ve başa çıkması kolay, ona tamamen güvenin. Maliyet, kepenk tamiri şişli ilçesi hizmeti için ortalama maliyetin biraz altındaydı. Ancak Korkutlar Kepenk ile güvenilir, son derece deneyimli bir teknisyen ekibinden hizmet aldığınız bildirmek isterim. Bırakıp ve kaçacak yapacak bir ekip değil. Daha fazla tavsiye edemezdim. Kesinlikle gelecekteki ihtiyaçlar için tekrar hizmet alınabilir.

  • Merhaba Miraç Yüzbaşıoğlu,

   bizi tercih edip kepenk tamiri Şişli ilçesi için hizmetimiz hakkında geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

   Mutlu Günler Dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz