Çelik Kepenk Sistemleri

779
Çelik Kepenk Sistemleri | Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri
Çelik Kepenk Sistemleri | Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri

Çelik kepenk sistemleri darbe ve patlayıcı maddeler karşı dayanıklı, dış cephenize uygun alternatif renk seçenekleri, dış hava şartlarına karşı uzaktan kumandalı veya butonlu olarak açma güvenliğinin ön planda olduğu profillerdir.

Çelik Kepenk Sistemleri

Kepenkler genellikle farklı malzemelerden temin edilebilir: bu malzemeler PVC, alüminyum ve kompoziti içerir. Ama çelik kepenk sistemlerine bakarak başlayalım.

Çeliğin Avantajları Ve Dezavantajları

Sıkça sorulan sorular arasındadır çelik kepenk sistemlerinin ne gibi avantajları ve dezavantajları vardır diye burada buna açıklık getirelim istedik.

Avantajları

  • Kolayca monte edilebilecek enine çubuklar veya kilitlerle takviye edilebilecek optimum emniyet.
  • Her dükkanın ya da evin tarzına uyarlanabilir kılan çok farklı renklerde bulmak kolaydır.

Dezavantajları

  • Sınırlı model sayısı: çelik, tüm panjurlar için kullanılan bir malzeme değildir: çoğunlukla kepenkleri katlamak için kullanılır.
  • Bakım özellikle önemlidir ve çok düzenli olmalıdır. Korozyonu önlemek için özel olarak uyarlanmış bir verniğin yanı sıra, onu korumak için pas önleyici uygulama yapmanız gerekecektir. Bu bakım en az iki yılda bir yapılmalıdır.
Çelik kepenk sistemleri | korkutlar otomatik kepenk sistemleri
Çelik Kepenk Sistemleri | Korkutlar Otomatik Kepenk Sistemleri
Otomatik Kepenk Sistemleri Hakkında Merak Ettikleriniz mi var?
Otomatik kepenk, güvenliğin ve estetiğin ön planda olduğu kapı sistemlerinin ana kaynağı olmakla ön plandadır. Hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz otomatik kepenk içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Çelik Kepenk Fiyatları Ne Kadar?

Tüm kepenk tiplerinde olduğu gibi, çelik otomatik kepenk sistemlerinde seçilen modele, pencerelerinizin boyutuna ve kullandığınız profesyonellere bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterecektir.

Örneğin, iki panelden oluşan 120×120 cm boyutlarında çelik kepenk için 300 ila 600 TL arasında bir bütçeye ihtiyacınız olacak.

Bu fiyatlar değişiklik gösterebilir bunun için bizi arayıp kesin bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. İletişim numaramız 0551 147 0810

Kurulumun fiyatına bu fiyatın eklenmesi gerekecektir. Aslında, kepenklerinizi takmak için bir uzmana sormanız daha iyi olur. Endişelenmeyeceğinizden emin olacaksınız ve Korkutlar Kepenk Sistemleri şirket tarafından sunulan garantiden yararlanabilirsiniz.

Bir Şirketi Korumak için Çelik Kepenk

Panjurlara ek olarak , özellikle mağazaların ve süpermarketlerin korunmasında kullanılan metal perdeleri de bulabiliriz . Yuvarlanan perdeler veya katlanabilir perdelerdir. Motorlu panjurlar bulmak da mümkündür. 

Sağlam veya delikli olabilirler: Sağlam bir model, işletmenizin en iyi şekilde korunmasını garanti eder, ancak delikli bir ızgara modeli, vitrin pencerenizi kısmen görünür kılar ve potansiyel müşterileri cezbedebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz