Otomatik Endüstriyel Kapılar | Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri
Otomatik Endüstriyel Kapılar | Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik Endüstriyel Kapılar Fabrika, depo, hangar gibi yüksek güvenlik ve dayanıklılığın ön planda olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Galvaniz çelik sistemler, seksiyonel kapı sistemleri ve branda kapılar olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Galvaniz çelik sistemlerde maksimum … m genişlik, … m yüksekliğe kadar uygulama yapılabilirken seksiyonel kapılarda bu boyutlar maksimum 6 metre genişlik, ..m yüksekliğe kadar uygulanabilmektedir.

Otomatik Endüstriyel Kapılar

Ülkedeki milyonlarca sanayi, depo ve işletme binası, güvenlik özellikleri nedeniyle endüstriyel kapıların kullanılmasını benimsemiştir. Bir şirket, rolüne bağlı olarak bir kapı tipi veya farklı modellerin bir karışımını kullanabilir. Endüstriyel kapılar itfaiye şirketleri, yüksek değerli evler ve üretim endüstrileri arasında popülerdir. Bu kapıların montajı, herhangi bir otomatik endüstriyel kapı firmasında mevcut eğitimli uzmanlar gerektirir.

Otomatik endüstriyel kapılar | korkutlar otomatik kepenk sistemleri
Otomatik Endüstriyel Kapılar | Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri

Endüstriyel Kapılarda Kontrol Edilmesi Gereken Temel Özellikler

Otomatik endüstriyel kapılar farklı şekillerde ve boyutlarda gelir. Bununla birlikte, iyi bir kapı, onu diğerlerinden ayıran üstün özelliklere sahip olmalıdır. Endüstriyel bir kapı alırken dikkat edilecek önemli hususlardan bazıları şunlardır:

• Güvenlik / güvenlik – Çelik, yüksek suçlu alanlarda kapı imalatında en yaygın metaldir. Kapılarda kullanılan diğer dayanıklı malzemeler vinil ve alüminyumdur. Uzaktan kumandalı kapıların güvenlik amaçlı bir kodu vardır.

• Boyut ve tasarım – Uygulamaya bağlı olarak kapının boyutu pratik olmalıdır. Çok ağır oldukları ve açılmaları için çok fazla enerji harcadıkları için 40 metreden geniş kapılar satın almayın. Bazı kapılar binaya estetik değer katar. Ahşap, temperli cam ve Lexan meraklı kapılar için yaygın olarak kullanılan malzemelerdir.

• Operasyonel özellikler – kapılar kolay açılıp kapanmayı sağlayan dayanıklı bir malzemeden yapılmış olmalıdır. Manuel ve uzaktan kumandalı kapılar arasında seçim yapabilirsiniz. Bazı kapılar ısıya dayanıklı, diğerleri ise hava şartlarına karşı koruma özelliklerine sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz