Perfore Otomatik Kepenk
Perfore Otomatik Kepenk

Perfore otomatik kepenk, iyi havalandırma veya görünürlük gerektiren çok çeşitli uygulamalar için uygun, yüksek güvenlikli çelik kepenk sistemlerindendir. Geniş bir yelpazede Perfore kepenkleri sağlama konusunda kararlıyız. Bunlar en kaliteli malzeme ve ileri teknikler kullanılarak yapılır.

Perfore kepenk ihtiyaçlarınız ve detaylı bilgi için iletişim numaramız 0551 147 0810

Perfore Otomatik Kepenk

Ticari yerlerde yaygın olarak kullanılan bu kepenk sistemi, yüksek kaliteli malzeme ve satıcıların son teknolojisiyle üretilmektedir. Sunduğumuz sunulan kepenkler, dayanıklılıkları için müşterilerimiz tarafından büyük beğeni topluyor. Bunun dışında, bu perfore otomatik kepenk sistemlerini pazar lideri fiyata sunuyoruz.

Yüksek görünürlük ve olağanüstü güç kombinasyonu, Delikli şeffaf kepenk sistemlerimiz kuyumcular gibi değerli eşyaları sergilemek isteyen dükkanlar için ideal hale getirir. Ayrıca, bu kepenk sistemleri, örneğin alışveriş merkezleri gibi daha yüksek güvenlik gerektiren tesisler için iyi bir seçimdir.

Perfore otomatik kepenk
Perfore Otomatik Kepenk

Perfore otomatik kepenklerimiz, perakendeciler için mükemmel bir çözümdür. Hem caddede hem de alışveriş merkezlerinde kullanılan perfore kepenklerimiz kapalı alanların korunmasına izin verirken, müşterilerin alanın arkadan aydınlatmalı olduğunu görmelerini sağlar. Güvenlik personeli mağazanın güvenli olduğunu bir bakışta görebilir.

Otomatik kepenk yapısı çelik veya alüminyum olabilir ve çok çeşitli estetik açıdan hoş kaplamalar ve renklerde mevcuttur. Perakende sitelerinin yanı sıra, bu perfore kepenkler sinemalara, üniversitelere, hastanelere, kütüphanelere, kolejlere, okullara, spor salonlarına ve sağlık merkezlerine başarıyla kurulmuştur. 

Perfore kepenkler, hafiftir ve ihtiyaçlarınıza uygun manuel veya elektrikli işletim sistemleri seçeneği sunabiliriz. Delikli kepenk sistemlerimiz, yüksek görünürlük sağlarken yüksek düzeyde güvenlik sağlar. Bu sağlam güvenlik çözümleri ekonomiktir ve minimum bakım gerektirir, güvenilirlik ve uzun bir çalışma ömrü sağlar.

Perfore Otomatik Kepenk Nerelerde Kullanılır?

 • Apartman bloklarında havalandırmalı garajlarda
 • Ticari geniş camlı alanlarında
 • Alışveriş merkezi vitrin camekanlarında
 • Dükkana vizyon isteyen dükkan önlerinde
 • Hava akışı gerektiğinde

Özellikleri

 • Çelik, alüminyum veya paslanmaz çelik delikli kepenkler ve ızgaralı kepenkler çeşitli tasarımlarda mevcuttur
 • Kepenklerimiz, uzun ömürlü performans sağlayan en kaliteli metallerden üretilmiştir
 • Kapının alt profili, ilave bir mukavemet sağlamak için ilave takviyeler ile birleştirilmiştir.
 • Zincirin manuel el krankı, elektrik kesintisi durumları için özel bir hüküm olarak sağlanır
 • En kötü şartlar için, Özel Düşmeyi Önleyici cihaz ve ek Elektromanyetik fren bulunan sürücülerle kepenklerin serbest düşmesi önlenir
 • Tek bir basmalı düğme anahtarı veya bir uzaktan kumanda vericisi ile kolaylıkla herhangi bir boyuttaki kepenkleri açmak ve kapatmak için parmak ucu kontrolü

Avantajları

 • Mükemmel Görünürlük
 • Emniyet ve güvenlik
 • UV Koruması
 • Hava Şartlarına Dayanıklılık
 • Ses yalıtımı
 • Isı Yalıtımı Çevre dostu
 • Yangın geciktirici ve kendiliğinden söner

Güvenlik

İnsanların kepenklere yatırım yapmasının en yaygın nedeni güvenliğe bağlıdır. Sonuçta, mülkünüzü veya işinizi güçlendirilmiş çelik veya alüminyumla kaplamak sadece büyük bir caydırıcı olmakla kalmaz, şanslarını denemek isteyen suçluları uzak tutmaya yardımcı olabilir. İlginç bir şekilde, perfore kepenk sistemleri, güvenlik ve dayanıklılık açısından geleneksel bir kepenk gibi davranır, bu da her iki seçeneğin de işinizi güvende tutmaya yardımcı olacağı anlamına gelir.

Görünürlük

Kepenkler, mülkünüzün içini bir gecede görünmeyecek şekilde gizleyerek güvenliği artırır. Sonuçta, suçlular karanlığın örtüsü altında eylem yapma eğilimindedir. Geleneksel bir kepenk opaktır, yani bir mağaza veya mülkü kapattığınızda göremezsiniz. Öte yandan, delikli bir kepenkte görünürlük sağlayan küçük boşluklar vardır. Aslında, genellikle güvenliklerinden ödün vermeden bir gecede bir ekran sergilemek isteyen mağaza sahipleri tarafından kullanılırlar. Birçoğu, bu tasarımın bir işi gerçekten hırsızlığa karşı daha savunmasız hale getirdiğini söylüyor, çünkü ürünleri gösteriliyor.

Estetik

Cadde estetiği söz konusu olduğunda kepenklerin kötü bir şöhrete sahip olması şaşırtıcı değildir. Sonuçta, çelik ya da alüminyum kaplama nasıl çekici olabilir? Bunun sonucunda, birçok işletme daha estetik bir görsel sundukları için delikli kepenkleri tercih ediyor. Sadece kepenğinizi kapattığınızda ortaya çıkan estetik açıdan hoş bir sanat eseri yaratmak için sprey boya kullanan geleneksel kepenk sanatına yatırım yapma seçeneği de vardır. Aslında, birçok işletme bunu reklam amaçlı da kullanmaktadır.

1 Yorum

 1. Korkutlar Kepenk, mülkümüz için perfore otomatik kepenk ihtiyacımızı karşıladı. Bunun yanında güç kaynağı da taktırdık elektrik kesintisinde sorunsuz açabiliyoruz. Teşekkürler arkadaşlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz