Transparan Otomatik Kepenk

1813
Transparan Otomatik Kepenk | Şeffaf Otomatik Kepenk
Transparan Otomatik Kepenk | Şeffaf Otomatik Kepenk

Transparan otomatik kepenk hem estetiği hem de kullanılan malzemesi itibari ile bugünkü sac ve alüminyum perdelerin yerini almaktadır. Dükkan vitrinlerinde, bijuterilerde, bankalarda, villalarda, mağazalarda tercih edilir.

En popüler ve en çok kullanılan kepenk tipi transparan otomatik kepenktir. Şeffaf kepenklerin sembolü, kayrak ve kılavuz profillerin imalatında yüksek mukavemetli metaller kullanılarak elde edilen sağlam yapısıdır. Bu işlev koruyucu bir kalkan ve hırsızlık, vandalizm ve fırtınalara karşı koruma işlevi görür.

Transparan Otomatik Kepenk

Öte yandan, bu kepenklerin bakımı az olduğunda ve daha az inceleme ve elle müdahale gerektirdiğinde, transparan otomatik kepenklerimizin kullanımı çok kolaydır ve tam müşteri memnuniyeti sağlar.

Tüm bu özellikler, kepenk üretiminde uzun yılların tecrübesine sahip olarak geliştirilmiştir. Yüksek kaliteli ve yüksek performanslı kepenk üretiminde en eski ve en güvenilir isimlerden biri olarak tanımlayabiliriz.

Transparan otomatik kepenk | şeffaf otomatik kepenk
Transparan Otomatik Kepenk | Şeffaf Otomatik Kepenk

Şeffaf kepenklerimiz, en gelişmiş üretim tesisimizde üretilmektedir ve fabrika ayda 500 kepenk üretim kapasitesine sahiptir. Şirket içi tasarım ve üretim nedeniyle, bu şeffaf kepenklerimiz basit ve sağlamdır.

Ürünler çok sıkı bir şekilde sarar ve çeşitli uygulamalar için uygun bir kapı perdesi ile donatılmıştır. Dışarıya mı içeriye mi içeriye, yana doğru veya üstten monte edildiklerinden bağımsız olarak, motorlu kepenkler her türlü yapısal durum için uygundur.

Transparan Otomatik Kepenk Özellikleri

  • Transparan otomatik kepenklerimiz, birbirine kenetlenen polikarbonat kanatçıklardan yapılmıştır.
  • Estetiğin daha odaklandığı iç uygulamalar için uygundur
  • Bu çıtalar, kapanma mukavemeti sağlayan bir SS çubukla donatılmıştır.
  • Ağır işlerde kullanım için özel olarak geliştirilmiş alüminyumdan üretilmiş alt profil
  • Tek bir düğme veya uzaktan kumanda vericisi ile her boyuttaki kepenkleri açmak ve kapatmak için parmak ucu kontrolü
  • Kepenklerimiz dahili yüksek performanslı sürücülere ve akıllı kontrollere sahiptir
  • Yüksek performanslı sürücüler 2000 kg’a kadar yük kapasitesine sahiptir.
  • Elektrik kesintisi durumunda, kepenklerimiz bir el krankı veya zincir tahrik ile manuel olarak çalıştırılabilir.
  • Kepenk tahriki, kapının en kötü koşullarda serbest şekilde düşmemesini sağlamak için özel bir düşme önleme tertibatı ve ek bir emniyet kilidi ile donatılmıştır

Transparan Otomatik Kepenk Fiyatı

Kepenk malzemelerinde olası bir değişiklik yok ise bu kepenklerin en düşük fiyatı 7000 TL ile 12000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Bu fiyatlar değişiklik gösterebilir bunun için bizi arayıp kesin bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. İletişim numaramız 0551 147 0810

Müşterilerin ihtiyacına göre talep edildiği gibi otomatik kepenk sistemleri farklı profil tasarımlarında ve renklerde mevcutturlar.

Polikarbonat şeritler aynı anda şeffaflık sağlar ve son derece güvenlidir, bu yüzden hırsızlara karşı korumalıdır. Transparan otomatik kepenkler, alüminyum emniyet tüpleriyle birlikte birbirine kenetlenen darbelere dayanıklı polikarbonat kalıplı camdan yapılmıştır. Polikarbonat otomatik kepenk kullanımı, mağaza cephelerinin korunmasından gizli kapılara, ana girişlere, alışveriş merkezlerine ve bankamatiklere kadar uzanmaktadır.

Transparan kepenklerin güvenlikleri %85 görünürlük sağlarken hırsızlığı önler. Transparan kepenkler çizilmeye karşı dayanıklı bir kaplama ile kaplanır ve bu da grafinin kolayca çıkarılmasını sağlar. Ek olarak, transparan kepenkler UV ışınlarına karşı dirençlidir, renk bozulmasını önler ve motorun netliğini korur. Transparan kepenk, pürüzsüz bir yüzeye sahip, olası davetsiz misafirleri kavrama olmadan bırakan 6mm kalınlıkta polikarbonattan yapılmıştır. Transparoll 26ft genişliğe kadar mevcuttur. Bir parça halinde. Transparan kepenklerde, kırılamayan sağlam kılavuzlar kullanılarak takılır.

Transparan Kepenkler, giysi, spor salonu aksesuarları, mücevherler ve mobilyalar dahil olmak üzere, karmaşa ve showroomlarda bulunan çeşitli mağazalar için idealdir. Kırılmaya, çatlamaya ve darbelere karşı mükemmel dayanıklılık için üstün kaliteli polikarbonat polimer kullanılarak yapılırlar.

Bu panjurlar aynı zamanda yüksek dayanıklılıkta göz büyüleyici bir görünüme sahip olduğu bilinmektedir. Transparan Kepenkler içeriye net bir görüş sağlar ancak zorunlu girişleri kısıtlar.

Standart transparan kepenk, polikarbon çıta şeffaflığını ve mukavemetini alüminyum / paslanmaz çelik boru ile birleştiren modern fabrikamızda her zaman özelleştirilmiştir.

Saydamlığın yanı sıra güvenlik gerektiren uygulamalar için de popüler bir tasarımdır. HOFUL polikarbonat kepenkler, ticari dükkan ve alışveriş merkezi için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Polikarbonat, özellikle kepenkler için uygun olan insan yapımı bir malzemedir. Cam gibi şeffaftır, ama camdan farklı olarak kırılması çok zordur.

Standard Industries polikarbonat şeffaf kepenkler kapıları, paneller arasında güçlendirilmiş çelik çubuklarla özel bir tasarıma sahiptir. Tasarım ve malzemeler, poli-karbonat kepenklerimizi zorla girmeye karşı son derece güçlü ve dirençli kılar.

Yüksek görünürlük ile olağanüstü dayanıklılığın birleşimi, polikarbonat şeffaf panjur kapılarımızı kuyumcular gibi değerli eşyaları sergilenmek isteyen dükkanlar için ideal kılar. Ayrıca, bu panjurlar, örneğin bankalar gibi daha yüksek güvenlik gerektiren tesisler için iyi bir seçimdir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz