Otomatik Kapı Sistemleri

890
Otomatik Kapı Sistemleri | Otomatik Kapı Tamiri
Otomatik Kapı Sistemleri | Otomatik Kapı Tamiri

Otomatik kapı, insanların, araçların geçişlerini kolaylaştırmak ve kontrolün sağlanması amacı ile otomatik ( bir sensör veya kontrol sistemi ile ) olarak çalışan tüm kapı sistemlerine verilen genel isimdir.

İşletmeniz için çeşitli otomatik kapılar kurabiliriz.

Sürgülü kapılar mı yoksa kanatlı kapılar mı istiyorsunuz, yoksa otomatik kapılarınızın güvenilirliği ile ilgili ciddi sorunlar yaşıyorsanız, Korkutlar Kepenk aramanız gereken şirket. 

Yaptığımız her işte ve kapsamlı bir onarım, bakım ve montaj ekibi ile kaliteyi adadık. İşinizi açık tutabiliriz.

Otomatik Kapı

Neler Okuyacaksınız? →

Otomatik kapılarınızın her zaman çalışmasını sağlamak için düzenli ve güvenilir denetimler. Bütün çalışmalarımız ISO ve TSE standartlarına tam uyumlu olarak yürütülmektedir. Tüm parçalarımız adil aşınma ve yıpranmaya tabi 12 ay garantilidir. Ayrıca acil durum çağrıları da sunuyoruz, çünkü kapılarınızın işiniz için önemini biliyoruz.

Kapılarınız için yardıma mı ihtiyacınız var? İletişim numaramız 0551 147 0810

Kapınız dahili bir manuel kapı, erişim kontrollü bir kapı, otomatik bir sürgülü veya açılır kapı veya hatta bir perde olsun, ekibimiz ihtiyacınız olan her şeyi koruyacak ve onaracak.

Elektronik erişim panellerini ve otomatik kapıları tamir edecek kalifiye elektrik teknisyenleri ve teknisyenleri ile her zaman kullanıma hazır olduklarından emin olabiliriz. Ayrıca deneyimli kapı teknisyenlerimiz ve çilingirlerimiz eski moda kapılarda bile kilitleri onarabilir ve bakımlarını yapabilir.

Otomatik kapı tamiri
Otomatik Kapı Tamiri

Otomatik Kapı Tamiri Servisi

Kırık kapıların işletmeniz için kritik bir sorun olabileceğini biliyoruz. Özellikle güvenlik sisteminiz arızalıysa! Kapılarınız için çaresizce yardıma ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda acil bir otomatik kapı tamiri servisi arama hizmeti sunuyoruz. Aynı gün orada olmak için çabalıyoruz ve kapınızı tekrar açmaya çalışıyoruz.

Bir ofisi yenilemek, genellikle bir ofis alanının mevcut beklenen standartlarını yerine getirmek için, sadece iş gücünüzü takdir etmek için değil, aynı zamanda müşterileri ve gelecekteki yeni çalışanları ziyaret etmek için iyi bir izlenim yaratmak için birçok değişiklik yapmak anlamına da gelebilir.

Bir ofisteki eski, ufak tefek bir dekor ve kırılmış eşyalar, şirketinize dahil olan herkes üzerinde büyük olumsuz etkiler yaratabilir; oysa modern, estetik açıdan hoş bir ofis, iş gücünüzü etkileyebilir ve müşterilerinizi etkileyebilir.

Ofisinizi iyi tasarlamak sadece önemli değil, aynı zamanda ofis güvenliğinin iyi ve kapılar dahil her şeyin çalışır durumda olduğundan emin olmak da önemlidir.

Kapılar, ziyaretçilerinizin ve çalışanlarınızın binaya girdiklerinde gördükleri ilk şeydir ve bu nedenle iyi bir ilk izlenim sağlamak için öncülünüzün en önemli yönlerinden biridir.

Korkutlar Kepenk, İstanbul ve çevresindeki tüm alanlarda otomatik kapı tamiri hizmeti veren uzman bir kapı onarım ve montaj şirketidir. Otomatik Kapı Servisi, kapıları en yüksek standartlara monte etmenin ve onarmanın önemini anlayarak, çalışma ortamında beklenen günlük aşınma ve yıpranma gerilimine dayanacak kesin sonuçların alınmasını sağlar.

Projeniz için bahis sonuçlarının elde edilmesi için, kapı çerçevesine tam olarak uyan uygun bir kapı seçilmesi önemlidir. Zaten güçlü bir kapınız varsa, ancak bağlantı parçaları kaybedildiyse, İstanbul’da ki Otomatik Kapı Tamiri yapan profesyonel bir kapı tamir şirketi ile iletişime geçin. Size kaliteli hizmet vermek için kalifiye profesyoneller ve kaliteli malzemeler sunuyoruz.

Korkutlar Kepenk kapı onarım hizmetleri, mükemmel hizmetler sunmanın yanı sıra, kapı onarımı ve işleriniz için uygun fiyatlı kurulumlarınız için çok uygun fiyatlarla, yapılacak işin kalitesinden ödün vermeyen çözümler sunabilir.

Kapı servislerinde, kapılarınız için seçenekler sınırsız; Size çok çeşitli manuel kapılar, alüminyum kapılar ve çelik kapılar sunuyoruz. Ticari kapı onarımında iş yeri, fabrikalar ve diğer işletmeler için en iyi hizmeti veriyoruz.

İçinizdeki rahatlığı garanti altına almak için iş yeriniz için bu ekstra güvenlik seviyesini arıyorsanız, ofisinizi, bankanızı, alışveriş merkezinizi, aynı zamanda toplumu ya da değer verdiğiniz diğer herhangi bir iş alanını koruyacak mükemmel kalitede Dane panjurlar da sunuyoruz. 

Dane kepenkleri, daha güçlü bir kaliteye sahip oldukları için, genellikle kullanılan normal kepenklerden farklıdır. Dane kepenkleri diğer güvenlik kepenklerinden daha iyi performans gösterir ve binanızın risk altında olmadığını garanti eder.

Neden bizi seçmelisiniz

Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri, kapıların onarımı ve montajı için inanılmaz bir servis sunar. Sorununuzun küçük veya büyük olmasına bakılmaksızın, hizmetimizin mükemmelliği değişmez. Tecrübeli teknisyenlerimiz en karmaşık sorunları gereksinimlerinizi ve bütçenizi karşılayan mükemmel çözümlerle çözebilir.

Otomatik Kapı servisleri, kapınızı hasardan korumak ve kurulum veya onarımdan sonra bakımını yapmak için gerekli önlemleri almanıza yardımcı olabilir. Bu yaptığımız proje kapsamında paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlayacaktır. Kapınızın ve parçalarının uzun süre dayanabilmesi için zamanında onarımla birleştirilmiş önerilerde bulunmayı taahhüt ediyoruz.

Kapı ihtiyaçlarınızda montaj, onarım, bakım ve rehberlik yapıyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı her zaman sağlıyoruz. Bu görevi yerine getirirken, hizmet kalitemizden ve hammaddelerimizden ödün vermeyiz. İki müşteri projesinin tamamen aynı olmadığına inanıyoruz. Her müşterinin, tasarım sürecine ve kurulumuna bağlı kaldığımız ve dikkate aldığımız özel gereksinimleri vardır.

Hizmetlerimiz ve sizin için neler yapabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, 0551 147 0810 numaralı telefonu arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz veya alternatif olarak web sitemizdeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri olarak Otomatik Kapı ve Otomatik Kepenk alanında hizmetinizden dolayı teşekkür ederiz. Tavsiye ettiğimiz bir platform olarak tüm dostlarımıza sizden bahsediyoruz.

  2. Otomatik kapı sistemleri konusunda yetkili ve alanında uzman ekibi ile hizmet veren nadir firmalardan tavsiye edilebilir. Emekleriniz ve hizmetiniz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz