Beyoğlu Otomatik Kepenk Tamiri
Beyoğlu Otomatik Kepenk Tamiri

Fetihtepe otomatik kepenk tamiri servisi olarak, tüm acil durum, bakım onarım gibi durumlarda kepenk tamircisi Korkutlar Kepenk firmasını arayabilirsiniz.

7/24 Beyoğlu Fetihtepe mahallesi otomatik kepenk tamiri hizmeti almak için iletişim numaramız 0551 147 0810

Fetihtepe Otomatik Kepenk Tamiri

Beyoğlu Fetihtepe otomatik kepenk tamiri için deneyimli danışmanlarımız, telefondan motor ve uzaktan sorunların çoğunu gidermeye çalışabilir ve isteklerinize yardımcı olmaya hazırdır. Size şu konularda yardımcı olabiliriz:

 • Rutin servis
 • Garaj kapılarının onarımı
 • Otomatik kepenk onarımları
 • Otomasyon
 • Yedek parçalar
 • Kepenk yayının değiştirilmesi
 • Uzaktan kumandalar
 • Kırık garaj kapısı ya da otomatik kepenk sisteminin motorunun değiştirilmesi
 • Eğimli kepenk yayı değiştirmeleri
 • Kırık menteşe değişimi
 • ve çok daha fazlası
Beyoğlu fetihtepe otomatik kepenk tamiri | beyoğlu fetihtepe otomatik kepenk servisi
Beyoğlu Fetihtepe Otomatik Kepenk Tamiri | Beyoğlu Fetihtepe Otomatik Kepenk Servisi

Otomatik kepenk sistemleri mülkünüzde en büyük mekanik eşya olduğunu biliyor muydunuz? Otomatik kepenkler artık her zamankinden daha fazla mülkünüze ortak bir giriş olarak kullanılıyor!

Genel servis ve önleyici bakım, çoğu garaj kapısı sisteminde 12 ayda bir yapılmalıdır. Kalifiye ve güvenilir servis teknisyeni ekibimiz, Fetihtepe otomatik kepenk tamiri hizmeti sağlayan firma olarak çoğu büyük otomatik kepenk sistemini ve uzaktan kumanda sistemi markası için gerekli tüm bakım ve onarımları yapabilir!

Quicklift Garaj Kapıları, müşterilerimize yardım etmeye hazır olmaktan gurur duyar ve haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmete hazırdır!

Acil durumların sadece 9-5 değil, her zaman gerçekleştiğini anlıyoruz, bu nedenle otomatik kepenk sisteminiz veya otomatik garaj kapısı sisteminiz arızalanırsa, herhangi bir zamanda yani 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Fetihtepe Otomatik Kepenk Servisi

Otomatik kepenk sistemleri, normal çalışırken bile, serbest çalışmayı sağlamak için düzenli bakım ve koruyucu bakım gerektirecektir. Fetihtepe otomatik kepenk servisi hizmeti sağlayan kepenk firması olarak düzenli bakım, yalnızca daha uzun ürün ömrünü desteklemekle kalmaz, aynı zamanda üreticinin garantisinin korunmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda uygunsuz işletme arızaları ve maliyetli onarım faturaları riskini de büyük ölçüde azaltır.

Birçok durumda, yay “yorgunluğu” tehlikeli miktarlarda gerginliğin uzaktan kumanda sisteminize aktarıldığı anlamına gelir. Genel hizmetimize, bu etkiyi ortadan kaldırmak için yay sisteminizin yeniden gerdirilmesi dahildir.

Tam kalifiye servis teknisyenimiz ayrıca tahrik ünitenizi yeni parametrelere göre yeniden programlayacak, tüm sabitleme noktalarını kontrol edecek, mekanik ayarlamalar yapacak ve tüm hareketli parçaları yağlayacaktır.

Genel servis ve önleyici bakım, çoğu otomatik kepenk sisteminde 12 ayda bir yapılmalıdır.

Beyoğlu Fetihtepe mahallesi için Nitelikli ve güvenilir servis teknisyenlerinden oluşan ekibimiz, çoğu büyük garaj kapısı ve uzaktan kumanda sistemi markası için gerekli tüm bakım ve onarımları yapabilir.

Büyük Beyoğlu ilçe bölgesini kapsayan tam stoklanmış mobil servis ünitelerimiz, genel servis ve bakımdan tam tahrik ünitesi ve yaylı dengeleme değişimine kadar garaj kapısı sorunlarınızı çözmeye hazırdır.

Fetihtepe otomatik kepenk tamiri hizmeti için servis ve bakım ihtiyaçlarınızı görüşmek için iletişim numaramızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz

Garaj kapısı sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için düzenli bakım çok önemlidir.

Garaj kapınız normalde evinizdeki en büyük hareketli parçadır ve bu nedenle garanti koşullarınızı karşılamak, ömrünü uzatmak ve güvenli bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamak için düzenli bir Otomatik Kepenk Servis Hizmetine ihtiyaç duyar.

Beyoğlu Fetihtepe mahallesi otomatik kepenk tamiri hizmeti için nitelikli servis teknisyenlerimiz konut manuel ve otomatik garaj kapılarında toplam bakım hizmeti dahil olmak üzere otomatik kepenk güç kaynağı satışı hizmeti de vermektedir.

Standart servisimiz, normal araç bakımınıza benzer bir gereksinimdir ve aşağıdakileri kapsar:

 • Tüm cıvataların sıkı olduğunu kontrol ederiz.
 • Gerekirse kepenk askı yaylarını kontrol edip ve sabitleriz.
 • Kepenk paletlerinin kayıp kaymadığını kontrol ederiz.
 • Tüm hareketli parçaları gerekiyorsa yağlarız.
 • Otomatik açıcılar üzerindeki güvenlik ters sistemini kontrol edip ve ayarlarız.
 • Otomatik açıcıların açma ve kapama sınırlarını kontrol edip ve ayarlarız.
 • Güvenli ve sorunsuz çalışmayı sağlamak için test ederiz.
 • Gerektiğinde daha fazla çalışma hakkında rapor verip ve tavsiyelerde bulunuruz.

Neden Otomatik Kepenk Bakımı Yapmalıyız?

Otomatik kepenk sisteminizin ve açıcısının düzenli olarak bakımı, güvenli ve sorunsuz bir çalışma ve tekrar tekrar çalışmasını sağlayacaktır.

Otomatik kapı ve otomatik panjur gibi sistemler gibi otomatik kepenkler artık mülkünüzün en büyük hareketli nesnesidir ve genellikle gözden kaçırılır.

Sürekli optimum performans sağlamak için aracınıza servis yapacağınız için otomatik kepenk sisteminize de servis yapmalısınız. Servis, yayların, gerginliğin ve açıcıların olması gerektiği gibi çalışmasını sağlar ve uzun vadede kepenk ve açacağı ile ilgili olası sorunların önlenmesine yardımcı olur.

Fetihtepe Otomatik Kepenk Servisi iletişim

Kaliteli bir otomatik kepenk sistemi, güvenebileceğiniz güvenilirlikle üretilmiştir, düzenli servis, güvenli, sorunsuz, sessiz çalışma zaman ve tekrar tekrar sağlayacaktır.

Kapınızın iyi çalışmasını sağlamak için, kapıların gerektiğinde her 12 ayda bir veya daha erken bir zamanda servis edilmesi ve tüm garaj kapısı onarımlarının kalifiye bir servis teknisyeni tarafından yapılması önerilir.

Beyoğlu otomatik kepenk tamiri hizmetimiz Beyoğlu Firuzağa mahallesi otomatik kepenk tamiri hizmetimiz için de geçerlidir.

Otomatik kepenk sisteminizi kendiniz onarmaya çalışmayın! Kapının çalışması zorlaşırsa veya tamamen çalışmazsa, Fetihtepe otomatik kepenk tamiri hizmetiz için bizimle 0551 147 0810 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz