Alüminyum Otomatik Kepenk

1212
Alüminyum Otomatik Kepenk
Alüminyum Otomatik Kepenk

Tarafımızdan sunulan alüminyum kepenk, güvenlik ve zarafet sağlamak için tasarlanmıştır. Alüminyum otomatik kepenk fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Alüminyum otomatik kepenk ihtiyaçlarınız ve detaylı bilgi için iletişim numaramız 0551 147 0810

Bu kepenkler çoğunlukla alışveriş merkezlerinde ve ticari komplekslerde kullanılmaktadır. Havalandırma delikleri havalandırma için isteğe bağlıdır ve müşterilerin istekleri doğrultusunda posta yuvaları da sağlanabilir.

Alüminyum Otomatik Kepenk

Hammadesi Alüminyum olan alüminyum otomatik kepenk, motorlu versiyonda gelir ve perdeleri (çıtaları) 1.0 – 10.0 mm kalınlığında alüminyum çıtalardan birbirine geçerek güvenli ve zarif ve güçlü bir güvenlik panjur sistemini oluşturur. 

Alüminyum kepenk motorlu ve manuel olarak kullanılabilir. Alüminyum panjur sistemleri opsiyonel olarak toz boya ile doğal anodize (NA) tiptedir. Alüminyum tabanlı alt çubukları ve çıtaları paslanmaya neden olur.

Alüminyum hafif, sağlam ve dayanıklıdır. Sessiz çalışma sağlar ve iyi yalıtım değerleri, operasyonel güvenilirlik ve kalıcı kalite sunar. Pas, rüzgar ve hava koşullarından nispeten etkilenmez. 

Alüminyum, iş yerlerinize uzun yıllar dayanan yüksek kaliteli bir yüzey görünümü sağlar. Kalın ocaklı emaye kaplamalarımız sayesinde kepenk ve garaj kapılarımız asla yeniden boyamaya ihtiyaç duymaz.

Güvenliği üst düzey olup ön planda olan alüminyum panjur sistemlerimiz dilerseniz poliüretan dolgulu da üretilmektedir.

Alüminyum, bükülmeye karşı dayanıklıdır ve sıcak koşullarda neredeyse hiç genişlemez. Dahası, yüksek hassasiyetli işleme için uygundur. Türk mühendisliği sanatı ile birleştiğinde, yüksek katma değere sahip iyi tasarlanmış ve güvenilir uzman ekiplerimizle otomatik kepenk ve garaj kapısı sistemleri üretir.

Alüminyum otomatik kepenk
Alüminyum Otomatik Kepenk

Alüminyum Otomatik Kepenk Özellikleri Nelerdir?

  • Alüminyum kepenkler, yalıtımlı ve yalıtımsız 2 tür modeli mevcuttur. Dilediğiniz şekilde imal edilmektedir.
  • Açma boyutuna göre tasarlanmış 80 mm ve 127 mm profiller.
  • Estetiğin daha fazla odaklandığı dahili uygulamalar için uygundur.
  • Doğal Alüminyum kaplama, eloksal kaplama veya toz kaplama olarak mevcuttur
  • Motorlu alüminyum panjurlar kendi kendine yeterlidir ve tek bir düğme ile çalıştırılabilir.
  • Tek bir basmalı düğmeyle veya uzaktan kumanda vericisinden en kolay şekilde her boyutta kepenkleri açmak ve kapatmak için parmak ucu kontrolü.
  • Kepenklerimizde yüksek performanslı motorlar ve akıllı kontroller bulunur.
  • Motorlar 3000 Kgs’ye kadar ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir
  • Elektrik kesintisi durumunda, panjurlar el krankı veya zincir tahriki kullanılarak manuel olarak çalıştırılabilir
  • Sürücülerimiz, kapının en kötü koşullarda serbestçe çalışmasını sağlamak için Özel Anti-Damla cihazı ve ek Elektromanyetik fren ile donatılmıştır.
Otomatik Kepenk Sistemleri Hakkında Merak Ettikleriniz mi var?
Otomatik kepenk, güvenliğin ve estetiğin ön planda olduğu kapı sistemlerinin ana kaynağı olmakla ön plandadır. Hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Otomatik Kepenk içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Neden Alüminyum Otomatik Kepenk?

Alüminyum, dayanıklılık, maliyet etkinliği ve işlevsellik söz konusu olduğunda ve ayrıca imalat sırasında aşırı hassasiyet önemli olduğunda ahşap veya plastik gibi diğer malzemelerden çok daha üstündür. Aynı zamanda olağanüstü bir maliyet-fayda oranı avantajına sahiptir.

Genel olarak alüminyum, hava şartlarına her gün maruz kalan inşaat ürünleri için idealdir. Aynı zamanda çok güçlü olan hafif bir malzemedir.

Hafif hızlı yüzey kaplamaları nedeniyle, Korkutlar alüminyum otomatik panjur sistemlerini asla yeniden boyanması gerekmez. Alüminyum panjur profillerimiz 18 farklı standart renkte mevcuttur, böylece zevkinize uygun bir şey bulmak zorundasınız.

Alüminyum Otomatik Kepenk Fiyatları Ne Kadardır?

Alüminyum otomatik kepenk fiyatları, hakkında kesin bir şey söylemek güçtür. Fiyatlandırma için ölçülerinizi bilmemiz gerekmekte. Bunun için bizi arayıp ölçüleri bildirebilir size fiyatlandırma sunabiliriz ya da sizin için ücretsiz fiyat keşfi yapacak bir personelimizi yönlendirip yerinde fiyatlandırma sunabiliriz.

Tüm alüminyum panjur ihtiyaçlarınız için bizi arayıp ücretsiz, uzman ekiplerimizle fiyat keşfi yaptırabilirsiniz.

Tüm bunların yanında alüminyum kepenk tamircisi olarak da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Diğer alüminyum kepenk satıcılarına yakın çevrenizde ulaşmak isterseniz Google Maps Alüminyum Kepenk sayfasını kontrol edebilirsiniz.

Alüminyum Panjurların Avantajları

Birbirine kenetlenen alüminyum çıtalar ve entegre bir alt raydan imal edilen panjurlarımız, estetik açıdan çekici ve sorunsuz, kullanıcı dostu çalışma sağlar. Bu panjurlar tam veya kısmen perforasyonlu olarak mevcuttur. Alüminyum panjurlarımız, projenizin ihtiyaçlarına uygun çeşitli stillerde gelir. İşlevseldirler, minimum bakım gerektirirler ve içinizin rahat etmesi için olağanüstü koruma sunarlar.

Alüminyum Kepenk Ürün Bilgisi

Uygulama

Alışveriş merkezleri, mağaza cepheleri, kulüp ve otel barları, tezgahlar, kiosklar, oyun salonları, servisler, spor kulüpleri ve stadyumlar, havaalanları, yangın makarası dolapları, okullar ve kapılar için idealdir.

Operasyon

Manuel çalıştırma, verilen çekme çubuğu ile yukarı itme ve aşağı çekme. Panjurlar isteğe bağlı bir ekstra olarak anahtar şalteri veya uzaktan kumanda ile elektrikle motorlu hale getirilebilir. İsteğe Bağlı Pil Yedekleme Sistemi mevcuttur.

Teknik Özellikler

Tekli alüminyum panjurlar, 3600 mm genişliğe kadar manuel operasyon, motorlu iken 6000 mm maksimum kapı genişliğine kadar üretilebilir. Daha büyük açıklıklar, standart veya köşe dikmesi kombinasyonu ile birden fazla kapı ile donatılabilir.

Garanti

Kusurlu malzeme ve işçiliğe karşı 12 aylık garanti geçerlidir.

Not: Sistemlerimiz, sürekli geliştirme boyutları programına sahiptir veya ürünün konfigürasyonu herhangi bir zamanda değişebilir. En son tasarım ve teknik özellikler için lütfen bizi arayarak Korkutlar Kepenk’e danışın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz