Otomatik Panjur

Korkutlar Otomatik Panjur Sistemleri
Korkutlar Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik panjur sistemleri; otomasyonun uygulandığı bir kumanda yardımı ile zahmetsizce açılıp kapanan, yalıtım ve güvenlik aracı olarak kullanılan ve oldukça talep gören pencere örtüleridir.

Otomatik Panjur Sistemleri için fiyat bilgisi ya da tamir bakım onarımı hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişim numaramız 0551 147 0810

Hasta, yaşlı ve yoğun iş hayatı olan kimseler için zahmetsiz kullanımı ile oldukça müsait olan, hemen her binaya uygulanan motorlu otomatik panjur modelleri, sağladığı enerji tasarrufu ve binaya kattığı uzun ömürle yeni nesil binaların en önemli detaylarını oluşturmaktadır.

Otomatik panjur sistemleri, kaliteli otomatik panjur sistemleri,güvenli panjur sistemlerimiz ile iş yerlerinize ,evlerinize güzel görünümler kazandırın.

Otomatik Panjur Sistemleri

Eviniz için otomatik panjur sistemleri satın alırken, servis ve panjur onarımlarına kolayca erişmek istersiniz. Kurulduktan sonra, panjurlar çok çeşitli avantajlar sağlar, bu nedenle paranızın karşılığını almak için her zaman çalışır durumda olmalarına ihtiyacınız vardır.

Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri olarak servis ve panjur onarımlarınızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Orijinal kurulumunuz başka bir şirket tarafından yapılmış olsa bile, panjurlarınızla yaşadığınız problemi değerlendirmek için hazırız.

Korkutlar Kepenk tarafından yapılan herhangi bir kurulumda otomatik panjurunuzun onarımı, cömert 1 yıl garantimiz kapsamındadır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, hemen gelip bunları çözeceğiz, soru sorulmaz.

Zamanla, sarımlar ve bant yırtılma veya kopmaya karşı hassastır. Panjurların sıkışmasının nedeni bu olabilir. Bu sorunu çözmenizde size yardımcı olacak ve panjurlarınızın kısa sürede çalıştırmasını sağlayacak uzmanlığa sahibiz.

Korkutlar otomatik panjur sistemleri
Korkutlar Otomatik Panjur Sistemleri

Kepenklerinizi uzun süre kullandıysanız, elektrik motoru da yanabilir. Bunun değiştirilmesi gerekecek ve elektrikçilerimizden biri tarafından kolayca düzeltilebilir.

Eğer manuelden otomatiğe dönüştürmek istiyorsanız, biz de bu konuda yardımcı olabiliriz. Otomatik panjurlar, bir anahtar veya uzaktan kumandayla kontrol etmenize izin vererek enerjinizi ve zamanınızı korur.

Otomatik panjur fiyatları için bizi arayabilir ya da Whatsapp iletişim hattından bizden bilgi alabilirsiniz.

Otomatik Panjur Tamiri

Otomatik panjur tamiri ya da bakım onarım gibi ihtiyacınız varsa veya ek panjur takmak istiyorsanız, bizi 0551 147 0810 numaralı telefondan arayın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Ek olarak, güler yüzlü personelimiz ile yüz yüze konuşmak için İstanbul’da ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Kullandığımız ürünlerin, ürün kalitesi hakkında bilgi almak için dilerseniz Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi almak hakkınızdır ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak başlıca misyonumuz.

Otomatik Panjur Fiyatları

ya da panjur metre kare fiyatı hakkında kesin bir şey söylemek güç. Bunun için bizi arayıp fiyatlar hakkında güncel teklifi ücretsiz alabilirsiniz.

Elektrikli panjurlar için montaj dahil fiyatlar min. 5 Bin TL ‘den başlamak üzere mevcut ölçüye göre değişir. Panjur ölçüleriniz belli ise aşağıda ki ölçülere göre fiyatları dikkate alabilirsiniz.

 • 100×150 Otomatik Panjur : 5.000 TL + KDV
 • 100×200 Otomatik Panjur : 5.500 TL + KDV
 • 150×150 Otomatik Panjur : 5.500 TL + KDV
 • 150×250 Otomatik Panjur : 6.000 TL + KDV
 • 250×150 Otomatik Panjur : 6.000 TL + KDV
 • 300×150 Otomatik Panjur : 6.500 TL + KDV

Elektrikli Panjur Güvenli mi?

Elektrikli panjur öncelikle hafif malzemeden yapılır ise güven konusunda kesin bir şey söylemek güç olur. Malzeme kalitesi ön planda olan bir sistemi tabii ki güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Motorlu Panjur Soğuğu Keser mi?

Poliüretanlı ise soğuğu büyük oranda keser. Ama içi boş paletten üretildi ise soğuğu diğerine oranla az keser.

Otomatik Panjur Sonradan Takılır mı?

Otomatik ya da elektrikli panjur sonradan takılabilir. Burada önemli olan mevcut palet sistemin hareket edeceği bir yerin olup olmayışıdır.

Eviniz için Otomatik Elektrikli Panjur Sistemleri

Panjurlarımız evlerinize uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve pencerelere kusursuz bir şekilde uyar. 40 yılı aşkın süredir kullanılan kaliteli panjur üretimi ve montajı ve konut uygulamaları için çeşitli ihtiyaçları anlıyoruz.

Ürünümüzü, ağır ve kötü bir görünüm olmadan değişen ülkemiz hava koşullarına ve çevresel tehditlere dayanacak şekilde tasarladık. Uzmanlarımız, Türkiye’de ki evlere hizmet etmek, inanılmaz derecede çok yönlü olmak ve evinizin dış tasarımını geliştirmek için eviniz için otomatik elektrikli panjur sistemlerini yeniden tasarladı.

Bu yüksek kaliteli ithal ya da yerli yapım elektrikli panjur ürünü, ağır hizmet ve daha kalıcı bir seçenek arayan ev sahipleri için en iyisidir.

 • Yazın sıcağa, kışın soğuğa karşı yalıtım sağlar
 • Güçlü fiziksel bariyer mükemmel caydırıcı hale getirir
 • Gürültüyü, ışığı ve mahremiyeti kontrol edin
 • Fırtına, orman yangını ve davetsiz misafirlere karşı koruma
 • Evinize değer katmak için enerji verimli ve değerli yatırım

Panurlarımız poliüretan dolgulu olarak da üretilmektedir. Uzun ömürlüdür, bu sebepte uzunca bir yıl kullanım garantisi verebiliriz.

Panjur takımlarımızı en yüksek kalitede işçilik için Almanya’dan alıyoruz ve yalnızca Türkiye’de ki üreticilerinden gelen en kaliteli alüminyum ürünleri kullanıyoruz. Böylece Türkiye iklimine uygun en iyi kalitede ürünü makul bir fiyata aldığınızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul’da ki ev panjurlarınız %100 Türk yapımıdır ve her zaman ticaretinde yılların tecrübesine sahip lisanslı profesyoneller tarafından kurulmaktadır.

Yurtiçi panjurlarımız, ihtiyaçlarınıza ve evinizin tasarım ve renk şemasına uyacak şekilde özelleştirilebilir. Uzaktan kumandalar, manuel geçersiz kılmalar ve batarya kullanımı gibi aksesuarlar da sunabiliyoruz.

Korkutlar Kepenk Sistemlerinin kurulumunu ve satışını yaptığı motorlu panjur modellerinin birçok avantajı vardır, panjurlarınızı bizim ürünleri tercih ederek satın alırsanız, tüm müşterilerimize özgü 2 yıllık cömert bir garanti veririz.

2 yıl garantimiz şartsızdır, kurulumun ilk 2 yılında herhangi bir sorun yaşarsanız düzelteceğiz. Herhangi bir sorunuz olduğunda, sorduğunuz sorunları ele almak ve onarmaktan mutluluk duyacağız.

Motorlu panjurlarımız, yıllardır panjur kuran lisanslı profesyoneller tarafından %100 Türk yapımı ve montajıdır. Panjurlarımız Türkiye’de üretilip yapıldığı için yeni parçalar almak ve tamir etmek kolay ve stressizdir. Herhangi bir rakipten daha düşük bir orijinal teklif alırsanız, bunu %10 oranında düşük fiyata yapacağız.

Eğer ev sahibi veya yüksek kaliteli Korkutlar Kepenk sistemleri panjurları arayan bir işletme iseniz, bugün müşteri hizmetleri ekibimizle konuşmaya gelebilirsiniz. Alternatif olarak, Korkutlar Kepenk olarak panjur kurulumunda size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında sohbet etmek için 0551 147 0810 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz