Otomatik Kepenk Servisleri

394
Otomatik Kepenk Servisleri
Otomatik Kepenk Servisleri

Otomatik kepenk sistemleri ülkemizde artık hızlıca yayılan bir sistem oldu. Bundan dolayı otomatik kepenk servisleri mesleği oluştu.

Acil otomatik kepenk servisi arayışınız için iletişim numaramız 0551 147 0810

Eski kepenkler hem kirli hemde kullanımı güç olan bir sistemdi. Otomatik kepenk sistemlerinin ülkemize gelmesiyle birlikte bu sektörde bir çok firma hizmet vermeye başladı. Kimi otomatik kepenk firması bu işi hakkıyla yapmasa da bu işi hakkıyla yapan otomatik kepenk firmaları var.

Otomatik Kepenk Servisleri

Çoğu otomatik kepenk firmaları kepenkleri monte ettikten sonra sizlere servis hizmeti vermezler, ararsınız gelmezler. Gelseler bile sizden isteyecekleri servis ücretleri neredeyse yaptırdığınız otomatik kepenklerin yarı fiyatı olur.Ancak sizlere önereceğim Korkutlar Otomatik Kepenk firması bu sektörde en iyisi diyebiliriz.

Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri bu otomatik kepenk,otomatik panjur sektöründe deneyimli ustaları kaliteli işçiliği ile ön planda olan nadir firmalardan birisi.

Eğer otomatik kepenkleriniz de herhangi bir arıza var ise veyahut yeni otomatik kepenk yaptırmak istiyorsanız Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri sizin için en iyi firma olacaktır.

Profesyonel Teknik Servis yetkilileri ile Otomatik Kepenk servis, otomatik kepenklerinizin tamiri,otomatik kepenklerinizin bakımı ve onarımı işlemleri yapılmaktadırlar.

Yapmanız gereken sadece Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri’ni arayarak servis kaydı yaptırmanız olacaktır.

En kısa sürede Korkutlar Otomatik Kepenk servis yetkilileri belirttiğiniz adrese ulaşacak ve isteklerinizi yerine getirmek için çalışacaktır.

Otomatik Kepenk  Sistemlerinde sıklıkla yapılan servis işlemleri;

  • Otomatik Kepenk Askı sistemlerinin değiştirilmesi,
  • Otomatik Kepenk profillerinin değişimi-ilavesi,
  • Otomatik Kepenk Motor değişimi,
  • Otomatik Kepenk Uzaktan Kumanda ilavesi ve değişimi,
  • Otomatik Kepenk Buton değişimi,
  • Otomatik Kepenk Yay Mekanizmasının kurulumu ve değişimi,
  • Otomatik Kepenk Güç Kaynağı (ups) sistemi takılması,
  • Otomatik Kepenk Kilit Sistemlerinin değişimi veya ilavesi,
  • Otomatik Kepenk Genel Bakım,
  •  Otomatik Kepenk Anlaşmalı Periyodik Bakımlar

Korkutlar Otomatik Kepenk sistemleri iletişim bilgileri:

GSM : 0551 147 0810

E-mail: [email protected]

Yukarıda bulunan iletişim kanalları ile günün her saati bizlere ulaşıp hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ne yazık ki, her otomatik kepenk markası yıllar boyunca bir tür mekanik sorunla karşılaşacaktır. Korkutlar Kepenk olarak İstanbu’da sakinlerinin güvenebileceği otomatik kepenk servisleri hizmeti onarımları sunuyoruz. Kepenk Onarımlarımız sadece en yüksek kalitede işçilik sunar ve garanti edilir.

Kepenk arızaları, kepenklerin yanlış kullanılmasından, kepenklerin vandalize edilmesine, genel aşınma ve yıpranmaya, hatta kepenklerin yanlış monte edilmesine kadar çeşitli problemlerden kaynaklanabilir.

Neyse ki sizin için, kepenk onarımlarıyla ilgili bilinen her olası sorunla karşılaştık ve karşılaşabileceğiniz herhangi bir soruna bir otomatik kepenk servis çözümü garanti ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz