Beşiktaş Otomatik Kepenk Tamiri
Beşiktaş Otomatik Kepenk Tamiri

Türkali Otomatik Kepenk Tamiri sağlayıcısı olarak kepenk sisteminiz arızalandı ve bir servis arayışınız varsa Korkutlar Kepenk sizlere bu hizmeti sağlayabilir.

Bir otomatik kepenk sisteminin onarımının her zaman pahalı bir uzman şirket tarafından yapılması gerekmez. Yetenekli ve deneyimli bir tamirci genellikle küçük kusurları kendi başına düzeltebilir. Mekanik bileşenler nispeten duyarsızdır ve onarımı denemek için bir uzman da görevlendirilebilir.

7/24 Beşiktaş Türkali Mahallesi Otomatik Kepenk Tamiri hizmeti almak için İletişim numaramız 0551 147 0810

Türkali Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik kepenk sisteminizde hasar veya arıza meydana gelirse, bu genellikle mekanik alandaki göz tarafından tespit edilebilir.

Türkali otomatik kepenk tamiri hizmeti verdiğimiz yerlerde yaşadığımız onarım gerektiren tipik durumlar şunlardır:

 • Kilit mekaniği artık çalışmıyor
 • Otomatik kepenk artık tamamen kapatılamıyor
 • Kepenk paletleri asılı veya kırık
 • Rulo mekanizması asılır veya bloklanır
 • Bağlantı noktaları kırılmış veya paslanmış
 • Araç veya kör kuvvet nedeniyle kepenk bükülmüş
Türkali otomatik kepenk tamiri | 7/24 türkali otomatik kepenk servisi
Türkali Otomatik Kepenk Tamiri | 7/24 Türkali Otomatik Kepenk Servisi

Elektrikli bir tahrik ünitesinin yanı sıra, bir otomatik kepenk sisteminin tüm bileşenlerine serbestçe erişilebildiğinden ve kolayca görülebildiğinden, disfonksiyonun nedenleri aranabilir. Tüm hareketli parçalar, işlevleri açısından ayrı ayrı kontrol edilmelidir. Bir hareket tıkanması varsa, münferit vidalar veya sabitlemeler gevşetilmelidir.

Türkali Otomatik Kepenk Servisi

Türkali otomatik kepenk servisi hizmetimiz de otomatik kepenk tamamen bloke edilmemişse, kapı amaçlanan fonksiyonuna uygun olarak elle hareket ettirilmelidir. Yayların sökülmesi veya elektrikli bir sürücüye bağlantının sökülmesi yardımcı olur.

Bükülmüş parçalar düzeltici müdahaleden önce daima çıkarılmalıdır. Metal braketler, çubuklar ve menteşeler kaynaklı olduğundan genellikle orijinal şekillerine geri bükülebilir. Garaj kapısı gıcırdamaya başlar başlamaz, tüm bileşenlerin tam bir muayenesi yapılmalıdır.

Otomatik Kepenk Nasıl Onarılır?

Yoğun olarak karşılaştığımız sorulardan biri otomatik kepenk nasıl onarılır? Elbette kendi başınıza yapacağınız bir kaç işlem olmakla birlikte bilginiz yoksa bu konu ile alakalı bir servise başvurmalısınız. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Onarım için gerekli malzemeler şunlar olacaktır;

 • Makaralar
 • vidalar
 • pullar
 • kilitleme silindirleri veya mil yatakları gibi yedek aksesuarlar veya yedek parçalar

Onarım için gerekli araçlar ise;

 • Motor
 • Vidalama aracı
 • Levye
 • Otomatik kepenk alıcı kartı
 • Ve tabiki diğer kullanılması gerekli araçlar.

Korkutlar Kepenk Tüm Üreticiler için Servis Sağlıyor mu?

Tüm üreticilerin tüm otomatik kepenk sistemlerinin onarımı ve servisi. Cömert yedek parça deposu ve çeşitli yerlerde hızlı yedek parça tedariki sayesinde hızlı ve yetkin bir şekilde hareket edebiliyoruz. Kepenk tamiri hizmetinin nereden geldiğine bakılmaksızın uygun fiyatlar ve hızlı hareket sizin için büyük bir avantaj sağlar. Servis elemanlarımız her zaman yakındadır ve bu nedenle tepki süresi kısadır.

Kepenk sisteminizin tüm bileşenlerini ve sistemleri sizin için hızlı, güvenilir ve ucuz bir şekilde onarır veya değiştiririz.

Beşiktaş Türkali Mahallesi için arayın, randevuyu 1 saat içinde alın ve 1 saat içinde yerinde olalım. Acil durumlar elbette daha da hızlı halledilir.

Son derece elverişli koşullarda yıllık bakım anlaşmaları. Kapı sistemlerinizin güvenlik düzenlemelerine uyun. Ayrıca 5 ve 10 yıl boyunca kaygısız bir hizmet paketi sunuyoruz.

Size en iyi otomatik kepenk tamiri hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 20 yıllık Korkutlar Kepenk deneyime güvenin.

Bölgenizdeki servis kadromuz, her bir konumumuzdaki yedek parça deposu sayesinde hızlı işlemeyi garanti eder.

Yüksek kaliteli otomatik kepenk sistemlerinin üretimine odaklanıyoruz. Dört ana hususa dikkat ediyoruz:

Çok yönlülük, işlevsellik, güvenlik ve dayanıklılık. Size çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunmak ve aynı zamanda kepenk sistemlerinizin çalışmasını mümkün olduğunca zahmetsiz ve rahat hale getirmek istiyoruz. Otomatik kepenk genellikle evinizin ya da dükkanınızın girişidir, bu nedenle otomatik kepenk ve otomatik kapıların sağlam ve güvenli olmasını sağlıyoruz.

Bu hizmetlerimizin dışında otomatik kepenk güç kaynağı satışı ve montajının yanı sıra otomatik kapı sistemleri satışı, montajı ve tamir bakım onarım hizmeti ayrıca otomatik panjur sistemlerinin satışı ve montajı ile servis hizmetini sağlıyoruz.

Türkali Otomatik Kepenk Tamircisi iletişim

Türkali otomatik kepenk tamircisi olarak otomatik kepenk, otomatik kapı ve otomatik panjur için ücretsiz keşif sağlayıp fiyatlandırmayı yapabiliriz. Eğer fiyatlandırma da anlaşma sağlanırsa montajı 2 ila 3 gün içersin de tamamlanıp tarafınıza bilgi verilmektedir. Bu hizmeti almak isterseniz yapmanız gereken bizleri haftanın tüm günleri için 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaramızdan aramak olacaktır.

Beşiktaş otomatik kepenk tamiri hizmetimiz Beşiktaş Ulus mahallesi otomatik kepenk tamiri hizmetimizi de kapsamaktadır bizi bu konuda aramanız yeterli.

Endüstriyel otomatik kepenk sistemlerini, yükleme teknolojisini ve yangın koruma sistemlerini onarmak veya test etmek ve bakımını yapmak için bir teknisyene mi ihtiyacınız var? O halde bizi 0551 147 0810 nolu telefondan arayabilir ya da iletişim formunu doldurup sizinle iletişim kurmamızı sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz