Galvaniz Otomatik Kepenk Sistemleri
Galvaniz Otomatik Kepenk Sistemleri

Galvaniz otomatik kepenk, galvaniz çelik profilden imal edilen kepenklerdir. Darbe ve patlayıcı maddelere dayanıklı kepenklerdir.

Galvaniz izoleli ve yalıtılmamış otomatik kepenkler, çeşitli endüstriyel, depo, yükleme rıhtımları ve ticari kullanımlar için tasarlanmıştır. Estetik açıdan hoş bir görünüm ile enerji verimliliği, sağlam yapı ve güvenilirliği birleştiriyorlar.

Galvaniz Otomatik Kepenk, herhangi bir açıklığa uyacak şekilde özel olarak üretilmiştir ve güvenlik gerektiren durumlarda idealdir.

Galvaniz Otomatik Kepenk

Tüm kapı kategorileri arasında en popüler ve en yaygın kullanılan motorlu kepenk sistemleridir. Motorlu kepenklerimizin sembolik özelliği, kayrak ve kılavuz profil yapımında yüksek mukavemetli metallerin kullanılması nedeniyle elde edilen sağlam yapısıdır. Bu özellik hırsızlık, vandalizm ve fırtınalara karşı bir kalkan ve koruma görevi görür.

Bir yandan bu kepenklerin daha az denetim gerektirmesi ve manuel olarak daha az dikkat çekmesi için düşük bakım gerektirmesi durumunda, diğer yandan galvaniz otomatik kepenk sistemlerimiz toplam müşteri memnuniyeti sağlayan çok kolay bir kullanıma sahiptir. Tüm bu özellikler, kepenk imalatında yılların verdiği tecrübe ile geliştirilmiştir; yüksek dereceli ve yüksek performanslı kepenk üretiminde en eski ve en güvenilir isimlerden biri olarak belirtilebilir.

Galvaniz otomatik kepenk sistemleri
Galvaniz Otomatik Kepenk Sistemleri

Motorlu kepenk son teknoloji üretim tesisimizde üretilmektedir ve tesis ayda tüm müşterilerimize hizmet edecek adette otomatik kepenk üretme kapasitesine sahiptir. Şirket içi tasarım ve üretim nedeniyle bu motorlu kepenkler basit ve sağlamdır. Ürünler çok sıkı bir şekilde kapanan ve çok çeşitli uygulamalar için uygun bir kapı perdesi ile donatılmıştır. Az yer kaplaması nedeniyle dışarıya veya içeriye, yanlara veya başlarına monte edilmiş olsunlar, motorlu kepenk sistemleri her türlü yapısal durum için uygundur.

Galvaniz otomatik kepenk sistemlerinin özellikleri ise şöyledir;

 • Kepenk perdemiz 0,9 mm, 1,0 mm ve 1,2 mm çelik levhadan imal edilmiştir.
 • Yeni geliştirilen 88 ve 113 mm çıta profilleri.
 • Montaj kolaylığı için büyük açılır galvaniz kepenkler için dış çerçevelerin kutu tipi kafes tasarımı.
 • Yüksek rüzgar hızına maruz kepenkler için rüzgar kilitleri olan özel olarak tasarlanmış kılavuzlar.
 • Deklanşörün taban profili, ek bir güç sağlamak için ek sertleştiricilerle birleştirilmiştir.
 • Kepenkler, müşteriye özel havalandırma gereksinimi sağlamak veya vizyon görmek için ızgaralar veya delikli çıtalar ile entegre edilebilir.
 • Yeni geliştirilen Düz bağlantı tuğla deseni ve ızgara gereklilikleri için düzenli tuğla kalıpları.
 • Büyük boy kepenk boyutları için özel çözümler mevcuttur.
 • Tek bir düğmeyle veya uzaktan kumandayla vericiden en kolay şekilde her boyuttaki kepenkleri açmak ve kapatmak için parmak ucu kontrolü.
 • Kepenklerimiz yüksek performanslı sürücülere ve akıllı akıllı kontrollere sahiptir.
 • Ağır hizmet tipi sürücüler 3000Kgs’a kadar ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir.
 • Elektrik kesintisi durumunda, kepenk sistemlerimiz bir el krankı veya zincir tahrik kullanılarak manuel olarak çalıştırılabilir.
 • Kepenk tahrikleri, özel düşme önleme tertibatı ve kapının en kötü koşullarda serbest düşmemesini sağlamak için ek emniyet mandalı ile donatılmıştır.

Galvaniz Kepenk Nedir?

Galvaniz kepenk nedir, kısacası Panjurların paslanmasını önleyen ve onlara uzun ömür sağlamaya yardımcı olan galvanizli çelik. Bu Çelik panjur kapıları, hırsızlık, vandalizm ve fırtınalara karşı koruma sağlayan her türlü uygulama için uygun maliyetli bir çözümdür.

Galvaniz Kepenk Tamiri

Korkutlar Kepenk olarak galvaniz kepenkleriniz içinde hizmet sağlamaktayız. Galvaniz Kepenk Tamiri konusunda bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Galvaniz Otomatik Kepenk Sistemleri Fiyatları

Otomatik kepenk sistemlerinde fiyatlar hakkında kesin bir bilgi söylemek güçtür ama olası bir ürün almaya karar verdiğiniz zaman 0551-147-0810 nolu numaradan bizi arayarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz